0 oy
501 göst.
Aile kategorisinde (124 puan) tarafından
Kızlar annem bana bebeğim için 

beşik 

bebek arabası 

yürüteç 

Bebek tulumu 3 tane

Beşli hastane çıkışı (2)

8 tane kız elbisesi

Kışlık peluş alt üst aldı bir tane

El örgüsü yelek hırka 12 adet

El örgüsü battaniye

Normal battaniye

Nohutlu örtü 

Yorgan

İki yastık 

Altın da verdi yarım altın kaynanam olacak kadın küçümsüyor az görüyor onlarda adet daha fazla yaparlarmış annem de Allah bin defa razı olsun kadın daha ne yapsın yam yam bu aile resmen

26 Cevaplar

0 oy
(1,073 puan) tarafından
Oooo eksik bir şey bile kalmamış ki daha napsin kadın bizim burda aile yapma diye bir şey bile yok
-Reklam-
0 oy
(571 puan) tarafından
Bnm bebeğime kaynanamlar 100 TL taktı insan bı çeyrek alır ya bilmiyorum cidden n
0 oy
(568 puan) tarafından
Vallaha kimse yapmak zorunda değil sinir oluyorum böyle insanlara. Benim annemde yapacağım diyor ben istemiyorum. Ben bu çocuğu kimseye güvenerek doğurmuyorum ki yük olayım ona buna. Kaynanan Allah razı olsun diyeceği yerde bi de burun mu kıvırıyor ay sinir krizi sebebi
0 oy
(317 puan) tarafından
Valla helal olsun annene ne güzel herşeyi almış 

Yeri gelince kaynanan çocuğu daha çok sahiplenecek  bizim çocuğumuz diyecek ama iş bi şey almaya gelince kızın ailesi diyecek ne kadar saçma sapan şeyler bunlar ya o zaman arayıp özledim felan derse ona hakkınız yok de madem maddi olarak ailem herşeyi yapıyor sevmek de onların hakkı de valla sok lafı bi yerlerine kıskanç şeyler ne olacak 
0 oy
tarafından
Daha ne olsun az görüyorsa kendi beşibirlik taksın o zaman 
0 oy
(4,245 puan) tarafından
Yapmak zorunda değil bence iki taraf içinde söylüyorum içinden gelir yaparsa ayrı ama adet diye insanlara yüklemek bana saçma geliyor yine iyi almış daha ne bekliyor ki

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 133 göst.
30 Aralık 2023 Diğer kategorisinde fatmahilall12 (213 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 134 göst.
6 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Svgidrmzz (111 puan) tarafından soruldu
+1 oy
37 cevap 872 göst.
19 Nisan 2022 Aile kategorisinde Italya (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 96 göst.