0 oy
71 göst.
Diğer kategorisinde (6,823 puan) tarafından
Kesimi çok güzel olan kızlar var mi

1 cevap

0 oy
(173 puan) tarafından
Herseyi 4 4 lük yapabilen yagmur kuafor vardı  oda Yozgat trio ya tasındı şuan sorgunun en iyisi miss kuafor canım onun dışındakilere gitmeni hıc tavsiye etmem 
tarafından
Neden tawsiye etmezsin canım merak ettim
(173 puan) tarafından
Çevremde goruyorum diger kuaforlerın yaptıklarını memnun kalan pek goremıyorum kime sorsanız cogunluk benim soyledıklerimı soyleyecektır
tarafından
Doğrudur kuzum ama insanlar birazda salonun güzelliğine bakıyorlar işçilikten çok sen ne kadar işini dört dörtlük yapsan kulp takıyorlar bazı kesim hele hele ki Bi kuaför salonunda erkek kuaför  yoksa eywah eywah halbuki aynı işi hepsi de yapıyor böyle Bi genelleme war Sorgun da
(173 puan) tarafından
Senelerdir yagmur kuafore giderdim kuzum eski yerlerini de bilirsin belki küçücük Bi dükkanları vardı gercekten işlerini güzel yaptıkları için Müşteri tutuyolardı sonradan salonlarını büyüttüler tabiki görsellikte etkiliyor insanları ama benim için önemli olan işçilik  hiç erkek kız olarak düşünmedim. Senelerdir kaynak kullandım inan kaç yere sorduysam yagmur dan ve missten Baska yapabilen olmadı işçilik yok çunkü sırf yaptrablmek için Yozgat'a gidip gelıyodum
tarafından
Ergün çok iyi bir kuafördü ama yanlış yaptı ya adını çıkarttı yazık oldu
(173 puan) tarafından
Evet o konuda bişey diyemem canım kendi kendine yazık etti
(173 puan) tarafından
Sen sorgunun neresinde oturuyorsun  canım
tarafından
Bende kuaförüm kuzum :)) maalesef
(173 puan) tarafından
Hadi ya:) hangisi
(6,823 puan) tarafından
Imaj da kestirdim kızlar netim yoktu yazamadım ama memmun kaldim