0 oy
920 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
Annem vefat etti kaynanamlar babamın evine gidip başsağlığı dilemedi..cenazeye gelmedi 40'ı çıktı Mevlüde gelmedi. çok soğudum altlı üstlü oturuyoruz yüzlerini görmek istemiyorum.siz olsanız ne yaparsınız

38 Cevaplar

0 oy
tarafından

Net ne gider gelirim ne de yüzlerine doğru düzgün bakarımm isterse aynı eve olsun

Allah anneciğine rahmet eylesin sana sabırlar versin 
-Reklam-
0 oy
(12,263 puan) tarafından
Sıra inada gelecektir elbet sende sıranı bekle beni doğurup büyüten anama gelmeyen e alasını yaparım Allah'ım korusun böyle pis insanlardan basın  sağolsun mekanı cennet olsun ananın ❤️
0 oy
(3 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Teşekkür ederim arkadaşlar Allah razı olsun mekânı cennet olsun inşallah... halbuki kaynanamda 6 yıl evvel kanser oldu ölümden döndü annemler eve hastaneye kaç kere geldiler geçmiş olsuna...kaynanamın babası ile erkek kardeşi vefat etti hepsinde başsağlığı na geldiler çok terbiyesiz vefasız insanlarmış birde çok severdim haftanın 3 günü inerdim aşşa
0 oy
(191 puan) tarafından
Bu zor gününde kavga da olsak dusmanda olsak bir kenara bırakıp gitmek gerekiyor ben olsam hayata yüzlerine bakmam benim merak ettiğim Esin geldimi 
(3 puan) tarafından
Tabi cnm eşim sağolsun hep yanımdaydı cenaze işlemleri ile hep o ilgilendi koşturdu Allah razı olsun...eşim annesi kanser tedavisi gördüğü için zamanında çok hassas o yüzden onu kıracak hiçbir şey söylemez... kaynanam bütün çocuklarını ve eşini parmağının ucunda oynatır herkes ağzının içine bakar..2 görümcem var onlarda cephe aldı bana
(191 puan) tarafından
Sevindim en azinda esin onlar gibi değil seni gerçekten seviyor ailesini boş ver Allah rahmet etsin mekanı cennet eylesin
0 oy
tarafından
Allah rahmet eylesin annene canım . Direk sil at hayatından direk eşin gitsin görüşsin bence sen yüzlerine bile bakma . Çünkü bu senin hayatın boyunca yaşadığın en ağır durumlardan biri böyle bı günde yanında olmayan kim varsa sil 
0 oy
(715 puan) tarafından
Takmam açıkçası yüzlerinede bakmam konuşurlarsa konuşurum ama onun dışında konuşmam 
0 oy
tarafından
Başın sağ olsun Rabbim mekanını cennet eylesin insallah. neden gelmedi sebep
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Ne sebep olursa olsun Allah korusun cenaze bu çok ayıp etmişler çok nasıl yüzüne bakıyorlar ben olsam selam bile vermem.  
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Başınsağolsun canım 

Görüşme bence yüzlerine bile bakma bunun gerekçesi olamaz 
0 oy
(120,009 puan) tarafından
Basim sagolsun allah annene rahmet eylesin uzulme gelmeyerek kendi kisiliklerimi ortaya koymuslar õlūm girmedik ev olmaz mis onlarada olcak elbet sende gitmezsin anlarlar
0 oy
tarafından
Rabbim sabir versin kuzum çok büyük bir acı bende yaşadım 3 gün kayınvalidem görümcem esimin halası esimin amcasının hanımı eltim amcalarının kizları beni hic yalniz birakmadılar okadar destek oldularki hic unutamm 

Aranizda ne sorun olursa olsun ölüm ayrı birsey insan böyle birgünde düşmanına gider kınıyorum hepsini sende onları düşünüp acını iki katına çıkarma kuzum
0 oy
(263 puan) tarafından
Ölüm bu ne olursa olsun gitmek gerekir büyük hata etmişler. İnsanlar cenazede barışıyorlar küs bile olsalar gitmelilerdi
0 oy
(117 puan) tarafından
Muhattap dahi olmam o nasıl bi cahilliktir ki aynı şekilde bende kesinlikle kapılarını açmam öyle bisi olduğunda 
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Görüşmeyi keserim net 
0 oy
tarafından
Evine adım bile atma sana gelince de yüzlerine bakma çok büyük ayıp 
0 oy
(368 puan) tarafından
Başınız sağolsun mekanı cennet olsun inşallah annenizin Allah'ım sizlere uzun ömür versin
0 oy
tarafından
Allah rahmet eylesin basin sagolsun canimm. Sebep ne peki? Covidden mi?
0 oy
(2,887 puan) tarafından
Hiç bir şekilde yüzlerine bakmazdim basın saolsn

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 228 göst.
10 Kasım 2021 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 536 göst.
9 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Gozdegunes (5,239 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 301 göst.