0 oy
2,028 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Yalan söylediğinde eşiniz bunu hisseder misiniz? Tepkiniz ne olur tecrübeniz var mı?

40 Cevaplar

0 oy
(164 puan) tarafından

Paranoyak ve bu konuda psikolojisi bozuk bi insanım doğru söylese de ya yalansa diye hep bi tarafım şüphede, bundan dolayı normalde yalan söylediği zaman anlasam da bu huyumdan dolayı ayırt edememeye başladım :(

tarafından
Off bu da kötü ya. Her şeye şüphe ile bakmak seni yorar
(164 puan) tarafından
Hemde nasıl :(
-Reklam-
0 oy
(137 puan) tarafından

Hiç yalan söylemedi her sıkıntısını derdini tasasini önce ben bilirim herşeyide söyler benden gizli veya yalan bişey yapmaz inşallah bundan sonrada yapmaz yaparsada bilirim belli eder kendini 

tarafından
Oooo iyi maşallah size
(137 puan) tarafından
Öyle cnm 9 yıllık evliyiz biseyini saklaamaz hemen benle paylaşmak ister hemen de paylaşır sıkıntısını kimseye dillendirmez mutluluğu da üzüntüsü de bnmle  bu yüzden daha çok bi seviyorum kocamı :) Allah'ım hepimizin muhabbetini arttirsin
tarafından
Amin cümlemizin❤️
0 oy
(104 puan) tarafından

Üç senedir eşimi tanıyorum on aydır evliyiz bugüne kadar yalan söylemedi bisi olduğunda direk doğruyu soyluryo ama bugüne kadar bı kkere bile kalbimi kirmadi ya eşim yalan söylemiyor yada yalan soylemekte uzman olmuş:))

tarafından
Yok kız öyle düşünme :) Allah daim etsin
(104 puan) tarafından
:)) saol cnm inşallah hep böyle olur zaten beceremiyor yalan söylemeyi
0 oy
(73 puan) tarafından

Cigerini bilirim onun yalan soylemez genelde yakalamadim ama saka yapar eder veya bir sey gizlerse anlarim hemen der nerden anladin derim cigerini bilirim ver kalem cizeyim derim kahkaha atar birde ustune beni benden iyi taniyon der :)

tarafından
Aferin kız masallah :)
(73 puan) tarafından
Bazen ben kandiririm onu saka manasinda hic anlamaz birde ertesi gun felan soylerim kandirdim saka yaptim diye yalan makinasini icat edebilirsin sen aslinda der senin kadar yalani becereni gormedim sana guvenmesem korkutursun beni yalan mi acaba her seyi diye der zittiz bu konuda o anlamaz pek  :)
tarafından
Bnde kendi yalanima inanırım :))
0 oy
(278 puan) tarafından
Bence hmen hissederm ccunku suana kadar yalan soylemedigi icn bi gun yalan soylerse eminimki suan davrandigi gibi davranmaz hani yalan soyleyen birinin davranislari farkli olurmus yya 
0 oy
(1,350 puan) tarafından

Hissederim yakalarsam cok kirilirim ve kendimi degersiz hissederim . Toz pembe yalan didinda Allaha sukur tartisma sebebi olucak bisey olmadi mesela bisey alir pahaliysa ucuz der bunun gbi bi kac sey disinda yakalamadim hic te soylemedim Allah biliyor :)))

0 oy
(1,722 puan) tarafından

Eşim bana pembr yalanlar söylüyor tabiki ilahi adalet hemen ortaya çıkarıyor pawerbang alacagını söykedi bnde hor kullanıyosun alamazsın demiştim neyse 1 ay falan sonra iş yerinden bi abi verdi dedi tabi ambalajsız falan kullanılmış gbi duruyodu . Bi kaç hafta sonra awm de gezerken sinema için indirim fişi ararken bi fiş verdi cebinden çıkarıp bi baktım powerbang fişi :)) sen misin bana yalan söyleyen burnundan getirdim tabi :) 

0 oy
(172 puan) tarafından

Benimki genelde yalan sylemez ama yalanini farkedince direk gdip yüzüne vuruyom sırıta sırıta alttan alttan laf sokuyom o bile yetiyo ona:)

0 oy
(1,350 puan) tarafından

Ben hareketlerinden anliyorum zaten hemen ustune gidiyorum dokuluyor cok buyuk yalanini duymadim sukur toz pembe simdilik ama birgun kotu birseyini yakalarsam ben cok kinci ve gattarim bu konularda bilemiyorum naparim . Sava alanina doner heralde ortalk :D

0 oy
(2,849 puan) tarafından

Bnm eşim yalan söylemez çok şükür ne olursa olduğu gibi anlatır 

0 oy
(110 puan) tarafından

Hissederim çünkü pek beceremez:D öyle büyük bireyini yakalandım. Ama bn çok kıskancım akasyalarıyla bile çıkmasına sınır oluyorum ki çok nadir çıkar zaten. Bazen iş çıkışı takılıyo yemek yiyorlar  klima taktım der ama anlıyorum tabi üstüne gitmiyorum :D bide n arkadaşıma gitcegm zaman başına kakiyo o zmn oda gidiyo o gün :D

0 oy
(16 puan) tarafından

ben yalan soyledini hic bilemem ben arasira soylerim korktum icin cok bagirir oyuzden benimde canim cok sikiliyo dertlesmeyi severim konusmayida acemiyim yeni katildim pek beceremiuorum 

0 oy
tarafından

esimin bi arkadasi var hic haz etmezdm onla buluscagi zaman baskalarnin adini verirdi ama ben ogrenirdm herzaman hssederdm:)))

0 oy
(8,227 puan) tarafından

Söylediği ya da soylemeden gittiği yerleri aradan vakıt gectıgınde acık eder :) ama masum şeyler o yüzden sorun etmedım.yaptıgı bısey degıldır saklamasınj gerektırecek bısey yok. 

0 oy
(1,690 puan) tarafından

Her seferinde hissettim.. ki ilk konuştuğumuz gün bana her koşulda her şartta konu her ne olursa olsun bana şeffaf olmasını istedim.. daha ilk konuşmamızda hayatımdaki her şeyi a dan z ye tüm berraklığıyla anlattım ondan da bunu istedim ama o bana her seferinde yalan söylemeyi seçti.. bazen küçük bazen büyük.. her seferinde de yakalım.. sonuç : 8 şubatta boşanıyoruz..

0 oy
(158 puan) tarafından

Benimki de sapitiyor arada bir konuşmasından anlıyorum yalan söylediği zaman sürekli aşkım hayatım falan der ben kizsam bile sesini çıkarmaz o zaman anlıyorum çoğu zaman bişey yaptığında sana bugün gıcık oldum kesin bişey yaptın dimi derim oda hemen kaçar yanımdan :)

0 oy
(725 puan) tarafından

7 aydır evliyiz yalan konuştuğunda ben hissederim anlarım hemen veee hiç susmadan konuşurum o susar sıkılır yeter der ben yine konuşurum:Dve en büyük cezası 1 gün ona mesaj atmam aramam bu ona ennnnn büyük cezam zaten ağlayarak özür diler tabii bunu alışkanlık haline getirmesin diye de hemen affetmemek gerek

tarafından
Tabiki de hmm af yok :))
0 oy
(66 puan) tarafından
Verdiği ilk cevaptan anlarım doğru mu yalan mi diye ayrıca moreli bozukken hissederim sorarım yok derse yalan söylüyorsun derim en fazla 1 saate gelir anlatır 
tarafından
İyi bari anltir
(66 puan) tarafından
Anlatır çok şükür
0 oy
(342 puan) tarafından
Hic yalanına denk gelmedim yalan sölemek yerine susar eger bişey soruyorsam ve cevab alamıyorsam biliyorum ki altında var bişey üstelersem söler ama o benim yalanımı ddirek anlar
tarafından
Bnce tecrübeli :)
(342 puan) tarafından
Olmadı degil canım oldu o yüzden
0 oy
tarafından

Kuzum benimki hiç yalan söylemeyi beceremiyor ya onun için direk anlıyorum. Yalan söylediği zaman gözlerini kaçırır benden. :D

İlgili sorular

+1 oy
35 cevap 304 göst.
28 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Bercemkaya (571 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 633 göst.
21 Ekim 2019 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 233 göst.
10 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 278 göst.