0 oy
553 göst.
Aile kategorisinde (53 puan) tarafından

image

Kaynanasi destek olan var mı kızlar. Niye böle bu kaynanalar. Sanki onlar hiç gelin anne olmamış gibiler.

31 Cevaplar

0 oy
(2,770 puan) tarafından

Doğru değilllllllllllll

-Reklam-
0 oy
(1,635 puan) tarafından
Benim ilk doğumda kaynanam ve görümcem 100 de 100 destekçimdi. Doğum yaptım gecesi annemi kendi evime yolladım eşim ve görümcem kaldı. 20 gün kaynanamda kaldım evime çıkamadım. Annem misafir olarak geldi gitti.

Ha annemi asla suçlamıyorum. Çünkü doğum yaptığım gün ben kalıyım diye ısrar etti ama ben uğraşmasın yorulmasın diye gönderdim. Yıllardır çektikleri yeter ben yük olamam bi de.

Şuan işe başladım kaynanam ve görümcem bakıyo geceli gündüzlü ne zaman işe gidersem.

Eşimin desteğini de 100 de 100 diyebilirim çünkü ne dersem yapar çocuk hakkında.

Annemide şimdi arasam gel anne çocuğa bakcak adam lazım yada şu işim var yardıma ihtiyacım var diye hemen atlar gelir sağolsun.

Ailelerimiz çok destekçi her konuda Allah razı olsun hepsinden
0 oy
(5,945 puan) tarafından
Üvey  kaynanam  war oda elini  birşeye  sürmez zaten  bende  istemem   eşim  annem  %100 destekci başkalarına  gerek  yok 
0 oy
(2,198 puan) tarafından
Kaynanalar mi aman uzak dursun benden aramasin yeter bana destegini istemem
0 oy
(718 puan) tarafından
Dogum yaptim ani oldu dogun yapmaya gitmisim haber vermemisim diye küstü ki ben 35 haftalk kontrole gittigimde mecburi yaptim suyu bitmis dedi doktor acil dogurman gerek ben bilenhazirliksizdim o kadar aci cektm oglum saglik saorunu ile dogdu cis yapamiyordu sebebi.ile arastirilken aramadi ayni binadayiz birde ben sezeryanliyim anneme dedm anne ben cok kotuyum sen bakk neymis annem bakmis diyede küstü cok enterasn herseye kustü hem suclu hem güclü simdi oglum 10 aylk.seviyor gram inanmiyorum 2 ameliyat gecirdi oglum o zmn nerdeydi 
0 oy
(3,582 puan) tarafından
Yok böyle değil bende. Mesafeden kaynaklı. Annemlerden uzağım. Tek bakıyorum ben. Ama bi ara kaynanam bakmıştı. Baktım daha çok yoruluyorum bakıcı tuttum işe gidince :) 
0 oy
tarafından
Hepsinin tek desteği telefon edip durumumu sormalari hepsi uzakta işleri güçleri var esimde yetistirklme tarzından dolayi çok işime yaramaz 
0 oy
(791 puan) tarafından
Hayr tam tersi kaynanm daha çok bakyo 
0 oy
tarafından
%100 eşime baktı herseyime
0 oy
(1,603 puan) tarafından
Kimsenin desteği olmadan çocuklarımı büyüttüm şükürler olsun bana kimse diyemez söyle böyle yaptım diye 
0 oy
(1,621 puan) tarafından

Resim tamamen gerçeği yansıtmış :D gerçi annem sürekli yanımda değil haftada bir gelir ama o geldiğinde bütün işlerimi yaparım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 186 göst.
2 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Cangul19 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 64 göst.
17 Aralık 2023 Aile kategorisinde Angel1992 (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 123 göst.
27 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (508 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 408 göst.
8 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

396,477 soru

11,859,675 cevap

35,957 kullanıcı

...