0 oy
644 göst.
Aile kategorisinde (945 puan) tarafından
Kendi annemde olsa mecburi bişey olmadığı sürece bırakamam. Aklım kalır. 

52 Cevaplar

0 oy
(269 puan) tarafından
İsim olunca hastane dip köşe temizlik vs kayınvalideme bırakırım özlerim tabiki .kendi annem uzakta maalesef ama yakında olsa da bırakamam yaşlı 70 yaşında sağlık sorunları yüzünden bırakamam
-Reklam-
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Oğlum 2 yaşında bir hastane işi yada sınava falan girmiyceksem kalmiyo ama gece de bensiz orda kalabilir çok alışmış onlara kayınvalidemleri daha az gördüğü için orda oğlum kalamaz 
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Bırakırım tabiki kime birakicam heryere hoturemiuorum ki ztn gelmiyorlar artık yürümek zor gekiyor seve seve kalirlar
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Annem çok güzel bakar ama ben bırakamam kimseye kaynanama hiç bırakmam sürekli evi dolu sürekli bir misafir geliyor o yüzden bırakmam bir isim olunca genelde eşimin evde olduğu zamanlar giderim ona bırakırım yada bebegimde gelir her yere benimle 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Çalıştığım için mecbur kaliyor bayram öncesi annem geldi bakmaya bayramdan beri izinliyim persemden sonra eşim bakacak okul açılınca da kayınvalidem gelip bakacak 
0 oy
(36 puan) tarafından
Kendi annem ilgilenirken daha rahatım en azından istemediğim şeyleri yapmıyor kayınvalidem gibi. Yine de kimse benim ilgilendiğim gibi ilgilenemeyeceği için rahat olamıyorum. Ama 2 ay sonra işe döneceğim ikisi bakacak dönüşümlü. Düşündükçe içime bir öküz oturuyor..
(945 puan) tarafından
İki türlü de zor valla canım
0 oy
(173 puan) tarafından
Bir tek ikinci cocugumu dogum yapinca biraktm oda mecbur du birakmam kimseye. Basimin ucunda gerekler... 
0 oy
(173 puan) tarafından
Bir tek ikinci cocugumu dogum yapinca biraktm oda mecbur du birakmam kimseye. Basimin ucunda gerekler
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Anneme gözüm kapalı bırakırım eger mecbur kalırsam ama keyfi olarak bırakmam aklımın kalmasından ziyade özlerim o yüzden bırakmam:D 

0 oy
(617 puan) tarafından
Hiç bırakmadım. Kaynanam bakmazda zaten. Kendi evinde istemez. Annemde uzakta. Alıştım her şeyi oğlumla yapmaya.
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Söz konusu torun okunca ve emanetse annemde kaynanamda benden iyi bakarlar çünkü emanet... 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 358 göst.
29 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
63 cevap 1,257 göst.
21 Ekim 2022 Aile kategorisinde Birdilektut (1,278 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 390 göst.
13 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ht (2,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
52 cevap 737 göst.