0 oy
1,958 göst.
Aile kategorisinde (634 puan) tarafından
Beş yıllık yuvamizi kaynanam uzun uğraşlar sonucu yıktı eşimle birbirimizi çok severek evlendik bn halada çok seviyorum benm kaynanam tam bir şizofreni kadın tam anlamıyla ruh hastası hiç acimasi vijdani yok evlendigimiz günden beri bizimle uğraşıyor daha 10 günlük evliyken beni arayıp oğlunu kötüledi oğlunun deli olduğunu kendisini dövdüğünü oglunun yüz kızartıcı bir yaşantısı olduğunu neler neler anlattı kaç canını kurtar hemen taksiye bin gel sana anlatacaklarım var vs. Vs. 

Eşime bunu söylediğimde annemden önceden iki bilerzik almıştım borç onu şuan odeyemiyorum bu yüzden pislik yapıyor o iyi bir kadın değil onu engelle hayatım bizim yuvamizi yıkacak dedi 

Sonra kaynanamla kendi aralarındaki sorunlar yüzünden iki buçuk yıl konuşmadı bizimde bebeğimiz olmuyordu çok zor uğraşlar sonucu bir bebeğimiz oldu ben hamile kaldım eşimle annesi o dönem barışmıştı eşimin annesi her yüz yüze geldiğimizde annemi kattı babamı kattı işte senin annen iyi ayak değil neler neler yani yaptiklari buralara sığmaz aşılama yöntemi ile hamile kaldım ben öncesinde de 3 amaliyat geçirdim 

Hamileyken güya ben kaynanama gidip bu çocuk senin oğlundan değil demişim keza böyle birşey mümkün olamaz Allah'ta yukarda biliyor bana iftira etti eşim annesine çok düşmeye başladı sürekli evi terkedip aralıklarla 10 gün bir hafta sekiz gün annesinin evinde yatmaya başladı bebeğim yeni doğduğunda eş dost akrabaya bu çocuk oğluma benzemiyor ondan değil demiş benimde kulağıma geldi eşimle büyük bir kavga ettik ve boşanma davası açtık bosanmamiza son mahkeme kalmıştı eşim yalvardı yakardı ayaklarıma kapandi

Yuvamizi yikma annemi yuvamizdan uzak tutucam dedi bir yaşında bir oğlumuz var yuvamı evimi eşimi çok seviyorum eşimi affettim ve geri döndüm evimizi taşıdık başka bir semte telefon numaralarımızı dahi değiştirdik bir süre sonra kaynanam torunumu özlüyorum verin 15 gün torunumu seveyim diye bize yanasmaya başladı sonra olmadık bitmedik iftiralar hakaretler artık dayanamadım eşim sürekli annesinin evinde yatıyor en ufak kavgalarda gidiyor annesi ben evde yokken evime girip evimi kurcalıyor ortalığı birbirine karıştırıyor bebeğim 15 gün hastanede yattı ağır bir hastalık geçirdi iki kez havale geçirdi hastanede hastanede bana o üzüntümün arasında yapmadığını koymadı işte çocuğu sen hasta ettin bakamadın çocuğa 

Hastaneye banyoya evden getirip astığı beş liralık havluyu hastaneye gece saat birde gelerek geri istedi en son dün ipler koptu eşimi nasıl doldurmuşsa elinde sopayla eve geldi bni dovmeye polisi aradım uzaklaştırma kararı aldım tabi ben özetle anlatıyorum bütün bunlar olurken bende susmadim hep ofkelenip sinirlenip hırsımı eşime yansittim annen şöyle demişti böyle demişti annesine küfür bile ettim çünkü artık sabır taşım çatlamışti eşimin annesinin nasıl bir insan olduğunu bildiği halde hala onu savunuyor olması bni çileden çıkarmıştı kaynanam bana bu yuvayı yıkacam demişti ve sonuç itibariyle dediğini yaptı 

33 Cevaplar

0 oy
tarafından
Pislik kadin allah boylelerin belasini versin simdi alsin oglunu yatağinda uyutsun
-Reklam-
0 oy
(14,051 puan) tarafından
Alsın şimdi bi taraflarina geri soksun oğlunu ne oldu yani ne geçti eline Allah'ın belası 
0 oy
(4,668 puan) tarafından
O kadın ölür ve eşin barışmak isterse dün geceyi hatırla. Başka bisey diyemiyorum.
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Hatayı geri dönmekle yapmışsın canım o kadın hayatta olduğu sürece eşinde de bu kafa olduğu sürece zor boşan gitsin çocuk başkasından demiş ben zaten orada bitirirdim
0 oy
tarafından
Cnm hakkinda iyi olur ins. Ama esin tekrar barışmak isterse başka şehre taşınırsanız barış. O kadından uzaklaşmanız lazom
0 oy
(1,474 puan) tarafından
Allah'tan bulsun yazıkkı ne yazık merhametsiz ınsandan uzak tutun kendınızı
0 oy
(504 puan) tarafından
Böyle insanların kafasını taşla ezeceksin yeminle sinirle okudum ne hevesle gençler evleniyor kaynana hava atıyor yok kızım evleniyo yok oğlan evlendiriyorum gelin alıyorum diye bu dünyayı haram edeceksen ne diye el kızının günahına girip ah alıyosun yazık degilmi inşallah Allah bildiği gibi yapsın o kadını cevremde var öyleleri. Babaannem vefat etti bu kadar olmasa da yarışı kadardı babam tek erkekti kuma çocuğuydu annemle asla paylaşamazdı babam köye gdip gelince on gün ev icin de kıyamet kopardı doldururdu üstümüze salardı çok kötü zamanlar geçirdik.Insan gençliğini yasayamiyo böyleleri yüzünden çok sinirlendim kız kusura bakma 
0 oy
tarafından
Kına ver kaynanana yaksın bir yerlerine 
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum o kadında Allah bildiği gibi yapsın
0 oy
(11,013 puan) tarafından
Allah sorsun ondan. Ne yazıkkı canım hsta kadının hasta oglu. İllaki yetiştirilmek tarzı canım. Allah kurtardı oyle deme. Herseyde hayor vardır. Birak birbirlerini yesinler. Sakın evladını da gönderme onlara. Cok istiyorsa gelsin görsün gitsin. Şizofren onlar Allah korusun
0 oy
tarafından
Büyü yapmis olmasin
0 oy
(7,096 puan) tarafından
Oyle yuva olacağına hic olmasin daha iyi canına yazik kuzum ya allah ıslah eylesin onlari
0 oy
(3,550 puan) tarafından
Ruh hastası bir annenin yetiştirdii evlat da ruh hastası olur.. Canını kurtarmışsın. Boşver yuvayı sevgiyi falan öyle adam sevilmez.. Öyle adamla birlikte yaşanmaz. Kadının söylediği laflar tam cinnetlik.. Adamın yaptığı ise daha beter. Kurtar kendini onlardan daha da yüzlerine bakma. 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 178 göst.
29 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,439 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 228 göst.
+1 oy
9 cevap 320 göst.
15 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 153 göst.

384,672 soru