+1 oy
876 göst.
Aile kategorisinde (143 puan) tarafından
Kızlar geçen sene eşimin dayısının eşi bize geldi 1 hafta kaldirlar inanın dört dörtlük bakmaya çalıştım

onlar adymnda ben İstanbul’da oturuyorum sonradaa duydum ki arkamdan konuşmuş evine gittik evi kirliydi üstelik bana geleceklerinden haberim bile yoktu ona rağmen evde eksiklik varsa bile eşimi gönderdim aldı ne gerekiyorsa

Yok bize surat yaptı karısı gibi gibi.. Eşimin amcasının kızları söyledi bunları bana

Ben bunları duyunca tutamadım kendimi bende konuştum arkalarından keşke ağzımı acmasaydim ama oldu bikere bu sefer gidip eşimin yengesine söylemişler benim söylediklerimi

Ah şimdiki aklım olsaydı soylermiydim hiç güvenir miydim Cahillik işte

Geçen sene konu yine açıldı biz telefonda tartışirken kadın bana oruspu dedi eşim hiç birşey demedi bende ordan ‘kac yaşında insansın kızın yaşında kadını karşına almış neler söylüyorsun terbiyesiz dedim ’ kadın annem yaşında bu arada

Ben doğum yaptım aramadı beni yengesi üstelik erken doğum yaptım bebeğimin suyu azalmıştı gebelik zehirlenmesi yaşadım ve 36 haftalık doğum yaptım 15 gün küvezde kaldı bebeğim arayıp sormadı nasıl oldunuz diye onun annesi vefat etti eşim hemen aradı başın sağolsun dedi biz çocuğumla ölümden döndük aramadı sormadı sen niye ariyorsun adam ‍♀️

Biz geçen hafta memlekete geldik kaynanamlarda otururken bı baktım oda geldi eşime hoşgeldin demeler eşim de bir samimi sanırsın hiç birşey olmamış odamıza çekilince sordum hesabını ne demeye samimi oluyorsun diye tamamen iletişimi kes demiyorum, samimi olma diyorum adama bana oruspu dedi ağzını açmadın dedim sürekli de başına kakıyorum bunu en son dayanamayıp o mu ben mi dedim boş boş konuşma dedi bana eğer onunla samimi olursan bı daha babamın evine giderim dedim git dedi bana hatta ben birakayim seni dedi sabah kaynanama gidicem dedim oda gitme dedi bana ikna etti beni bı kaç gün önce eşim Mersin’e gitti düğün için bende gidicektim ama oğlum durmadğı için cesaret edemedim gitmedim bunların bı yakını foto paylaşmış herkez odada eşimle yengesi yanyana oturmuş çay içiyor ‍♀️ hiç bişey demedim hesap da sormadım ama hala samimi ne yapmam lazım kızlar eşimle hala konuşmuyoruz Mersin’den pazar günü dönücek bi kaç gün kalıp istnbula dönücek ben annemlerde kalicam 2 ay

Ne yapmalıyım kızlar döndüğünde bi akıl verin

Birde biz ne zaman kavga etsek eşim hiç bir zaman özür dilemez kendi suçluysa bile ben gider yanaşirim evde huzursuzluk çıkmasın diye

Eşimi çok seviyorum ama bunu kabullenemiyorum çok zoruma gidiyor

Biraz uzun oldu hakkınızı helal edin ❤️

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tamamen tahmin yürüterek soruyorum yengesiyle arasinda gönül ilişkisi olabilirmi
(143 puan) tarafından
Hayır kesinlikle öyle bişey yok dediğim gibi oğlu gibidir ama ben evlenmeden önce de çok samimilerdi
tarafından
Ne kadar yaş farkları var
(143 puan) tarafından
15yaş fark var
tarafından
Anladim canim hakkinda hayirlisi
-Reklam-
0 oy
(310 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Benimde eşimin kız kardeşi benden küçük bde bana kim s..bunu dedi bide üstüne başıma gelmeyen kalmadı 3 yıl önceydi Allaha havale ettim sadece üzgünüm çok
(143 puan) tarafından
Eşine bişey dedin mi peki insan çok üzülüyor gerçekten birde en yakınlarımız :(

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 2,082 göst.
20 Aralık 2019 Aile kategorisinde ✨ ⭐ Mudebaar ⭐ ✨ (121 puan) tarafından soruldu
+1 oy
43 cevap 415 göst.
0 oy
13 cevap 491 göst.
10 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 274 göst.
3 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Isteoylesine (173 puan) tarafından soruldu

381,364 soru

11,417,454 cevap

34,969 kullanıcı

...