0 oy
947 göst.
Aile kategorisinde (1,278 puan) tarafından
Kızlar bebeğim doğduğundan beri kayınpederim emzirmeme takmış durumda:D ne zaman yanımızda olsa kızıma emdikten sonra ayyy sen memişleri mı emdin tatlı miydi memişler acıkınca hadi memiş em diyo ya da kızım sana bakıyor ağzı sulandı çocuğun diyor. Bugün de çocuğum yabancı istemiyor anne göğsünün kokusunu ariyodur diyo. Kötü niyetli olmadığını biliyorum ama sinirlerim bozuldu:D

53 Cevaplar

+12 oy
tarafından
Lan daha neler duyucaz ya . Tatlimiydi memisler ne demek sapık herif 
tarafından
Babababshshhshshdhdhdh :D bu ne ya dhhshdhs
tarafından
Bide biseyini görmedim demiş ulan utanmasa banada bı fırt ver dicek daha neyini gorucen tövbe tövbe ya
tarafından
Bende şok oldum ya gülerek anlatıyor birde normalmiş gibi
(48,985 puan) tarafından
bi firta koptum☺️☺️
tarafından
Ahaha ay tövbe sinirim bozuldu :D
-Reklam-
+7 oy
(2,218 puan) tarafından
Kayinpeder kuduriyaa memişler elden gidiyaa :D canim bir firrttt da bana ver demedigi kalmış yakinda bi dizine de o yatar ikimize bir memiş der :D kızın emmediginde bak ben emicem falan da diyomuş :D çüüüüüüş ona kafadan yaya 
(1,238 puan) tarafından
Ayyyyyy ne güldüm bi firtta bana ver
(715 puan) tarafından
Ya allah seni ne yapsınnn fjsknffmamsmmcdmmsmsndndmdmsmzmcsmsknfndkdkfkdkdkdjdks
tarafından
ahahshsjdjdjddj haykırdmmmm ahshsjdj :D sahip çıkalım memislereeee ahshssj :D
(2,218 puan) tarafından
Ahahah memişler komsumuz oluyo size sesleniyom başkanimm  zoakaahayw0wwjwb :D :D
tarafından
ahshdhdhdjd :D ay Allah seni yaaaaa
0 oy
(75 puan) tarafından
Ayyy çok utanç verici hahahah 
0 oy
(7,982 puan) tarafından
Ay yok artık kötü niyetli değil mi sapik gibi resmen Kusura bakma da.
(1,278 puan) tarafından
Valla ben de sinir oluyorum canım da kötü niyetli değildir herhalde ya
(7,982 puan) tarafından
Benim eşim o lafları duysa kavga çıkar Allah'tan kayinpederim aklı başında bir insan
0 oy
(715 puan) tarafından
Okurken ağzım açık geldi ayıb lan ben utandım ajanandnamm
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Sacmalama.Bu nasil sozler amann allahim. Ben cok utandim okurken sen utanmadinmi? Benim kendi babam bana böyle şeyler diyemez
(1,278 puan) tarafından
Benim de garibime gitti canım ondan yazdım kendi babam asla demez zaten ama kötü niyet aramak istemiyorum patavatsız sadece
(1,253 puan) tarafından
Bence kaynanana söyle uyarsin. Ben pek hoşlanmam böyle şeylerden tabi senin bileceğin iş.
(1,278 puan) tarafından
Ben de hoşlanmam canım ama napayım kötülük çıkarmak istemiyorum
(1,253 puan) tarafından
Kiz sacmalama cok ayip kelimeler bunlar. Kötülük cikarmycam derken adam bakar sen ses etmiyon dahada ileriye goturur işi. Sapik gbi geldi bana bilmiyorum ben cok rahatsiz oldum duymasi bile iğrenç allahtn benim kayinbabam edepli oturaklı bi insan. Bana boyle şeyler dese eşim onu uçurur varya
0 oy
(4,360 puan) tarafından

Ahhjaasjhhh tatlı memişler ne ya, genclere derler bide bu yaslılar da hiç utanma kalmamıs:D

