0 oy
133 göst.
Diğer kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kızlar bulaşık makinem arizaliydi gene zorlayınca çalışıyordu yıkama tuşu ve bitti tuşu aynı anda yanıp sönüyor bı sure şu alir gibi yapıyor ama almıyor daha yeni içindeki bulaşıkları çıkardım elimde yikiyim diye alt gözünü çekince farkettim şu birikmiş filtreye baktım temiz neden olabilir kızlar geçen kaynimla temiz su ve pis su alan yerleride temizledik arkadaki boruları gene aynı yaptı boruların ikiside temizdi marka Indesit aynı sorunla karşılaşan varmiydi?

1 cevap

0 oy
(13,904 puan) tarafından
Aeg makinede ayni sorun vardı. Hata kodu cikiyordu benimkinde. Makineyi bosalttim , filtresini çikardim. Filtre yerindeki suyuda bosalttim. Oraya limon tuzu , karbonat ve sirke döktüm. Onlar etkilesime geçti iyice. En son kaynar su döktüm. Borularin içi tertemiz oldu makine normale döndü. 
(3,099 puan) tarafından
Filtre yerindeki suyu nasıl bosaltcam canim
(13,904 puan) tarafından
Bezle suyu cektirip alarak bosalttim canim. Seninkide tikali demekki gitmiyor su.
(3,099 puan) tarafından
Borularda belkide sıkıntı var ya öyle bı sistemle dosemislerki mutfak lavabosundaki suda zor gidiyor daha yeni takmamiza rağmen
(13,904 puan) tarafından
Aynen bizimkide öyle. Surekli temizliyorum bisey kacmasin diye dikkat ediyorum ama su zor gidiyor.
(3,099 puan) tarafından
Bende çok dikkat ederim yemek artığı falan gitmesin diye cunki tuvalet giderinden geçiyor zamanında idarelik diye öyle yaptılar öyle kaldi
(13,904 puan) tarafından
Sende dene bakalim canim belki hallolur. Seninkinin gideride benimki gibi dandikmiş.
(3,099 puan) tarafından
Yarın bı deniyim canım inşallah olur ya enazindan doğuma kadar makineden olmak istemiyorum ayakta duramıyorum zaten
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 224 göst.
22 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 95 göst.
16 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Prenses 67 (679 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 130 göst.
10 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Sude_ceylan1 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy