0 oy
279 göst.
Diğer kategorisinde (805 puan) tarafından
Kizim 3 aylık ma az idrar yapıyor yani günde bir kere tek bezini açıyorum desem yalan olmaz çok az yapıyor zaten kakasina 4 veya 5 günde bir yapiyor bu ay kontrolundede kilosu sınırda çıktı az kilo almış birde premuteri doğdu ondan korkuyirum randevu aldım ama bayramdan sonraya sıra vardı demem o ki acaba acillik bir durum olabilrimi yani koskoca 1 buçuk hafta nasıl bekliycem kötü birşey degidir demi 

26 Cevaplar

0 oy
(7,509 puan) tarafından
Şu vermelisiniz mama yiyorsa
-Reklam-
0 oy
(3,896 puan) tarafından
Cnm cok az su veriyorsun birde yetersiz besleniyor.Ayrica bir memeyi 3 dakika degil en az 5 dakika bebegin agzinda tutman gerekiyor.Ben 1 memeyi 15 dakika boyunca veriyorum hatta bazen yarim saat suruyor baktim boşaldi digerini veriyorum o doysun diye yani bana emzirmen yeterli gelmedi birde mama vermedigim halde gunde 3-4 kaşik su veriyorum hava cok sicak.Bnm bebegim daha 1 buçuk aylik.
0 oy
(734 puan) tarafından
Sütün yetmiyor olabilir mama kaç CC içiyor ve kaç defa içiyor
0 oy
tarafından
Cnm sen genede acile gotur o kadar hafta bekleme. 
0 oy
(337 puan) tarafından
Aynısı benim bebeğimdede olmuştu o günden beri biberona su koydum bol bol içiriyorum valla şimdi düzeldi çok şükür doktora gitmedim ben 6 aydan önce vermeyin diyo doktorlar genelde ama verdikten sonra düzeldi çişi çok sıcak hava onlarada yazık bence 
0 oy
(14,165 puan) tarafından
Doymuyor olabilir canım bende hem emzirdim hem mama verdim günlük yapıyordu tuvaletini 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 42 göst.
26 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esengul.ivanova01 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 122 göst.
0 oy
1 cevap 74 göst.
20 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 28 göst.
23 Temmuz 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde GizemAl (180 puan) tarafından soruldu

396,329 soru

11,855,474 cevap

35,949 kullanıcı

...