0 oy
685 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kızlar bebeğim 5 aylık olmak üzere ilk 3 - 3 buçuk ay kadar aşırı gazliydi sabahtan akşama kadar ağlardı kucaktan indiremedim o halde susmuyodu. Şimdi de kucağa öyle bı alıştı ki sabahtan akşama kadar kucakta duruyo. Gündüz emerek uyuyo daldı diye bırakmaya kalksam daha sırtı yere gelmeden uyanıp tekrar emmek istiyo. İnanın yalnızken hiç bır iş yapamıyorum namaz vakti çıkacak diye komşuya bırakıp namaz kılıyorum o kadar çaresizim ki sinirlerim kaldirmiyo artık. Hem ev işi hem bebek yetişemez oldum. Böyle bebeği olan ve çaresini bulan var mı? Ne zamana kadar bu durum devam eder. Bide o kadar çok istemiştim ki. İlk bebeğimi kaybettim ondan sonra Allah'ım nasip et her eziyetine razıyım diyodum doğru dua etmemişim gerçekten ne dediysem öyle kabul oldu duam. Yokmu bu duruma bı çare çok yoruldum artık :ermm:

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
Öncelikle yanlış duan için tövbe etmekle başla canım 
-Reklam-
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Seninki kadar olmasa da benim kızımda sürekli kucakta yere oturuyorum onu da dizimin arasına koyuyorum yanından ayrıldımı durmuyor uyuması da bizim de öyleydi kucakta emiyordu koyarken uyanıp emmek istiyordu sürekli süt gelince kızıp ağlıyordu uyku falan kalmıyordu bende yatarak emzirdim memeyi ağzından çıkarınca da emzik verdim 4 aya kadar hiç emzik almadı sürekli kustu ama bu şekilde yapınca aldı en azından uyku sorunumuz çözüldü 6 aylık yatağına koyarken emziği veriyorum uyanmıyor sende emzik kullanmıyorsa dene canım en azından uyuduğunda biraz dinlenirsin
tarafından
Dediğiniz gibi de yapmaya çalışıyorum ama emziği bilip uyaniyo çeşit çeşit emzik denedim bende
(1,621 puan) tarafından
Ben hiç değişmedim kuzum başta bim  den almıştım ikili sen yine ara ara dene inşallah alır canları isteyince alıyorlar
0 oy
tarafından
Her eziyetine raziyim nedir bacım benim 9 sene olmadı peşine koştum 3 tüp bebek denedim de hiç böyle bir dua etmedim. Allah vermiş iste. Çocuk ana baba duasıdır. Ben her seferinde Allahım eli ayagi düzgün hayırlı sahil kullarindan evlatlar ver diye dua ederdim. Kimsenin çocuğunà da ne güldüm ne yadirgadım. Çünkü çok örnek gördüm. 

Çaresi seni emzik yerine kullanıyor buna bı dur diyecek yolları araman. Ya ağlayacak aldırmayacaksın ya da aynen devam.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 317 göst.
24 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
9 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 141 göst.
17 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde SuDuru (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 58 göst.
22 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Birbalannesi (13,809 puan) tarafından soruldu

384,756 soru

11,508,962 cevap

35,167 kullanıcı

...