0 oy
530 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sorum başlıkta

39 Cevaplar

0 oy
tarafından
Normalde ay 1 yıkamam lazım ama hamileyim doğuma yakın yıkıycam camlar açık çabuk kirleniyor 
tarafından
Evet açıj olunca çok kirleniyor
-Reklam-
0 oy
(1,244 puan) tarafından

kışın 2 ayda bir yıkarım kömür yanıyor doğalgaz yok. Mayısta kapanıyor petekler.  Mayısta yıkadım.  Bide geçen hafta yıkadım yani yazın 3 ayda bir. Ekimde de yakarlar kaloriferleri. Kasımda yıkarım.  Yorumlari okuyunca perdelerime baktım acaba pis mi diye:)millet 1 ayda yikarimlardan bahsediyor

tarafından
Bende şaşırdım
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Ayda 1 yikiyorum, camlar acik  gece, hadi gunduz klima acikda, ksin dogalgaz  is cikariyor kirler oturmadan yerlesmeden  her ay yikarim
tarafından
Ütü falannyormuyor mu kız her ay
(1,363 puan) tarafından
Yooookk hersey jilet gibi olunca mutlu oluyorum ben. Severim utuyu, herseyi ayri yikarim, nevresimlere varasiya utulerim perdemi utulemicem :)
0 oy
(1 puan) tarafından
3-4 ayda bir yıkasam yeterli 
tarafından
Ortalama güzel
0 oy
tarafından
Her bütün tül perdeler mutfak 2gafta ara ile
tarafından
Anladım canım
0 oy
(10,988 puan) tarafından
Aklıma geldikce=D
tarafından
Ya git :D
(10,988 puan) tarafından
Yok o benim takıntım cano. Hatta yıkamaktan perdelerim yırtılıyor. Bu kacıncı perdem bilem.. Ben her hafta pazar gunu dip temel temizlik yaparım ve her pazar yıkarım
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Bana kalsa yaz aylarinda haftada bir yıkarım cam kapı açık çok toz oluyor ama perdelerimi yeni yaptırdım ve perdeci 2 ayda bir yikamami önerdi öyle daha uzun ömürlü olur dedi. Kışın 3 ayı buluyor yikamam
tarafından
Anladım canım kolay gelsin
0 oy
(46 puan) tarafından
3 ayda bir yıkıyorum Allahtan sigara felan içmiyoz gelenlerde evde içmezler yoksa sık sık yıkanır
tarafından
1 ayı duyunca 3 ay normal geliyor artık :))
0 oy
(12,500 puan) tarafından
2 ayda bir yıkıyorum 
tarafından
Çok mu kirleniyor
(12,500 puan) tarafından
Sararıyor bide yol üstü arabalar geçiyor
0 oy
(3,282 puan) tarafından

Bütün perdeleri bugün yıkadım bide kışa girerken yıkarım :D

0 oy
(3,838 puan) tarafından
3 ayda bir yıkıyoruz canım 2 kişiyiz gelen giden çok olmuyor sigarayı bahçe de içiyoruz zaten çalışıyoruz sürekli yıkayamayız valla 
0 oy
(14,043 puan) tarafından
Oğlum dursa valla 15 günde bir yıkar silerim camlarimi ama maalesef ayda bir ancak silip yikayabiliyorum
0 oy
(4,700 puan) tarafından
3 ayda bir yıkarım ama yine leş gibi halbuki daha 45 gün oldu yikayali doğumdaan 4-5 gün önce yikamistim 
0 oy
tarafından
1 yıldır evliyim kirlendikçe yıkarım. zamana bakmam dikkat ederim. ama genelde salon ve mutfak cami açık olunca tozdan gri oluyor ikisini daha fazla yıkarım. 
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Normalde 3,4ayda  bir yıkarım bu artık kışa doğru Kasım sonu gibi badana boya yaptircaz artık ondan sonra temizlik yaparız hem doğuma hazırlık die biraz beklicem ztn yanlız başıma yapamam Dr yormucaksin kendini dedi o yüzden gorumcemler yapacak temizliği beklerim artik
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Yardımcı bayanı 3-4 ayda bir alıyorum o geldi mi yıkıyor yoksa ben yikamiyorun 
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Senede 2 kere.
0 oy
(13,956 puan) tarafından
Mutfak haftada bir,  odalar ayda bir , salon 3 ayda  bir yikiyorum canim. 
0 oy
(248 puan) tarafından
4 5 ayda 1 yıkarım cnm eşim 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 450 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde irmikmoms (437 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 181 göst.
14 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Damla berna (1,751 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 150 göst.