+1 oy
810 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
..........................

65 Cevaplar

0 oy
tarafından

Benim Feriha annem diye kayitli ☺️❤️ Onda da guzel gelinim serife  diye sjjsjs :D❤️☺️ ask yasiyoruz da azcik hehehehe

tarafından
Bazi insanlar gercekten cok kotu .Benim kayinvalidem cok inanli , cok iyi kalplidir masallah .Allah bin kere razi olsun ❤️ O iyi oldugu icin aramiz iyi oluyor cunku asiri merhametli asiri.

Ama iste bu dunyada maalesef iyilerden cok kotuler var.Seni cok uzmus belli ki .Hakli olarak da sevemiyorsun .❤️
-Reklam-
0 oy
(5,041 puan) tarafından
Adı ve annnem yazıyor kayınbabam da öyle
0 oy
(2,570 puan) tarafından
En başından beri Yarimin Annesi diye kayıtlı :D
(2,570 puan) tarafından
Sevindim canımm :)))
0 oy
tarafından
Bnde kayıtlı değil zaten konuşmuyoruz yani kadın Türkçe konuşmuyor gelip küfür de atsa kizsada anlamıyorum bnde ne desem yüzüme bakar 
0 oy
tarafından

imageboyle benimki 

tarafından
Evine gidincede öyle giriyorum ben ☺️ yıldız mooommmm bana aldığın cikilettalar nerde diye istisnasiz böyle girerim içeri
0 oy
(1,863 puan) tarafından
Sadece numara var isim yok
0 oy
tarafından
(ismi) annem
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Kaynanam diye kayıtlıydı ama nasıl olduysa Fatma Anne diye değişmiş bu işte eşimin bi parmagı var sordum bende seni seviyorum dedi ne alakaysa 
(2,732 puan) tarafından
Haha :))
(3,832 puan) tarafından
Yaniii
0 oy
tarafından
İsim soyisim :D
0 oy
(2,732 puan) tarafından

Ben ismi ve annem olarak kaydetmiştim. Baktım eşim kayınvalidem kayınpederim diye kaydetmiş benimkileri :)bende dedim bak sen öyle kaydettiğin için değiştiriyorum bende :D(eşimin de kötü niyeti yokta) herşey karşılıklı kafam rahat. Saygıda kusur etmem. Yine her konuşmam da anne derim. 

(2,732 puan) tarafından
Hep üzüyorlar hep. En ufağından düşünceli bir tane lafları yok. Hepsimi hinlik peşinde olur. En çok ettiğim dua iyi insan olalım yaşlanınca kaynana olunca görümce olunca. Allah şeytana uydurmasın en ufak hareketimizle bile
0 oy
(2,910 puan) tarafından
Adı ve annem diye kayitliydi kötü davrdngi için kaynana diye kaydettim
0 oy
(3,445 puan) tarafından
Kayıtlı değil ,

Kocam tarafından bir tek kocamla görüşüyorum o da mecburi eve geliyor:dfsfsgagsgs
(2,570 puan) tarafından
Hahahaha :Dd
(3,445 puan) tarafından
Aynı binadayiz, bazen pencerden filan görüyom gözümü kapatıyom :D
0 oy
(580 puan) tarafından
Gülsüm anne diye kayıtlı 
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Zeynep annem diye❤️
(5,406 puan) tarafından
Benimkinin de adı Zeynep =) ben Zeynep anne yazdım =)))
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Kaynana diye kayıtlı 
0 oy
(692 puan) tarafından
Numara kayıtlı değil engelli listesinde hemde heryerde :) rehberime girmeyi hak etmiyor
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Adının yanında anne yazar
0 oy
(9,648 puan) tarafından

F. Annesi 

F. Babası 

Eşimin ismi fatih Fatih'in annesi babası anlamında :D

(9,648 puan) tarafından
Bu onlara özel bişey :D
0 oy
(644 puan) tarafından
Kaynana kayitli
0 oy
(1,353 puan) tarafından
Önceden eşimle küslerdi. İsim soyisim olarak kayıtlıydı. Barıştılar. Değiştirmedim.

Gelip bana ben diyor telefonda nasıl kayıtlı olduğuma dikkat ederim :D değiştir diyor alttan alttan. Benim de değiştirmeme huyum var dedim djdjdjdn
(1,353 puan) tarafından
Koyduğum halde ediyor

İlgili bir soru bulunamadı

397,105 soru

11,877,193 cevap

35,993 kullanıcı

...