0 oy
548 göst.
Diğer kategorisinde (123 puan) tarafından

Merhaba kızlar 

Ben evlenmeden önceki hayatımı ailemle geçirdiğim dertsiz tasasız mutlu günlerimi çok özlüyorum.Biri çıksa dese 10 sene önceye dönmek istermisin herseyimi bırakıp hiç düşünmeden kabul ederim.Peki sizde benim gibi özlüyormusunuz?

45 Cevaplar

0 oy
tarafından

•   Evet özlüyorum amaçocuklar için geri döner miyim bilemem :)
(123 puan) tarafından
Ben dönerim galiba:)
-Reklam-
0 oy
(447 puan) tarafından
Ben de özlüyorum 
(123 puan) tarafından
+++++++
0 oy
(5,433 puan) tarafından
Ben böyle iyiyim canım herşey zamanın da güzeldi
(123 puan) tarafından
Hep iyi ol inşallah ♡
(5,433 puan) tarafından
Inşallah canım hep beraber ❤
0 oy
(930 puan) tarafından
Hayır kendi evimde rahatım kocamla 
(123 puan) tarafından
Ne güzel
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Hiç özlemiyorum hayat mı yaşıyormuşum be evlendim evleneli hayatı yaşıyorum 
(123 puan) tarafından
Ne güzel:)
0 oy
(894 puan) tarafından

Evet özlüyorum ama o zamanlardaki rahatlığa dönmek isterdim :D geriye değil

(123 puan) tarafından
Oda olur rahatlık olsun yeter :))
0 oy
tarafından
Ailevi vs bı sorunum yoktu ama özlemiyorum çünkü mutlu değildim bir sürü stresim sorunum vardı okuldu sinavdi aşk hayatiydi çok şükür evlendim mutluyum eşim bebeğim yanımda geçmişe dönmek istemem
(123 puan) tarafından
Ne güzel hep mutlu ol:))
0 oy
tarafından
Hayır aksıne ıyıkı evlenmış o hayattan kurtulmuşum diyorum berbattı bekarlığım 
(123 puan) tarafından
Hep mutlu ol inşallah ♡
tarafından
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun canım hepimiz inşallah hep mutlu oluruz huzurlu oluruz sende hep mutlu ol yüzün hep gülsün Allah razı olsun
(123 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkür ederim kuzum♡
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Bu hayatimi esim oldugu icin daha cok seviyorm ama unverse yillarimida geri isterdim daha eglenceliydi:)
(123 puan) tarafından
Bende çocukluğumu isterdim:)
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Eşimden yana bir sikintim yok çok sukur elhamdülillah o günleri özlüyor muyum evet ama bu defa da çocuğumu bırakmak istemem 
(123 puan) tarafından
Ne güzel hep mutlu ol:)
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Çok şükür bu hayatımdan da mutluyum ama özlüyor insan o rahatlığı kafana göre para harcamayı gezmeyi almayı özgürlüğü şimdi canın sıkılsa yürümek istesen o bile zor çocuğu hazırla kocaya haber et yürürken çocukla uğraş falan filan
(123 puan) tarafından
Aynen eskiden biryere gitsek herşeyi annem hazırlardı hazıra konardım şimdi asla hazıra konamıyoruz uğraş uğraş sadece uğraş var:D
0 oy
(2,593 puan) tarafından

ne tam hayır ne tam evet şöyle ki evlenmeden önce ki hayatımda çok güzeldi ama şuan ki hayatım tüm zorluğuna rağmen çok güzel özlediğim iki şey çocukluğum ve uyku :) eşim ve oğlumla hayatım çok daha anlamlı ve güzel <3

(123 puan) tarafından
Ne güzel hep mutlu ol canım ♡
(2,593 puan) tarafından
teşekkür ederim hepimiz mutlu olalım inşallah ♥️
0 oy
(867 puan) tarafından
Evlenmeden önce okul hayatım oldu iş hayatım oldu kurslara gittim bağlama vb. Gezilere gittim memleket dışında birçok il gördüm. Dolu dolu yaşadım kendimce küçük bir yerde yaşamama rağmen snra 28 yaşında evlendim:) şimdi annemler e haftada 1 2 defa gideblym bazen eşimle yada kendi ailemle bir misafirlige gidersem gidym hayatım kızım eşim evim olmuş. Hatta bekarligimi gören sasryo nasıl alıştın sen ki kafana estimi cikardin gezerdin felan ama evlilik başka bişey sorumluluklar in deqisiyor artıyor ama ben memnunum sakin bir hayat daha iyiymiş. Arkadaşlarimla bile tlf ancak konusablyrz arada sırada. Eşim kızım en iyi arkadaşlarım oldular :)) Ailemle olan vakitlerimi özlüyorum sadece 
(123 puan) tarafından
Sen dolu dolu yaşamışsın ama ben küçük evlendim ve küçük nişanlandım dolu dolu yaşamaya fırsatım olmadi ve evlendikten sonra hepten hapis oldum o yüzden geçmişe dönüp hayatımı dolu dolu geçirmek isterdim
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Özlüyorum  ama    bu hayatımdan  da çok  memnunum   rabbim  bana  minnak  bir bebis  verdi  onu asla  bırakamam çok  özlerim 
(123 puan) tarafından
Rabbim evlatlarımızı bagislasin bize ♡
0 oy
(247 puan) tarafından
Bende dönmek isderim hemde çok ama dönüb de ailemde bazı sorunlara  bakiyorum donmesem iyi kocamla mutluyum sanki bir birimizi çok zaman onceden tanıyoruz
(123 puan) tarafından
Ben çocukluğuma dönmek isterdim bir gün bile olsa dönerdim düşünmezdim galiba
(247 puan) tarafından
Ne güzel canım
0 oy
(33 puan) tarafından
Evlenmeden önce çok acayip güzel bir hayatım vardı kafama eser çıkar başka şehirdeki arkadaşlarıma gezmeye giderdim konser mi var gezme mu var Ay her yerde gezer tozardım. Ama ne olursa olsun şu anki hayatıma hicbirseyi değişmezdim. Eşim ve kızımla hayatım daha da güzelleşti. 
(123 puan) tarafından
Ne güzel hep mutlu ol inşallah ♡
0 oy
(418 puan) tarafından
Evlenmeden önce değilde hiç sorumluluğum olmadığı yaşları özlüyorum.

Benim sorumluluklarım evlenmeden önce başladı maalesef.

Herkesin sınavı başka bunada şükür
(123 puan) tarafından
Sorumluluk çoğu zaman bana ağır geliyor çünkü aşırı sorumluluk almadan büyüdüm ve evlendikten sonra fazlasıyla sınavım oldu
0 oy
(78 puan) tarafından
zaman zaman özlediğim oluyo tabi şu an ki hayatımdan çok memnunum
(123 puan) tarafından
Ne güzel:))
0 oy
(3,578 puan) tarafından
Hayır özlemiyorum çünkü değişen birşey yok hayatımda önceden nasılsam şimdide öyleyim hayatımda değişen birşey yok tek değişenen şey hamileyim 
(123 puan) tarafından
Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşalalh ♡
0 oy
(1,264 puan) tarafından
Hemde nasıl özlüyorum Allah biliyor nelerimi vermem tek şükrüm cocuklarım

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 271 göst.
26 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Yasmin26 (540 puan) tarafından soruldu
+1 oy
54 cevap 472 göst.
6 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu