0 oy
1,099 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar ilk defa eş sorunu hakkında size fikir danışacam. Benim eşimin ağzı aşırı bozuk her tartışmada bana aşırı iğrenç küfürler hakaretler eder. Dün ailem onun bana ettiği küfürden Bi kaçını yanlışlıkla gördü ve çok sinirlendiler ve bana söylediler ki Bi erkek karısına böyle küfür ediyorsa ondan hayır gelmez seni artık onunla geri göndermeyecem. Burda boşanma davası açarız tek celsede boşanırsın boşanacak kişi ilk de değilsin son da olmayacaksın korkma evladını da alırız sen bizim kızımızsın evladında bizim Torunumuz. Ben doğma büyüme Elazığ lıyım Samsun a gelin gittim. Ne yapsam bilmiyorum aklım çok karışık

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
Küfürlü konuşana cennet haramdır deyip susunuz. Konuşarak halledim eşinizle hemen bosanma yoluna gitmeyin yuva kurmak bu kadar sebepken hemen bosanma yoluna başvurmayın belki konuda konusa atlatirsiniz
tarafından
İnşallah öyle olur
-Reklam-
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Helal olsun o anne babaya çok şanslısın böyle kıymetli anne baban var sevgi önemlidir fakat en kıdemlisi saygıdır saygının olmadığı yerde sevgi de merhamette güvende olmaz ailenin dediğini yapmanı öneririm asla pişman olmazsın 
tarafından
Evet annem babam böyle olduğu için çok şanslıyım. Yuva kurmak zorken yuva yıkmak basit olmuş artık. Ben eşimle konuşacam önce baktım olmuyor o zaman aileme derim boşanma davası açalım diye

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 325 göst.
19 Ocak 2023 Diğer kategorisinde SuDuru (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 733 göst.
19 Şubat 2022 Aile kategorisinde Mgr (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 379 göst.
23 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Civcivim (1,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 430 göst.