+2 oy
529 göst.
Diğer kategorisinde (1,297 puan) tarafından
Para pul zenginlik istemıyorum sadece korona nın bittiği aşı hikayelerinin son bulduğu, afetlerin olmadıgı ve kadınların erkek terörüne kurban gitmediği bir güne uyanmak istiyorum artık.. Rabbım bu gunlerı görmeyi nasip edecek mi 

53 Cevaplar

0 oy
(5,342 puan) tarafından
Kayın biraderime  hayırlı bir kısmwt bulunduğu haberiyle 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yeni doğmuş bir  bebek olarak 
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Dinlenmiş,uykusunu almış olarak.. 

eğer olabiliyorsa herkesin mutlu ve huzurlu olduğu adeta şirinler köyüymüşçesine yaşadığı bir dünyaya...
0 oy
(2,876 puan) tarafından
Eşimle hiç tanışmamış olarak uyanmak isterdim bıktım değersiz hissetmekten 
(1,297 puan) tarafından
Off bu çok işte Allah kimseye pişmanlık vermesin canım yardımcın olsun inşallah
(2,876 puan) tarafından
Amin canm inşallah
0 oy
(1,734 puan) tarafından
Ayaklarim uzerinde
(1,297 puan) tarafından
Nasıl yanı
(1,734 puan) tarafından
Hwrkezden bağımsız iş yeri para yani
0 oy
(65 puan) tarafından
Bebeğim sagliklica kucağımda hastalıklar felaketler bitmiş bir kadın daha ölmemis bir çocuk daha istismara uğramamış bir güne uyanmak istiyorum
(1,297 puan) tarafından
Allah saglıkla kavuştursun yavruna inşallah canım... Dualarına da Amin ecmain
(65 puan) tarafından
Teşekkür ederim amin
0 oy
(13,316 puan) tarafından
Sabah biri yastığımın altına 3 milyoncuk bıraksa yeter bana fazlasında gözüm yok. İşin şakası bu gece muhtemelen uyumayacağım uyuyup dinlenik kalksam bir kerecik bile olsa yeter 
(1,297 puan) tarafından
3 milyoncuk çokta degılmış aslında:)) neden uyumuyorsun bebek mi var canm
(13,316 puan) tarafından
Evet 11 aylık diş döneminde hem de. Uyku problemim de var yatınca hemen uyuyamıyorum. Çok değil tabi yaa evler olmuş dünyanın parası normal daire bir ev var sadece o 2.5 milyon. Onda yüzüm yok eşyamı tam alacak bir ev gelsin yeter bana.
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Şöyle bi sabaha uyanmak isterdim.. Sabah kalkmışım, eşim mükemmel bi kahvaltı hazırlamış.. Kahvaltıya oturmadan önce şimdiye kadar yaptığı düşüncesiz davranışları, duygusuzlukları, odunlukları ve öküzlükleri için, beni ağlattığı tüm konular için özür dileyip gönlümü alıyor.. Sonra da güle oynaya kahvaltımızı yapıyoruz, kendi elleriyle bişeyler yediriyor falan.. Sofrayı da birlikte kaldırıyoruz.. Bundan sonra da daha anlayışlı, empatili birisi oluyor.. Aslında çok bişey istemiyorum bee
(1,297 puan) tarafından
Ayyy canim benim yemın ederim gözlerim doldu ne kadar masum şeyler istıyosun hepsı bır birinden kolay aslına bakarsan ama Rabbım eşine merhamet versın huyu suyu yumuşasın da senı mutlu etsin inşallah çok duygulandım :(
(1,552 puan) tarafından
İnşeAllah hepimiz mutlu olalım :( Çok değişik bi eşim var çözemiyorum.. Önce beni üzüyor, sonra ben ağlayınca yanıma oturup benle beraber ağlıyor.. Ama ondan sonra hiç bi özür, ortamı yumuşatma, düzeltme çabası yok.. Üzdüğü için pişman oluyor mu, olmuyor mu, beni seviyor mu, sevmiyor mu anlamıyorum :(
0 oy
(336 puan) tarafından
Kızımın yürüdüğünü görmk isterdim:((
(1,297 puan) tarafından
İnşallah canım kaç yaşında kızın
(336 puan) tarafından
16 aylık oldu cnm emeklemıyor bıle.. bacak kasları sert oldugu için yürümüyor, fizik tedavi yapıyorz bakalım
0 oy
(14,473 puan) tarafından
Duam belli

Duyan belli..

Çok amin
(1,297 puan) tarafından
Hayırlısıyla inşallah
0 oy
tarafından
Yarın sabaha lise 2 nin başlangıcında uyanmak isterdim keşke mümkün olsa:(
0 oy
tarafından

Aynı senin dediklerinle uyanmak isterdim bide kira derdinden arabaya harcadığımız paralar derdinden dolayı bi evimizin bide bi arabamızın olmasını isterdim ve bütün sevdiklerimin sağlıklarının yerinde olmasıyla uyanmak isterdim☺️

(1,297 puan) tarafından
Allah hayırlısıyla bir ev nasip etsin sana inşallah canım
tarafından
Amin inşaallah Sağol bacım
0 oy
tarafından
Bende hastaneye gidicem doktor iyi bişey desin güzel uyanıyım isterdim
(1,297 puan) tarafından
Hayırlı haberler verır inşallah canım Allah büyük
tarafından
İnşallah canım benim

İlgili sorular