0 oy
(2,984 puan) tarafından
Çüş yaş bu nasıl konuşma
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Kaynanan ya da eşin bişey demiyor mu 
0 oy
tarafından
Senin kayinpeder normal değil canım sanki zarf atiyormuş gibi tövbe tövbe 
0 oy
(373 puan) tarafından
Kiz sapik mi bu adam.
(1,278 puan) tarafından
Yok kız bir şeyini görmedim Allah için ama garibime gitti patavatsız
(373 puan) tarafından
Tanimayan birinin yaninda dese valla cok ayip yadirganir .allah yardim etsn
0 oy
tarafından
Daha neler duyacağız tobe tobe
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Ne demek kötü niyetli değil gayet kötü niyetli sapık pislik
0 oy
(15,843 puan) tarafından
Ayyy tovbe yarabbim daha nelerrrr
0 oy
(3,067 puan) tarafından
Kötü niyet var mı bilemicem ama çok çok ayıp bişey ne demek memiş tatlı mıydı. Bi tane de aklı başında biri yok mu kaynana yada eşin uyarmıyor mu. Ben olsam cinlerim tepeme gelirdi. Benim de oğlum ilk 10 gün emmedi sonra slikon uçla emdi. Kaynanam görmüştü hemen yetiştirmiş kocasına. Kayınpeder de gelmiş bana emmenin çaresini bulmuşsunuz galiba emiyor mu artık diyor. Hayır yani karı koca oturup benim göğsümun ucuna taktığım şeyi mi konuştunuz. Öyle deyince midem bulandı gerçekten. İnsanlar ağzından çıkan lafı bilmeli. Benim en sinir olduğum şey. Bi erkek benim mahrem yerimi böyle diline dolayamaz niyet ne olursa olsun.  
(1,278 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum canım ben de hoşlanmıyorum size ne bnm mahrem yerimden ama eşime söylesem çok kızar kötü düşünme der
(3,067 puan) tarafından
Bunun kötü düşünmekle ilgisi yokki canim. Kim olsa rahatsız olur. Ben utanıyorum de yanlış anladığımdan değil benim memem neden sohbet konusu oluyor. O kadar normalse oturup senin şeyini konuşsunlar de eşine. Aayy sen oğlumuzun şeyinden çıkıp dolaşa dolaşa mi geldin diye bunun muhabbetini yapsınlar.
Yada benim annem senin mahrem yerini böyle şaka da olsa diline dolasa hoş birşey mi de. Ben eşime söylemiştim o zaman sinir olmustu ailesine. İkimiz de kötü düşünmedik. Kayınpederim öyle bir insan değil zaten. Ama konuşulan hoş birşey değil ayıp diye birşey var.b
(29 puan) tarafından
Ya ahsmshsksjs ay sen benim oğlumun şeyinden skdjslsjdkd koptuuum ☺☺☺☺
(3,067 puan) tarafından
Kocam kizar kötü düşünüyorsun diyendeyince aklıma o geldi:) o zaman onu konuşsunlar:))
(29 puan) tarafından
Ahahahah ay unutmuştum bidaha güldüm ☺☺☺☺☺
0 oy
tarafından
Bildiğin sapik bence. Senin memiktolara göz dikmiş başka anlam cikaramiyorum
tarafından
Memintolarda tomtiktoymuş ahshsjdj :D ay tövbe estfrullah gülesim geldi :D karikatür vardı ya bitane öyle
tarafından
Bilmem mi anne kapat kapıyı :D
tarafından
Ay allah seni yaaaa ahhsshdh :D
(421 puan) tarafından
:Ddahsjsakka
0 oy
tarafından

Kötü niyetli olması için daha ne yapması lazım sence? 

(1,278 puan) tarafından
Şuana kadar kötü bir şeyini görmedim canım tabii ki ben de hoşlanmadım bu sözlerinden ama eşime söylesem çok kızar kötü düşünme diye
tarafından
Bence rahatsız olduğunu belirt böyle kelimeler kullanmasın
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Kötü amaçlı olmayabilir ama hiç uygun bir dil değil eşin ne diyor bu duruma kendi babanın bile böyle bir kelime cümle kullanması yanlış
(1,278 puan) tarafından
Tabii ki de ben de hoşlanmadım canım kendi babam asla demez eşime söylesem çok kızar kötü düşünme diye
(1,072 puan) tarafından
Ya tabikide canım saçmalamış ya uzak dur bence biraz normal gelmedi valla bana
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Resmen sapık ya derhal haddini bildir uzaklaştır kendinden bebeginden
0 oy
(1,174 puan) tarafından
Kusura bakma ama kayinpederin artniyetli. İnanmak istemiyorsun sadece.

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 321 göst.
19 Nisan 2024 Aile kategorisinde Bahar_6565 (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 139 göst.
17 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Rukiye03 (405 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,042 göst.
19 Aralık 2022 Aile kategorisinde Mrvyilmaz (592 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 347 göst.