0 oy
860 göst.
Aile kategorisinde (530 puan) tarafından
Kızlar boşanmaya karar verdik artık birbirimize tahammülümüz kalmamış eşimi artık tahmin etmiyormuşum gibi gibi öyle sorunlar çocuğum bende kalacak ailem bana destek çıkar ama zoruma gidiyor Kızlar boşanmış olarak memlekete dönmek bir ay sonra aileler soylecegiz kardeşimin düğünü var onu etkilememek için eşimde gelecek o sonra geri dönecek ben ailem anlatacam 

26 Cevaplar

0 oy
tarafından

Hakkında hayırlısı olsun inşaallah

-Reklam-
0 oy
(7,448 puan) tarafından
Canım biraz kendine çeki düzen versen ? Suç sende demiyorum asla ama bebeğin için bir kere daha denesen ? Hayatına biraz renk kat . Giyimini değiştir . Çocuğu uyut farkli giyin yapmadığın şeyleri dene . Bazı kadınlar anne olunca gerçekten kocayı bırakıyor sen sanki hayatından vaz gecmissin . Çocuğa alıyorum demişsin bak adam seninde kendine almanı istiyor .  Bakara suresi oku . İlla ki değişir bir şeyler azıcık çaba lazım ...
(530 puan) tarafından
Tek basıma bakıyorum hiç birseye yardım ettiği yok tek basıma bu kadarını yapabiliyorum
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Yorumlarına baktımda bu sözlere kusura bakma üzülme ama hayatında biri olmasa asla böyle konuşmaz gezmemek yada para harcamamak  bazı erkeklerin kadında arayıpta bulamadığı şey aklına kalbine biri girmiş sen o yüzden çok ta acıma gurur yapma hakkın olanı bırakma rabbim yardımcın olsun sen çok güzel anne olmuşsun ama o baba olamamış 
0 oy
tarafından
Yorumları da okudum da eşine gerçekten rahat batmış. Çocuğuna anne olmuşsun daha da küçüktür eminim. Ne olmasını bekliyordu. Yazık gerçekten. Kafasız eşin gün gelecek eğer ki başkası ile evlenirde çocuk yaparsa köpek gibi pişman olacak. Sakın üzülme. Onun zaten hevesleri uğruna yıktığı yuvadan dolayı iki yakası bir araya gelmez. Ama sakın çocuğuna nafaka almamayı aklına getirme sonra çok vurursun başını. Aman diyeyim sonuna kadar çocuğunun hakkını al. Harcamazsan bile bırak bankada biriksin o çocuğunun hakkı. 
(530 puan) tarafından
Almam çok şükür ailemin durumu iyi babam çok iyi bakar sadece babasız büyüyecek o kadar parayı harcayıp gezism
tarafından
Bacım ne kadar iyi olursa olsun. Yeri geldi mi çocukta hak iddia edecek. Ne hakla. Sen çocuğunu ona tamamen unutturmak mı istiyorsun bilmiyorum ama o çocuğuna bakmalı babansa senin baban. Onun babası kocan olacak o adam. Senin sorumluluğunu alamamış bırak çocuğunkini en azından bir ucundan alsın. Seni ozlememis bunu anlarım ama insan çocuğunu da mı özlemez. Onun için yaşar insan.
0 oy
(3,281 puan) tarafından
O zamana  kadar inşallah düzelirsiniz rabbim hakkınızda hayırlısını versin 
0 oy
tarafından
Bazılar saçmalamış kararındam dönme bilmem ne diye destek vermiş bi evlilik kolay kurulmuyo evladın için elinden geleni sonuna kdr yap pişman olma düzeltmeye calısın ha gerçekten kararlıysa yapacak bşy yok Allah yardımcın olsn

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 486 göst.
+1 oy
15 cevap 970 göst.
15 Şubat 2024 Aile kategorisinde Hasretis61 (833 puan) tarafından soruldu
+1 oy
41 cevap 1,827 göst.
7 Aralık 2023 Aile kategorisinde Nzlfatihkayabasi (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 624 göst.
15 Ekim 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (331 puan) tarafından soruldu