0 oy
669 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dayımın kızına üniversite Trabzon'a çıktı kızlar çok sevindim en azından yardımım dokunur eder hafta sonu bende kalır gelir değişiklik olur yurt çıkana kadar bende kalır diye. Buraya kadar sorun yok ama yengem buseler de kalır onlar Trabzon'dan gidene kadar düşüncesindeymis. Asla insan istemeyen birisi değilim ama bu 4 sene boru değil benim de özel hayatım var ve kocam var evde bu devir de hoş bir durum değil. Ben istemediğimi karşı tarafa kırmadan nasıl izah edebilirim sizce

51 Cevaplar

0 oy
(2,529 puan) tarafından
Valla bana kalırsa hafta sonu bile kalmasın. Öz kardeş değilsiniz ben kimseye güvenmem hele ki bu devirde yengen de maşallah Harran ovası gibi geniş
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım valla devir kötü dinende caiz değil bi şekilde söyle olmaz yani
0 oy
tarafından
Yenge hanım çok rahatmis açıkçası 4 yıl kuzen evinde hemde evli kuzen evinde kalmak ne bileyim bu devirde .. annen görüşmüyor mü dayinlarla onu araya sok açık açık anlat hem eşin ne diyo bu işe.. ben olsam eşimin kuzeni falan kabul etmem yani kimsenin kimseyi bu denli rahatsız Edip yük olmaya hakkı Yok
0 oy
tarafından
Nüfusunuzada alın bari kiz o ne öyle 4 sene kabul etme bnce elini verirsen kolunu kaptırirsin
0 oy
tarafından
Kuzen bir de cnm.kalmasin.Kocan var.aile hayatı kalmaz.kardeşin bile değil.yakın zamanda uzaktan eğitime geçerler onlar ama
0 oy
(5,949 puan) tarafından

Walla direk  söyle hatta  eşinin üstüne at  okadar  kişiyi eşim  kabul etmiyor  bende  hepsine  yetişemem de canım 

4 sene  cookk  çok fazla  ben asla kabul  etmezdim  insan  kendi  evinde  rahat  olmak  ister  bir süre  sonra eşin de sinirlenmeye başlar  b3nce  rahat  olamadıkça  aranız açılır 
0 oy
(1,540 puan) tarafından
Yurt cikana kadar musade ederim canım de başka şekilde olmaz ben evliyim özel hayatimiz var de açık açık bekar evde tek yaşamıyorum ben özel günlerimiz var de eşim rahat edemez artı bende rahat edemem de açık açık şöyle derim çünkü insanlar kırılacak diye dusunursen 4 yıl kalır sesini çıkarmassan ki birde sorumluluk demek bu okuldan çıkınca arkadaşlarımla gezecem der illaki arkadaşları olacak yani sen eve gelene kadar 9 doğurursun büyük sorumluluk kocaman insan olsada Rabbim korusun birşey olsa sana emanet ettik biz derler 
0 oy
(1,166 puan) tarafından
acik ve net sekilde  soyle   senin evin senin kararin.  kendi hayatin.  yillar boyu katlanmak zorunda diyilsin.
0 oy
(3,067 puan) tarafından
Bence de doğru değil. Ya açıkça söyleyeceksin ya da evde çocuk var gelenim gidenim olur. Üniversite zor sürekli ders çalışması lazım o da rahat edemez dersleri etkilenir bende üzülürüm diyeceksin. Yeri gelir ben anneme giderim kalırım eniştesiyle evde yalnız kalmak zorunda kalır ikisi de rahat edemez. Gencecik kız bişey olsa bizden bilirsiniz ben bu sorumluluğu alamam diyebilirsin.  
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Esimin kuzeninin kizi teyzesinde kaldi bi sene esi polis adam.demis bu ne ben gece gunduz geliyom rahat banyoya giremiyorum esofmanimla oturamiyorum ustume yuk etmek zorundamiyim die ki haklı canım sende de teyze benim oglumla esimle oturttugum bi duzenim war bide ben surekli samsuna geliyorum esim ewde tek kalıyor o zaman esim rahat edemez duzeni bozulur de boyle bi sorumluluk kabul edemem zaten isi agir oda ewde bulundugu surecte rahat etmek ister de guzelce konus kuzumm hic yurt bulana kadarda kabul etme oylece yıkılır kalır ustune sana guvenerek mi yazmis 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 664 göst.
15 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Birdilektut (1,277 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 105 göst.
16 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Melekkorkmaz27 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 221 göst.
8 Ekim 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (11,013 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 230 göst.
25 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Ilkbahar (321 puan) tarafından soruldu

384,941 soru

11,513,323 cevap

35,174 kullanıcı

...