0 oy
648 göst.
Aile kategorisinde (294 puan) tarafından
kızlar bekarken de böyleydim bu huy mudur özellik midir nedir bilmiyorum ama hala var . mesela eşim  alışverişe gideceği zaman iki gün önceden muhakkak sorar bişeye ihtiyacın varmı diye. hep sorar . ama ben ihtiyacım olsa dahi söylemeye utanıyorum . Halbuki söylesem daha mutlu oluyor. nasıl aşabilirim bunu ya 

25 Cevaplar

0 oy
(7,793 puan) tarafından

Yeni evliysin anlaşılan zaman geçsn paranın ağzına bile sıçarsn al diye :D

(294 puan) tarafından
shdhdhjd dimi
-Reklam-
0 oy
(594 puan) tarafından
Valla 5 yıllık evliyim halen utanmak değilde nedense kendime yediremiyorum bise istemeyi lise yıllarından beri çalışan biriydim yine çalıştım evlendikten sonrada kendi paramı kendim harcadım daha rahat şuan 6 aylık kızım var ve yine hamileyim şuan yine çalışmıyorum bise istediğim zaman kem kum yaparsa geliyolar bana :D zaten isteyene kadar akla karayı seçmişim bide öyle yapınca fenalık geliyo genelde de yok demiyo zaten de işte bende de var tuhaflık 
0 oy
tarafından

Bol bol soylicen kendini zorlican ama soylicen. Bir zaman sonra sana da normal gelecek. Sana kötü bir haberim var. Ben evlendiğimiz ilk aydan beri adamın donuna kadar soydum çatir çatır acimadm. Ablam garibim ekmek istemeye utanirdi. Ablam 3 yıldır evli smdi iki tane bsi istese 3. İsteyince oha ne çok şey istedin oluyor. Ben 100 tane istiym 101. De amaan bu kadının huyu bu oluyor. Aman benim kemalim yapmaz deme ilerde öyle de bir yaparlar ki anlamazsin bile. Bol bol iste bol bol harca ileriye dönük düşün :ermm: 7 yıllık evliyim bu arada

0 oy
(4,343 puan) tarafından
Zamanla alışırsın daha yeni evli olduğun için böyle 

İlgili bir soru bulunamadı

396,346 soru

11,855,832 cevap

35,949 kullanıcı

...