0 oy
881 göst.
Diğer kategorisinde (467 puan) tarafından
Ben 3 senelik gelinim ama kaynanam bana almıştı ilk bir hafta serdim sonra bazanin  altına  allah aşkına gelinlik gibi bisey ama kumaşı falan güzel siz naptınız degerlendiremezmiyiz aslinda

48 Cevaplar

0 oy
(2,137 puan) tarafından
Hic almadım onlardan hiç beğenmezdim zaten.

Çok sade ve şık bir şey aldım modası geçmez.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Saten kumaş diyorsan kendim severek almiştim özel ce güzeldi sadece kaydığı için kullanmıyorum :) 
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Benimki battaniye gibi olandan kenarı güpürlü ama ilk 1 hafta serdim şimdi koltuk altına koydum 
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Ben 9yillik evliyim ama benimki çok güzeldi hala seviyorum ama kullanmamıştım tabiki sürekli sünnet yaparsak inşallah o zmn fln sererim  
0 oy
tarafından
Ya hiç sorma.ya hangisi kafayla almalarını kabul ettim.biomiyirum benimki tamamen gelinlik gibi fırfırlı bide ... Kullandığım.eskisin atayım diyirum eskimiyor da anam .. yastiklarini hiç kullanmadım zaten sadece örtü bı kaç gün seriyirum midem.bukaniyor gene bazanin altına atıyorum 
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Almayanlardanım:D

0 oy
(5,541 puan) tarafından
Ben sade kırık beyaz birşey aldıydım ilk zamanlar kullandım sonra bıraktım dolaba kaldırdım her gün bıktıydım valla 
0 oy
(2,787 puan) tarafından
Hiç almadım öyle bir şey kullanışlı bir örtü aldım 3 sene oldu kullanıyorum gören de ne güzelmiş diyor hala
0 oy
tarafından
Benimde  vardı eltim kullanıp bana vermişti ben hiç kullanmadım boş bis yatağın üstünde duruyor 
0 oy
(4,276 puan) tarafından
Ayy ben kendim aldim annemin zoruyla illa olacakmis, ama sade bisey sectim benim ki asiri kabarik suslu puslu degil, sadece 1 kez serdim bazanin altinda duruyo bakalim, dogum sonrasi bebek mevlutunde falan sermeyi dusunuyorum
0 oy
tarafından
Gereksiz bulduğum için almadım :)
0 oy
(25,224 puan) tarafından

Valla onu aldıgım günki aklıma edeyim :D hayatımda böyle saçma ve gereksiz bi eşya görmedim:D görümceme verdim daha 2 hafta önce saçma sapan duruyodu evde ben severim öyle şeyler dedi al ve arkana bakmadan kaç dedim, benim evlenme zamanımda çok modaydı o tarz şeyler sene 2014 :D

0 oy
(375 puan) tarafından
Almadım. Dediğinz gibi belki 1 hafta serilecekti. Sermeyeceğim şeye dünya para vermem demiştim o zaman. 8 yıl önce işte. Bir de calisyordum sabah sabah koştururken onunla hiç ugrasilmazdi.  Hiç de pişman değilim almadigima :)
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Ben onu kapiçino rengi sade birsey aldım. Fakat bes belli ki kışa serilecek bir örtü. 
0 oy
tarafından
Öyle bi meşhur yatak örtüm yok cnm :)
0 oy
tarafından
Benimki çok güzel ya anam almidti kaynanamı alıyomus bizde kiz tarafı alır öle seyleri
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Allha  şükür öyle  birşey  ne aldım  nede  aldırdım  almış olsar bile asla kullanmazdim
0 oy
tarafından
Kaldırdım ben ya kayıyor güzel değil 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Şükür ki öyle birşeyim yok almadım :-)ama hala onun için olup bitenler var o yüzden dolap uygulamasından falan satabilirsin canım 
0 oy
tarafından
Ben kullanmayacağım gereksiz birşey aldırmadım hiç kullanabileceğim gibi yatak örtü takımı aldım hep 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 322 göst.
30 Mayıs 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 986 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Rtyww (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 61 göst.
8 Haziran 2023 Diğer kategorisinde 00Melikeee (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 72 göst.