0 oy
911 göst.
Diğer kategorisinde (12,263 puan) tarafından

İnşallah burayı kendi ülkelerine çevirmezler

Ben ilk baştan beri soyluyurum gelen afakanlar öylesine gelmiyor su surata bak 
Allah' cezanızi versin allahinizdan bulun Rabb'im size fırsat vermesin inşallah :angry:

image

35 Cevaplar

0 oy
(1,264 puan) tarafından
Offff cok korkuyorum yemin ederim allahım sen bizi koru gercekten bunların niyeti cok farklı devletin önüne gecmesi lazım 
(12,263 puan) tarafından
Hemde bir an önce acil bir şekilde yoksa ülke elden gidiyor
-Reklam-
0 oy
(10,822 puan) tarafından
Ben bu hale gelmemize doğrudan ya da dolaylı olarak sebep olan kimseye hakkımı helal etmiyorum. Hesap gününe inanıyorlarsa bilsinler ki iki elim yakalarında. Kendi ülkemde parya oldum ben. 
(12,263 puan) tarafından
Amin valla bende helal etmiyorum çocuklarımız için çok endişeli yım açıkçası
0 oy
(14,061 puan) tarafından
Daha çok katile benzettim ben 
(12,263 puan) tarafından
AyNen öyle çantasında kafa var sanki o derece
0 oy
tarafından

Allah affetsin çok korkunç

(12,263 puan) tarafından
Hemde ne korkunç iğrenç
0 oy
tarafından
Bunlar başı açık olanları sevmiyormus. Hatta kendi ülkelerinde 2 yabancı turisti kamp sırasında boynunu kesmişler. Sırf başları açık diyeymis.
(12,263 puan) tarafından
Hepsi sapık kafa kesmeden önce savaş öncesi hepsi kadınlara tecavüz ediyor
0 oy
tarafından
Ya bunun surati kiyafetleri niye boyle ya, benim annemlerin koyunde bi adam var afgan okulda çalışıyor gayet yüzü temiz giyimi temiz guzl
0 oy
(552 puan) tarafından
Valla ben size sonumuzu söyleyim mi bu şerefsizler çoğalıp soykırım yapmayı planliyo valla kimse kusura bakmasın misafirperver filan değilim s.iktorolup gitsinler
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Köpe.k deme kız onlar çok tatlı 
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Ben bukadar sorgusuz sualsiz sözde mülteci alımının altında bir bit yeniği ararım bunlar buraya sebepsiz bir şekilde sığınma amacıyla gelmiyorlar üstelik devlet adamlarının hiç biri de karşı çıkmıyor amaç ne çok merak ediyorum 
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Ne olursa olsun o da bir insan kilik kıyafete laf yaparsınız o ayrı ama yüzünü ve bedenini unutmayinki allah yarattı niyetini bilemeyiz düşüncesini de bilemeyiz insanları bu şekilde asalamaniz hiç hoş deil 
(12,263 puan) tarafından
Ahaaa linç Allah yarattı tmm da surata bak
(1,238 puan) tarafından
Suratını allah yarattı kendi isteğiyle olmadı tobe yarabbim
(12,263 puan) tarafından
Valla Allah oyoe yaratmaz kalbinin pisliği yüzüne vurmuş bunun
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Okumaya mi gelmiş yoksa canımızı okumayan kiz bu tam işidlilere benziyor 
0 oy
(868 puan) tarafından
sakalı ile ilgili bir cekincem yok zira benim eşimin sakali onunkinden de uzun. Yalnızca ırk bakımından konuşmak gerekirse Afgan ırkı genel olarak %87 bedeviler.Yani bulunduğumuz çağa ayak uyduramayacak sertlikte ve yabanilikteler. Ülkelerinin büyük bölümünü Taliban yönetiyor.Yani Islami yönetim adı altında yönetiliyor.Taliban Çocuk tacizcilerini ve tecavuzculerini idam ediyor buna izin vermiyor. Kadinlara eziyete de izin vermiyor cezalandiriyorlar.O sebeple bunlar ülkeyi terk ettiler. Yoksa bir çoğunu Taliban hapsedecek ya da öldürecekti.Fotograftaki adam hakkinda bişey diyemem dış görünüşe gore konusamam.Genel afganlar hakkında bilgi vermek istedim. Suriyelilere şükredecek bu ülke.Cunku Suriye kültürel yapı olarak bize daha yakındı.Ozellikle doğu halkiyla neredeyse ayni kültürel yapiya sahiplerdi.Ama afganlar çok farkli bir ırk.Allah sonumuzu hayr etsin.
0 oy
tarafından
Ankara Altındağda Suriyeliler 2 Türk gencini bıçaklamiş 1isinin durumu ağırmış iyice kudurmaya başladı bunlar 
0 oy
tarafından
Meymenetsiz nekadar itici Allahm sen Affet

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 392 göst.
1 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 563 göst.
0 oy
11 cevap 256 göst.
29 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu