0 oy
568 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
ddddddddddddddddddddd

23 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bizde asla dedi kodu olmaz eşimin en nefret ettiği başkasının günahını almak canım tavsiye etmrm:D

tarafından
Burdaki giybet gunah almak ya da olmayani konusup senaryo yazmak anlaminda degil :) ancak yine de fikrinizi paylastiginiz icin tesekkurler :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla bazen konusayim birilerinden bahsedeyim esim susar ne diyeyim cnm salla diyor. Onunla asla dedikodu yapılmaz. Bir yere gidip biseyler gorsede eve gelip hic bahsetmez.
tarafından
Yani insanlar baya senaryo yazdigimizi ya da insanlarin gunahini aldigimizi falan dusunup uyarmislar ama o degildi anlattigim :))) bugun dukkana su su geldi ya da sunla su parkta kavga etmis yaaa duydun mu anlaminda aslinda her yapmam diyenin bile yapacagi muhabbetlerdi :) bazi esler ketum oluyor tabi, mizac geregi, bazilari da daha konuskan oluyor. Olsun allah her turlusunde de herkesin yuvasina boool muhabbet versin :)
tarafından
Amin cnm. Benim esim suskundur
Kendi ailesi ve arkadaslar arasindada aynıdır
tarafından
Olsun herkes bir degil sen yuvanda esinle mutluysan gerisi teferruat :)
0 oy
(11,930 puan) tarafından
Biz :) eşim en iyi arkadaşım ya benim bizde öyle romantik konuşma olmaz goygoy yaparız biz 
tarafından
Bizde de romantizm minimumda goygoy maximumda :)))

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 566 göst.
23 Aralık 2020 Aile kategorisinde Demet90 (423 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
12 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 144 göst.
13 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yengin (143 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 154 göst.
13 Şubat 2021 Diğer kategorisinde 3 mucizenin annesi (74 puan) tarafından soruldu

396,396 soru

11,857,291 cevap

35,954 kullanıcı

...