0 oy
878 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Esinizin eve gelecegizaman pijama yada gunluk giyiminizi cikarip daha ozenli giyinir evi toparlar misiniz yoksa ev hali oldugu gibi mi duruyorsunuz buyrun sohbete

52 Cevaplar

0 oy
tarafından
Son yarım saat yada bir saat kala süslenirdim haftam geldi 40 haftalık geçen hafta süslendim tek doğum günüm diye 
-Reklam-
0 oy
(253 puan) tarafından
Ruh halime bağlı canim
0 oy
(65 puan) tarafından
Yazın zaten şort atletle evde geziyorum kışın da kıyafetlerimi hep düzgün giyerim zaten gece pijama sabah normal kıyafetlerim var aniden biri gelse de öyle karsilayabilecegim onları giyerim hep eşim için değil kendim için giyinirim kendime bakmayı severim
0 oy
tarafından

Ben evde hiç pasaklı gezmedigim için ayriyeten eşim için hazırlanmaya gerek kalmıyor. Sevmiyorum ben öyle bakımsız durmayı. Ha çocuğun yok deme var hemde iki tane :D

0 oy
(47 puan) tarafından
Evet bir takım değişimler yaşıyorum:)))
0 oy
tarafından
Sacimi toplar yuzumu yikarsam sukur ediyorum malum 2 bebek 
0 oy
(4,068 puan) tarafından
4/12 de süslenmm ama 8/4 ve 12/8 süslenirim :) çnkü mutlaka hazr olmam lazm hemn kfasna Bi yer esr hadi gidyz der :) 
0 oy
(308 puan) tarafından
Genelde şener şen donum var en rahat ettiğim onunla karşılarım snsmsm 
0 oy
(2,375 puan) tarafından
Maalesef hiç uğraşmıyorum ama keşke uğraşsamm
0 oy
tarafından
Keyfime bağlı ya 
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Ev hep temiz toplu olur zaten saçlarımı yaparım günlük diz üstü elbiselerim var onlardan birini giyerim parfümümü de sıkarım :)
0 oy
(3,681 puan) tarafından
:D pijama tabiki :D bugun mesela oğlum uyumamisti eşimin gelme saatine yakın uyumuşuz oğlumla zil sesi ile kalktım saç baş dağınık gözlerim şişmiş :D eşim diyor belli çok güzel uyumuşsun :D
0 oy
(1,045 puan) tarafından

Özel günler olmadığı sürece sabah nasılsam öyle karşılarım valla feleğim şaşıyo kız zaten akşama kadar :D

0 oy
(12,861 puan) tarafından
Sadece kendim için kahvaltı günlük işleri yaptıktan sonra giyinir makyajımı yaparım 
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Ben dikkat ediyorum canım üstüme hemen çeki düzen veririm :))
0 oy
(3,148 puan) tarafından

O günün nasıl geçtiğine bağlı bazen pijama ile makyaj yaparım bazen tam olarak giyinip makyaj yaparım bazen de hiçbir şey :D

0 oy
(3,753 puan) tarafından
Evin içinde nasılsam öyle karşılarım hiç süslenmem 
0 oy
tarafından
Hasta olduğum zamanlar hariç her zaman bakımlı olurum. İlla makyaj falan değil. Temiz giyer temiz kokarım. Kavgalı bile olsak hiç bozmam kendimi. Saçım başım dağınık olmaz
0 oy
(10,497 puan) tarafından
Hayır, yeterince yoğun ve yorgun oluyorum. O da benim eşim sonucta her halimi bilenim. Pijamalı halime de bayılır süslü halime de. 
0 oy
(181 puan) tarafından
8 sene oldu evleneli 3 çocuk 4.hamileyim suslenmem ama her zaman tertemiz ağdalı dururum :) 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 116 göst.
20 Şubat 2024 Aile kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 181 göst.
29 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Emmarose (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
54 cevap 1,040 göst.
29 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Pamuk_kalpli (1,486 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 300 göst.