0 oy
488 göst.
Diğer kategorisinde (264 puan) tarafından
Evt kızlar fikirlerinizi almaya geldim 5 yıllık evliyim kaynanamlarla birlik oturuyorum 5 yıldır artık canıma tak etti onceki postumu bilen arkadaşlar vardır gorumcelerim bir olup iftira atmıştı neyse ortanca gorumcemin sevgilisu varmış ben bunu bilmiyorum yeni öğrendim annene şöyle yoksa ben soylicem ona ondan saklama dedim tamam valla soylicem dedi daha soylemeye firsat kalmadan kaynanam benim gorumceme attığım.bir mesajla öğrendi sevgilisi olduğunu ve telefonumu elimden aldi 10 gün vermedi bir suçum olmadığı halde etmediği küfür kalmadı bende dayananadim anneme anlattim anem gecen olaydanda geldiği için yine aynı şeyi söyledi evini ayır kızım dedi bende telefona konuşurken esim yanimdaydi bugün annesine söylemiş esra ayri eve çıkmak istiyor die kaynanam oturdu ağladı ben sana naptimda oğlumu benden ayiriyorsun die ağlamaya başladı neyse ben takmadim artık aglmasani her zamanki hali çünkü esimde beni ikna etmeye çalışıyor yok ben tek çocuğum ayr eve çıkarsam anem babam üzülür dedi bende dedim ki ona anen baban bana o küfürleri ederken demediler hamiledir üzülecek simdi ayri eve çıkmamıza mi uzulcekler dedim esim sustu kaynanamla aram iyi normalde simdi ben napim kararimdan donim mi yoksa devam mi edim çıkmak için 

34 Cevaplar

0 oy
(2,887 puan) tarafından
Ya sen iyimsn ayırmak için neyi beklyn ne cekynki ayır gitsin birtek onunmu çocuğu tek kaç kişi var tek olupta ayrılan 
-Reklam-
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Kiz deli misin sakin donme kararindan bu tartisma cikmisken inveldigi yerden kopsun
0 oy
(1,691 puan) tarafından
donme tabiki ya bastir biraz daha 
0 oy
(1,741 puan) tarafından
Cnm ayri eve cikmani tavsiye ederim bi kere huzursuzluk olunca devami geliyor inan herkesn anne babasi evladi kıymetli  ama mutlu bi yuva icinde herkesin kendi düzenini kurmasi bilmesi sart cnm kararından donersen ipleri eline vermis olursun
0 oy
(2,692 puan) tarafından

Sana ne yaptım da oğlumu benden ayırıyorsun, dedikten sonra koptum. O nasıl mantık ya...

Annen eşine naptı ki kızını annesinden ayırdı, o zaman :ermm: Böyle düşünüyorsa evlendirmeseydi, gıcık olduğum laflar... 

0 oy
(169 puan) tarafından
Anne baba ile yaşayacaksak neden evlendik. Madem anne baba ile yaşayacaksın kendi anne babanla yaşa. Ev ev üstüne olmaz. 
0 oy
(136 puan) tarafından
bence ayırma eşin ailesine cok baglı baksana ayırsanda huzurun olmaz gibime geliyor
0 oy
tarafından
Sakın dönme kararından çocuk mu cezalandırıyor telefon alıyor en nefret ettiğim şey babamda annemle bana yapardı hiç sevmem kadının 3 kızı daha varmış nerde eşin tek çocuk kızlarıyla vakit geçirir 
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Biz kıymetsiz olduğumuz için mi, anamız babamız bizi sevmediği, bizden ayrılınca üzülmediği için mi anamızı babamızı bırakıp onlarla evlenip gidiyoruz acaba 
0 oy
(418 puan) tarafından
Fırsatı yakalamışken kaç kurtul

Sana küfür eden biriyle aynı çatı altında durmayı nasıl yediriyorsun

Önce can sonra canan

Senin eşini düşündüğün kadar,

Eşin seni düşünsün
0 oy
(3,550 puan) tarafından
Ev üstüne asla ev olmaz. Dünyanın meleği de olsa olmaz. Ayrı  olun tatlı olun.. Tek çocuk olsa nolur.. Çok önemliyse evlendirmeseydi. 
0 oy
tarafından
Vallahi ben de annemin babamın Biricik evladıyım ama ayrılıyorum de senden onlar o kadar şey yapacaklar Hem aynı evde oturacak Ohh vallahi ne kadar güzel
0 oy
(3,067 puan) tarafından
Kız bi de kararımdan dönsem diye mi düşünüyorsun. Yürü artık burdan vazgeçme. Ev üstüne ev olmaz. Tek çocuksa tek çocuk evlendirmeseydi o zaman oğlunu da turşusunu kursaydı. Hazır haklıyken vazgecme. Çünkü şimdi vazgeçersen sonra yine aynı şeyler yaşanacak. Ve sen nasılsa kararından dönersin diye düşünüp seni takmayacaklar bile.

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 476 göst.
2 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 132 göst.
15 Eylül 2022 Aile kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 175 göst.
8 Mart 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Beyzanurxx (476 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 211 göst.
27 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,098 puan) tarafından soruldu

384,718 soru

11,508,239 cevap

35,165 kullanıcı

...