0 oy
735 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
düzenlendi
midesi bulanan olur etkilenir diye tam atmadım kızım özel bir çocuk fark ettim o büyüdükçe sırtındaki kesede büyüyor ameliyat riskli yaptırsam mi yaptirmasam mi bilmiyorum karar bize kalmış ama korkuyorum onu kaybetmekten bir yandan da ya koskocaman olursa sırtında ki kese diye korkuyorum napacagimi sasirdim siz olsanız napardiniz ameliyat ettirir miydiniz riskli olduğunu bile bile bir buçuk yaşında ve 10 saatlik bir ameliyat

29 Cevaplar

0 oy
(1,928 puan) tarafından
Istihareye yata bilirsin canim boyle konulara bisey diyemem aklima bu geldi
tarafından
Tamam canim yaoacam mutlaka çok sagol
-Reklam-
0 oy
(50 puan) tarafından
Rabbşm şifa versşn senin çocuğuna da benim çocuğuma da 
tarafından
Amin canım senin çocuğunun neyi var
0 oy
(12,620 puan) tarafından
Rabbim şifa versin canım biz ne desek boş olur Rabbim hakkınızda hayırlı olanı önünüze getirsin

Kuzenim de vardı doğar doğmaz 3.4 gün içinde ameliyat edildi alındı kese size böyle bişey den bahsetmedi ler mi yada ameliyat oldu mu daha önce 
tarafından
Oldu canim devlet özele sevk etti kızımı kuvezden çıkana kadar bize göstermediler ameliyat oldu beş günlükken ama o serefeis doktor ameliyatı tam yapmamış sadece açıklığı kapatmış keseyi almayla falan uğraşmamis Rabbim onu nasıl bildiyse öyle yapsın
(12,620 puan) tarafından
Bu nasıl sorumsuzluk ya Bi insan hayatı bu kadar ucuz mu Allah bildiği gibi yapsın onu
tarafından
Malesef öyle bende bilmiyordum hastaneden ckkardigimda pansuman yapıyorduk bize çocuk büyüdükçe orası düz olacak dedi ama çocuk büyüdükçe kesede onla beraber büyüyor Rabbim onu nasıl bildiyse öyle yapsın eğer ki kızım onun ihmali yüzünden bu haldeyse yatacak yeri olmasin
0 oy
(21 puan) tarafından
benim oğlum da spina bifida' doğuştan 2 kere ameliyat oldu belinden olmasa daha riskliydi olmasının verdiği riskler kadar mecburen daha iyi olması için oldu ameliyatını suan 11 yasında yürüyo ortezle fizik tedavi görüyo tabi aynı şekilde  
tarafından
Bizimki de dogdugunda ameliyat oldu ama o ******** doktor ameliyatını tam yapmamış uğraşmamis bile şimdi de ameliyat olması lazım o kesenin alınması lazım sinirlere zarar değmeden ama oda uzun ve riskli bir ameliyat mis sizinde belinde şişlik vsrmiydi resmini atsam bakabilir misin üste bak canim
(21 puan) tarafından
at bakim spina bifida meningomyolosel di bizimde ilk ameliyatı yapan doktoru hiç beğenmemişti ikinci doktorumuz çuval diker gibi kesmiş  dikmiş demişti ama ikinciye tercih hakkım yoktu diye düşünmüştüm olmasa felç olabileceğini söylediler olursa da garantisi yoktu felç olmayacağının  ve olduk mecburen allaha teslim ederek tabi sizin durumunuz daha mi farki bilemem tercih tabi ki sizim
tarafından
Bizimki daha 17 aylık canım ameliyat riskli sinirlere zarar vermeden o keseyi içeri almaları lazım buda uzun süren bir ameliyat mis 10 saat direk olay sürekli narkoz verilecek kaldıramaz diye korkuyorum atiyorum canım bak
0 oy
tarafından
Hayır neyse rabbim onu insanın kalbine ilham etsin istihare yap inşallah. Rabbim sana yön verecektir 
tarafından
Amin canım inşallah doktorlar gorustukten sonra istişareye yatacam ama bütün herşey üst üste daha kalca ameliyatı var zaten iki ameliyat geçirdi iki ameliyat daha geçirirse kaldıramaz diye korkuyorum
tarafından
Doktorlarla açık açık konuş. Onlar sana bilgi verir Allah'ın izniyle
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Rabbim tez zamanda şifa versin canım zor bir karar bizimde sakral gamze var emar çekildi biraz açıklık var dendi şimdi 13 aylık bir daha çektiricez bakalım kapanmış mı diye 
tarafından
İnşallah çıkmaz birşey canım çok zor bizimki büyük bir keseyle doğdu açıklık vardı doktor sadece açıklığı kapatmış ameliyatı tam yapmamış şimdi yine olması lazım kese büyümese yaptırmam asla ama kese büyüyor ya yaptıracam yada kese onunla beraber büyüyecek ne yapacağımı şaşırdım Rabbim tüm evlatlarımıza sağlık versin kimseyi evladiyla sinamasin
(5,134 puan) tarafından
Amin canım Rabbim yardımcın olsun
0 oy
tarafından
Yavrum benim ya :( canım ne desem boş vesile olmak istemem ama zararı yoksa bırak kalsin Rabbim masum yavrunun yüzü suyu hürmetine bol bol şifa versin inşallah 
tarafından
İşte oda büyüdükçe kese büyüyor napacagimi şaşırdım çıkmaza girdim sanki canımdan can alıyorlar o kararı nasıl verecem ne yapacam hiç bilmiyorum
tarafından
Rabbim yar ve yardımcın olsun evladını sana bağışlasın canım
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Rabbim safi ismiyle sifa versin evladını sana bagislasin insallah canim benim. Dualarim sizinle. 
tarafından
Amin canım Allah razı olsun cümlemizin evladını bagislasin
(1,284 puan) tarafından
Amin aminn insallah ♡

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 42 göst.
28 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 393 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 512 göst.
7 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mybaby01. (1,019 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 230 göst.
27 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Busra63 (221 puan) tarafından soruldu

396,398 soru

11,857,345 cevap

35,954 kullanıcı

...