0 oy
477 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,335 puan) tarafından
Yeni dogan 21 gnluk kizim pisik

Lanet olsun bu baby turco'ya :((( 

Hizli etki edecek pisik kremi varmi bildiginz bepanthol ve pudra bi ise yaramiyor

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Islak mendil kullanıyorsan acilen bırak kullanmayı. Üşenme git çocuğun poposunu saf temiz suyla yıka kurula. Sonra sudocream sür. Hiç birşeyi kalmaz 
(1,335 puan) tarafından
Dogdugundan beri kullanmiyorum zaten pamukla temizliyorum. Bez yapti cnm baby turco yaramadi bidahada duzeltemedm. Suan bezi degistirdim herseyi uyguluyorum banamisin demiyo bi kreme basliyim daha da olmadi dr. Goturcm
tarafından
Baby turco ne ya ilk defa duydum. Canım niye bilinmedik markaları çocuklara alıyorsunuz. Bende Sleepy kullandım en başta pişik yaptı hep yavrumun poposunu şimdi molfix kullanıyorum. Düşün sadece yıkıyorum poposunu krem bile sürmüyorum. Hiç birşey olmadı çok şükür
(1,335 puan) tarafından
Cevremdekiler tavsiyesi uzerine. ya o kadar pisman oldum ki lanet ettim bende primaya gectim
-Reklam-
0 oy
(1 puan) tarafından
#fikrimühim #mustelapişikönleyicikrem müthiş bir ürün bu ürünü kullanmaya başladığımdan beri benim içim rahat çocuğum mutlu arkadaşlarımda kullanıyor daha önce keşfetseydik keşke bu ürünü diyorlar teşekkürler mustela çocuklarımızı düşündüğün için 
tarafından
Yeni gelen bagyannn post eski çocuk şimdi 1 yaş yaşlandı sjsj
(240 puan) tarafından
Evet hahah:) bnde kim hortlatti diye bakmaya geldim
0 oy
(44,800 puan) tarafından
Trosid kullan.     
0 oy
(120,041 puan) tarafından
sudocrem kullandim hep cok iyiydi
(3,208 puan) tarafından
Eski post ve yukarda 2021 aynı yorumun var :)
(120,041 puan) tarafından
tarihe bakmadim ☺

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 88 göst.
11 Eylül 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Glhnmhmmd (498 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 191 göst.
20 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 87 göst.
14 Temmuz 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Esmaa (979 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 168 göst.
18 Mart 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Keremalimm (146 puan) tarafından soruldu

384,860 soru

11,511,750 cevap

35,174 kullanıcı

...