0 oy
870 göst.
Aile kategorisinde (1,552 puan) tarafından
İyi akşamlar hanımlar.. Benim gibi olan var mı, varsa çözüm bulabilen var mı merak ettim :) Ben bi tartışma ya da kırgınlığa sebep olan bi konuda eşimle yüz yüze konuşamıyorum.. Karşı karşıyayken dilim tutuluyor, sanki cevap vermeyeyim diye büyü yapılmış gibi :) Hiç bişey diyemiyorum.. Onunla aynı odada da durmak istemiyorum, başka bi odaya geçip ya da balkona çıkıp oturup ağlıyorum.. Ama mesajda ağzıma geleni sayıyorum.. Ciddi konuların yüz yüze konuşulması gerektiğini biliyorum ama yapamıyorum.. Benim gibi olup sonradan açılan var mı, bu işin sırrı ne :)

24 Cevaplar

0 oy
(1,560 puan) tarafından
Sanki ben :):) bende hiç yüz yüze konuşamam ama msj da maşallah  güzel yazarım birde yüz yüze olunca ya gülesim geliyor yada soluğum cikipta konuşamıyorum nefes alamıyorum sanki tikaniyorum 
(1,552 puan) tarafından
Onun zaten her zaman umrunda olmuyor da, gözyaşı kendiliğinden akıyor
(1,560 puan) tarafından
Doğrudur canım emin ol bir süre sonra böyle şeylere ağlamak istese de aglayamazsin bunye alışıyor ben öyleyim şahsen alıştım artik
(1,552 puan) tarafından
Bi müddet sonra değmediğini anlıyorsun.. Ama bu sefer de değmeyecek biriyle evli olduğum için ağlıyorum ben :D
(1,560 puan) tarafından
Her evlilikte vardır bu canım tartismalar dozunu asmadigi sürece yani bunu olsun diye demiyorum ama insan agladiginda kavga da etmiş olsa bı ilgi bekler agladigin zaman ne kadar oldu evleneli bilmiyirum ama insanlar alışıyor birbirine zamanla umursamazlık başlıyor çoğu evliliklerde kimi bir ayda alışır kimi bir sene içinden çok azı ömür boyu saçının teline zarar gelsin istemez onlarda istisna sanırım ama hayat bu böyle maalesef arada olur evinin huzuru için bakara suresi aç dinle inşirah suresini oku bunaldiginda evinin huzuruna oku
(1,552 puan) tarafından
Haklısınız, aynen öyle.. Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Basta bende oyleydim ama sonradan dişlerini gösteriyorsun:)) ne kadarlik evlisin bilmiyorum biz 5 senedir tanisiyorz 3 senelik evliyiz.
(1,552 puan) tarafından
Bizim de tanışmayla evlilik arası iki seneyi buldu, evlilik de ikinci seneye yaklaşıyor ama açılamadım bir türlü
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Canım beni de hemen ağlama tutuyor o bana bağırınca ama  konu ne olursa olsun o gelir önce özür diler de ama bende konusamiyrm o bağırınca hemen aglayiveriyrm elimde deil ya 
(1,552 puan) tarafından
Ben onun karşısında ağlayamıyorum bile çoğu zaman.. Bi yere geçip orda ağlıyorum, nereye gittiğimi merak edip gelirse görüyor anca ağladığımı.. Özür de dilemiyor.. Aradan iki üç geçince hiç bişey demeden gelip sarılıyor en fazla.. Ben de daha fazla uzamasın diye barışıyorum.. Ama öyle de sorun bi çözüme kavuşmuş olmuyor
(2,671 puan) tarafından
İnşallah zamanla aşılır bizde 1bucuk senelik evliyiz bide çocuk var
(1,552 puan) tarafından
İnşallah.. Allah bağışlasın
(2,671 puan) tarafından
Amin canım seninkinide inşallah aşarız bu sorunlaro
(1,552 puan) tarafından
Amin, İnşallah

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 1,041 göst.
8 Ağustos 2024 Aile kategorisinde Bahar..❤ (2,934 puan) tarafından soruldu