0 oy
975 göst.
Diğer kategorisinde (5,462 puan) tarafından

image

11 aylık kızım emekliyor 7.kattaayım çok aşırı sıcak ön cephe bütün sıcaklık evde üstelik çatıdan da sıcaklık vuryro mecbur kapıları kapatıyorum daka başı peşindeyim :( kapıya kadar gdyor izin vermıyroım demirleri çok açık kiradayız bir türlü ev taşıyamıyoruz para yok psikolojim bozuluyor :'(

47 Cevaplar

0 oy
tarafından
File çektik çok işe yarıyor hemde az maliyetli
(5,462 puan) tarafından
Nekdr fiyatları acaba
-Reklam-
0 oy
(12,263 puan) tarafından
O demirlere bez geçir kod  kumaş al demirlerden geçir aman haaa Allah korusun 
(5,462 puan) tarafından
Vala Allah korusun çok korkuyorum ya
(12,263 puan) tarafından
Canım brn 3 .Kattayum bak ihmal etme Allah korkusun gerekirse borca gir klima al ama o pencereden uzakta tut yavrunu
(5,462 puan) tarafından
Kesnlkle çok uzak tutyorum hep yanımda bşr sanıye ayırmıyorum
(12,263 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım ama insan gaflet e düşer gözleri dalar büyüyünce senden önce uyanir valla dikkatli ol Allah'a emanet olsun inşallah
0 oy
tarafından
İmkan varsa cam taktira bilirsin. Benim kiz 4yasinda amma o merakliki balkona pencereye cikmaya. Bu sicaklarda evimin pencereleri kapali sicak amma napiyim sicakdan olmeyiz amma duserse aman allah korusun. Gecenlerede 6 katdan 2 yasinda cocuk dusdu misafir gitdikleri evde. Annesi dalmis cocukda pencereden asagi kurtaramadilar. Ya basqa eve tasi  yada demirle yada camla kapat. Yada mecbur balkona birakmiyicaksin
(5,462 puan) tarafından
İşte kiracıyız evim olsa yaparım para yok bişey yok yakın zamanda taşınacaz dyor eşim ama eyer taşınmasak hemen artık takırsın vala bır sanıye de gozumu ayırmıyorum
tarafından
Benim balkon yuksek boyu yetismiyor amma tablet falan aliyor balkona goturuyor pencereye cikiyor. 4goz oldum valla. Seninki baya acik. Tasinmayacaksan yaptirmalisin canim mecbur. Insaniz sonucda dalqinliga gelir yorgundusub uyuruz allah korusun
(5,462 puan) tarafından
Vala haklısın inşşalah bu ay taşınırız
0 oy
(376 puan) tarafından

Balkon için file var tamamen kapatıyor.ama yinede tam koruyucu olmayabilir dikkat etmen lazım canim

image

(5,462 puan) tarafından
Kiracıyız da taktırılarmı adamlar blmıyorum bzde taşınacz dyoruz para yok bşey yok çok üzgünüm ya
(376 puan) tarafından
Hmm anladım canm çok dikkat et bi anlık boşluğuna gelir Allah korusun
0 oy
(98 puan) tarafından
canım file yapıyolar camlara balkonlara sağlam bi yere yaptır
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Canım hiç bişey yoksa bile çarşafi branda gibi ger. Çocuklar çok hızlı hraeket ediyo yapmaz dediğin her şeyi yapiyo. O yüzden hemen önlem al kapı kapatmak felan hikaye bian unutursun o an kapıdan çıkar bebeğin . 
(5,462 puan) tarafından
Vala herşey bi anlıktır
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Ay insanların çözüm önerilerine karşı verdiğin cevaplara baktimda buraya yakinmaya gelmişsin . Çok saçma .  Bebeğine bişey olmadan bı çözüm bul bence 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 320 göst.
28 Ekim 2020 Diğer kategorisinde sl1111 (134 puan) tarafından soruldu
+2 oy
22 cevap 937 göst.
0 oy
10 cevap 570 göst.
4 Eylül 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 688 göst.
7 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu