0 oy
1,376 göst.
Diğer kategorisinde (942 puan) tarafından
tarafından yeniden kategorilendirildi
Kızlar dün gece uyuyordum. Kocama bir mesaj gelmiş numaradan gel sevi şelim diye oda olmaz ben evliyim demiş güya kendi anlatiyor bana. Olsun molsun derken alttan girdi üstten çıktı olanlar oldu diyor.  Telefondan kameradan açmışlar kendilerini göstermişler birbirlerine. Bu da tuzakmis adam videosunu çekmiş. İş bitmeden kocama göndermiş videolarıni. Bunları herkese atarım atmami istemiyorsan 10.000 TL para verceksin demiş bende gece oğluma kalktim bana anlattı böyle böyle oldu diye ben bunu dövdüm hiç giki çıkmıyor. Beni bu durumdan kurtar diyo ve herkese atmış adam arkadaşlarına benim arkadaşlarıma Facebook'tan mesajdan. Ayrılmam lazim benim bundan ama bana diyoki eğer gidersen tek gidersin oğlumu elinden nasıl alıyorum bir gör yüzünü Göremezsin diyo onun için susuyorum bana bı şey deyin kızlar yani ben simdi nasıl guveneyim. Adam da para istiyor sürekli atıyor mesajları herkese kapattı facesini videoda yüzü herşeyi gözüküyor. S.alak ya nasıl diyorum bir an boşluk oldu diyo

57 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bokk alır oğlunu o videoları gösterdiğin anda ahlaksızlık var işin içinde
-Reklam-
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Al çocuğu git ananin evine kolaydı alması sanki pislik adam . Birak rezil olsun mahkemede delil olur öyle birine hakim çocuk mu verir
0 oy
(219 puan) tarafından
Ohaaa ohaaa ohaaa hem suçlu hem güçlü ******** yaa
0 oy
(718 puan) tarafından
Uçkuruna sahip çikamamis mi pis nefislo erkeklerden nefret ediyorum tehtit edilmeseydi seni bu sekilde aldatmaya devam edicekti 
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Allah ıslah etsin çocuğu senden alamaz hiç merak etme o videolarindan kenditlf nuna biyere kaydet sende delil olarak bulunsun mahkemede delil olarak gösterirsen o zanan o hic bi *** yiyemez
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Videonun içeriği nasıl birde kadın kim yani tam anlayamadım biri anlatırsa 
(14,061 puan) tarafından
Sanal sex yapmışlar kısaca
(2,974 puan) tarafından
Tmm orayı anladım da tehdit eden kim, bide karşısındaki adam mı
tarafından
Evet adammış ama nasıl etmişler ben de anlamadım konuşmadan görüntü vermeden yani adamsa nasıl olmuş .
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Videoyu bende alır kapıdan dışarı atarım adamı..

O video ile ne çocuk alması sen çocuğunu da alırsın ondan çatır çatır nafaka da 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Ohh ne güzel yapmış karşı taraf valla 
0 oy
(295 puan) tarafından
Bizi niye kimse arayıp birine göstermiyor anam uzak dur oğlunu alamaz bu ne rezilliktir ya 
0 oy
(11,013 puan) tarafından
Ha sktrsın prdan. Gitme diye yapıyor. Sende ne susuyorsun kaldır ailesini aileni ayaga. Asıl göremicek olan kim acaba. Herkeste videosu gitmiş 2 tane şahite bakar. O yuzunu göremez cocugun
0 oy
(1,022 puan) tarafından
O görüntüler varsa oglunu asla ona vermezler k.bakmasn hiç korkma bence yuz kızartıcı meseleye girer yanlis bilmiyorsam.
0 oy
(2,729 puan) tarafından
Vay ****** vay
0 oy
(2,729 puan) tarafından
Vay or....s.pu vay
tarafından
:D dine din
(2,729 puan) tarafından
Erê erê
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Susuyorum mu o ne demek ya aklın mi yok senin çocuk kaç yaşında ve o videoları sen mahkemeye sun bakalım ne halt edecekmiş çocuk 6 yaşından küçükse her şekilde senin hiç birşey yapamaz seni korkutmaya çalışıyor o küçük aklıyla 
0 oy
tarafından
Kocan az degil hee dem kariyla yatacak hem sucsuz gibi anlatacak hem kocasina yakalandi diye kaçacak hem de cocugu sana vermeyecek daha neler karşı adamla birlik olurum o karisindan ben kocamdan donunu alirim gezerler artik el ele baş başa
0 oy
tarafından
Kız elinde tabu gibi delil var bi halt yiyemez ma.l çocuk nafaka tazminat sap gibi ortada kalır sakin affetme sakin paran varsa verme de ne yapıyosa yapsın uçkurunun derdine düşmüş madem çeksin cezasını bak bacım inanma aglamasina falan çocuğu da alamaz bi halt yapamaz 
0 oy
(12,867 puan) tarafından
Eşin karşıdakinin adam olduğunu biliyor muymuş peki?
0 oy
tarafından
Kusura bakmada su testisi su yolunda kirilmis boyle bir adamla mecbur degilsin asla evli kalmaya lakin ailen arkanda ise hep derim aile cok onemli Allah senin yardimcin olsun inşallah ona zerre acimam
0 oy
(9,026 puan) tarafından
Ayy neler var ilk kez böyle bisey duydum Allahım kimsenin başına vermesin ....yaptığı zaten yanlış ama bedelini ağar ödemiş daha da oder
0 oy
(6,926 puan) tarafından
Niye mahkeme ye özel hayatı tehdit şantaj deyip vermiyorsunuz

İlgili sorular

+1 oy
14 cevap 1,198 göst.
13 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
61 cevap 2,020 göst.
3 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Kursunes (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,857 göst.