0 oy
616 göst.
Aile kategorisinde (5,134 puan) tarafından
Ailecek hastayız oğlumla eşim erkenden uyudu bende oğlumun beşiginin yanına yer yatagı yaptım oh mıss valla ne battaniyeyi çeken var ne horlayan koca ben bi kaç gün daha böyle takılırım:) sizde sever misiniz tek yatmayı 

31 Cevaplar

0 oy
(1,897 puan) tarafından

Evlentikten sonra olmuyor ya yapamıyorum yalnız uyuyamiyo Rum sabaha kadar uyanırım :'(

-Reklam-
0 oy
(374 puan) tarafından
Yani sene boyunca isi sehir disinda oldugu zamanlar bayagi yatiyoruz ayri ama burda oldu mu yatmam yatmaz o da ona alisinca da bu sefer o olmadigi gun degsik geliyir mesela bugun yolda geliyir direk is yerine gcecek gelmeyecek bir tuhaf geliyir tek kalmak alistim ya 
0 oy
tarafından
Şimdi yanlız yer yatağında çocuklarım etrafımda çok güzel zaten koca varla yok arası 
0 oy
tarafından
Ben sevmiyorum alışmışım minnosumun kukremesine ") hsgsjdjdjsjs o horlamayinca uyuyamiyorum 
0 oy
(3,458 puan) tarafından

Eşik görevlere gidiyor tek uyumaya alışıyorum eve geliyor çift uyumaya alışıyorum göreve gidiyor ne istediğimi bende bilmiyorum:D

0 oy
(7,118 puan) tarafından
Ben de seviyorum bazen tek yatmayı. Şu an küçük kızımla yatıyorum ama eşim biraz şikayetçi bu durumdan. Benim önceliğim kızlarım,  çok beklersin yatağa gelmeyi dedim :D
0 oy
(979 puan) tarafından

Vala ogluşum varken kocayı aramaz oldum kocam çogu zaman salonda ytyor bn zten hamileym bde oglum var grek kalmyo daha rahatm :)

0 oy
tarafından
Gece top patlasa duymam eşimin horlayıp horlamadigini o yüzden hiç bilmem mesela battaniye yorganı da çeken taraf benim hep 
0 oy
tarafından
Hahaha kız ben 2 aydır tek yatıyorum kocamdan hamilim karnıma vurur diye korkuyo eşim ayrıyız ama çok rahat ohhhh
0 oy
tarafından
Neredeyse her gun tek yatıyorum esim gece çalışıyor sadece haftada 2 gun izinli oldugumda evde beraber uyuyoruz.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 137 göst.
12 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Mehselg12 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 267 göst.
7 Mart 2021 Aile kategorisinde ElifNisa3888 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 245 göst.
28 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Berivan022 (3,527 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 434 göst.