0 oy
648 göst.
Aile kategorisinde (534 puan) tarafından

Kızlar seee lam !! :)

Sorum başlıkta ♡♡ 

Biz genel olarak attığım konuşmalardaki gibiyiz. Aslaaa ve aslaa dediğimi almıyo yada bulamıyo yoktu diyo ama olduğunu ben biliyorum :dD sonra sen git bidaha ben beceremiyorum diyo yada ben a101 bim markası söylüyorum o gidiyo pahalı olanlardan alıyo (örneğin geçen peynir al dedim gitmiş pahalı marka almış ama benim bünye alıştı dost peynir yada peynes markaya ☺☺) son çareyi fotoğraf göndermeyle buldum bulamayınca çalışanlara gösteriyo onlar veriyo  ☺☺☺ 

image

48 Cevaplar

0 oy
tarafından

Tüm alışverişi eşim yapar sağolsun ❤️ ben bazen neyin bittiğini bile farketmem o alır gelir bu bitmişti diye:D 

Evinden haberin yok nasıl kadınsın demeyin parçalarım:woot: oğlum kolik anami ağlattı doğduğundan beri uyumuyo susmuyo delirecem artık ☹️eşim yemek ve mutfak işini üstlendi o yüzden herşeyi takip ediyo:P

-Reklam-
0 oy
(7,913 puan) tarafından
Aynı benim eşim ya, şok dan yada a101 den bişey al derim inadına gider marketten alır kaziklanmayi çok sever 
0 oy
(313 puan) tarafından
Çok iyi anlar hemde nasıl anlar çilek almıştı reçel bile yapamadım kese kağıdı ile bütünleşmiş bı domates alır kocaman ezik buzuk sözde en iyisini almış salata bile yapamam bı tanesi bı kilo gelir 
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Benim eşim çok iyi alışveriş yapar.Uzun zamandır kendim alışverişe çıkmadım.

Üstüne birde o benim alışverişimi beğenmez o kadar iyi yani:)
0 oy
(5,433 puan) tarafından
Sagolsun dediğimi alır kendisi uğraştırmaz beni sadece fiyatına bakmaz 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Benimki güzel yapar ya anlatırım alır bulamayınca çalışanlara soruyo çoğu alışverişi o yapiyo eve 
0 oy
(211 puan) tarafından
Ben eşime krema al demiştim krem santi alıp gelmisti artik bende netten fotoğrafını bulup atıyorum bunun aynısını al diyorum ;)
0 oy
(472 puan) tarafından
Evleneli 3 yıl oluyor 

Bütün alisveriş eşimde o yapar  çokta memnunum 

Arada pazar günleri beraber çıkarız o da gezmek niyetine  

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 1,001 göst.
28 Ocak 2021 Aile kategorisinde Hatice 25 (399 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 345 göst.
10 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Selenyatkineymen (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 276 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde glstn34 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
82 cevap 857 göst.
14 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Mavi213365 (278 puan) tarafından soruldu

378,958 soru

11,343,464 cevap

34,809 kullanıcı

...