0 oy
420 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından

ben 22 yasındayım ve bekarım(bu siteyi arkadasımdan duydum :) 

staj yaptıgım yerde aramızda bakısma olan biri vardı ama tanısamadık hic.birkac kız arkadasimdan istek attım hesabını gormek icin.onları sildi. 

onu görmemeye başlayınca kendim istek attım. beni silmedi ama bekletti. onu gormeyeli 1 yıl oldu ama hâlâ aklımda. en azından olmazsa bile unutmak icin adım atmalı mıyım sizce? ismimi bilmiyor ama profilden  tanıyabilirdi bence.zamanında takip istegimi bekletmis birine adım atmak sacma mı olur sizce? ona yazıp reddedilmeden aklım başıma gelmeyecek galiba.tavsiyelerinizi bekliyorum ♡ bu arada ben 22 o 28 yasında.

10 Cevaplar

+1 oy
(7,791 puan) tarafından
Kaçan kovalanır kovalarsan kaçar...
(4 puan) tarafından
kovalamayı düsünmüyorum.
  en azından diycem ki "ben reddedilmeden kendi yoluma bakamayacağım galiba. sen beni bir reddet de kendi hayatıma bakayım" diycem :)  sacma mı olur acaba boyle yazmak
(7,791 puan) tarafından
Tabiki saçma bari başka yöntem bul.
(7,791 puan) tarafından
Mesela okudugu okulu meslegini vs biliyosan ordan konu bul
Yada nerde staj yapiyodun bilmiyorum eger hastaneyse mesela bilgi almak adina soruyorum rutin kontroller icin tekrar gelmeniz gerekiyordu baska hir hastaneye mi aldirdiniz sevki acaba gibi saçma ama aşk icermeyen şeyler sorabilirsin...
-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Ohooo bacim 1 yıl.icinde ne haltlar yemiştir o aklinda senmi.kalırsın 
(4 puan) tarafından
kalmamıstır zaten de en azından diycem ben reddedilmeden kendi yoluma bakamayacağım galiba. sen beni bir reddet diycem :)  sacma mı olur acaba boyle yazmak
0 oy
tarafından
Onu unut ve  kafanı yastığa göm derhal 
(4 puan) tarafından
unutmak icin reddedilmem gerek galiba
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Bekle daha iyileri çıkıcaktır karşına evlilik ve sevmek  için bu kadar acele etme
(4 puan) tarafından
evet bence de.ama en azından diycem ki "ben reddedilmeden kendi yoluma bakamayacağım galiba. sen beni bir reddet de kendi hayatıma bakayım" diycem :)  sacma mı olur acaba boyle yazmak
(5,314 puan) tarafından
Neden  red edilmeyi bekliyorsun ve kabul edildiğin bile belli değilken
(4 puan) tarafından
cünkü kabul edecek olsa zaten bekletmezdi takip istegimi diye dusunuyorum.  bir de şu an farklı sehirlerdeyiz. karmasik konular yani
(5,314 puan) tarafından
Bak güzelim niyeti olan hiç bir erkek bekletmez şayet bekletiyorsa  senden öncesi vardır seni 2 .ci planda tutuyordur
(4 puan) tarafından
aradan 1 ay gecince istegi geri almıs yoluma bakıyordum zaten. ama yine aklima geldi. yani en azindan ben net adım atayım ve reddedileyim o sekilde bosveririm galiba. cunku o kizlari silip beni bekletmesinden bile bir anlam cikariyordum istemese beni de silerdi diye. yani en azından net bir red yesem kendime gelicem galiba
0 oy
tarafından

Bence yaz gitsin ne kaybedersin ki tanirsa tanir tanimazsa engellersin :)) ama dikkatli ol tanıdım ayağına yatıp benimde aklim sendeydi falan diye baska islerin pesine düşebilir. Bide belkide evlidir o yuzden de kabul etmiyor olabilir

tarafından
Ederim tabii :) sende hep hayırlısını iste ben hep oyle istedim Allah'tan..
(4 puan) tarafından
evet ben de hayırlısını istiyorum hep.sabırsızlıga düsünce de acaba hayırli kisi o mu deyip kısır döngüye giriyordum ama bir daha girmem o döngüye. tavsiyelerin cok iyi geldi cünkü :)
tarafından
Sevindim senin adına yolun hep açık aydınlık olsun inşallah  :)
(4 puan) tarafından
amin insallah. Sizin de eşinizle huzurlu mutlu bir hayatınız olur insallah ♡
tarafından
İnşallah cumlemizin :)
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Hala bir şey yazmadın mı :)
(4 puan) tarafından
hayır yazmadım çünkü :)   en azından diycem ki "ben reddedilmeden kendi yoluma bakamayacağım galiba. sen beni bir reddet de kendi hayatıma bakayım" diycem :)  sacma mı olur acaba boyle yazmak
(12,861 puan) tarafından
Tabiki saçma olur :)
Öncelikle bir merhaba yaz sadece baktın cevap gelmiyor o zaman yoluna bakarsın canım
(4 puan) tarafından
yaa oyle yazmaya cekiniyorum. illaki sacmalamam gerek
0 oy
tarafından
İlerde az pesimden kosmadin dedirtmek istiyon heralde yavrum 
(4 puan) tarafından
amacım o degil. en azından diycem ki "ben reddedilmeden kendi yoluma bakamayacağım galiba. sen beni bir reddet de kendi hayatıma bakayım" diycem :)  sacma mı olur acaba boyle yazmak
tarafından
Sacma olur bi erkegin daha gotu kalkmis olur kemdinize bunu yapmayin artik yoluna bak bence
0 oy
tarafından
Sen hiç yazma canım yoluna bak aradan yıllar geçmiş zaten
(4 puan) tarafından
sanki yoluma bakmam icin reddedilmem gerekiyor.  en azından diycem ki "ben reddedilmeden kendi yoluma bakamayacağım galiba. sen beni bir reddet de kendi hayatıma bakayım" diycem :)  sacma mı olur acaba boyle yazmak
tarafından
Hiç böyle birşeye gerek yok inan
0 oy
tarafından
Adamın bilgili olduğu konuda birseyler sorabilirsin. İste şöyle bi sorunla karşılaştım aklima ilk siz Geldiniz diyebilirsin. Hoşlandığını belki anlar ama zaten semde bunu istiyosun. Kadin herzaman kovalanan olmali. Eğer sen peşinden gidiyorsan bile oyow bir sekilde dabranacaksin ki sanki o senin peşinden koşuyor gibi olacak. Aksi halde erkekler yola gelmez
(4 puan) tarafından
evet cok mantıklı ama o sekilde yazmaya da cekiniyorum
tarafından
Kız demissin yazacam beni reddet yoluma bakayim. Oma daha fazla utanman lazim , en azindan dedigim gibi yaparsan yuz verip vermediğini anlarsin ona gire davranirisn
(4 puan) tarafından
galiba sacma ve cocuksu sekilde yazmaktan cekinmiyorum. mesela "sen beni reddet de bem yoluma bakayım" desem. bir de onun bunlardan haberi bile yok. benim gibi masum seven bulabilir mi? sanmam

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 167 göst.
15 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Oylesinekimsee (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 776 göst.
20 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Sumbul37 (128 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 917 göst.
0 oy
25 cevap 1,344 göst.
27 Şubat 2020 Aile kategorisinde Selin07 (447 puan) tarafından soruldu