0 oy
667 göst.
Diğer kategorisinde (87 puan) tarafından
Kızlar eşimle geçen konuşurken bişey farkettik babasının ilk çocugu kız olanların oğlununda ilk çocugu kız oluyo ama erkekse bide ilk erkek çocuk oysa mutlaka onunda ilk çocugu erkek oluyo etrafımızdaki herkeste tuttu bu sizde bi yazın bakalım doğruiuk payı ne mesela benim eşimin babasının ilk çocuğu kız bizimde kızımız oldu bi arkadaşımın eşide ilk erkek çocuk oda erkeğe hamile böyle böyle birsürü örnek var maksat sohbet linclicek felan olursa bos yapmasın teori yani 

55 Cevaplar

0 oy
(65 puan) tarafından
Annemi ilk kız 2. Ben yani yine kız 3. Oğlan. Benim de ilk ve 2. Kız 3. Oğlan :) 
-Reklam-
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Bizde tutmadi hem babam hem kayinbabamda ilk erkek bizdede ilk kız2
0 oy
(496 puan) tarafından
Kayınpederimde kız yok 5 erkek babamın ilk erkek ben şuan 2. Kızıma hamileym bzde tutmamış :D
0 oy
(671 puan) tarafından
Eşim ilk erkek bizim ilk kız oldu. Bizde tutmadı :))
0 oy
tarafından
Şimdi düşündüm de benim annemin babasının ilk çocuğu kız dayımın da ilk çocuğu kız. Kayınbabamın ilk çocuğu kız eşimin yani bizim de kız bunu önceden hiç düşünmemiştim
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Yani benim kayınoederimin ilk çocuğu kız bizimde kızımız oldu mesela babamın ilk çocuğu da kız abimin oğlu oldu ama 
0 oy
(878 puan) tarafından
Bizde iki tarafta da ilk çocuk kız ama bizim oğlumuz var 
0 oy
(219 puan) tarafından
Yok eşimin ilk abisi olmuş.. abisinin bir kızı var ve bizimde bir kızımız var.. ve bizim tarafdan da tutmuyor benim ilk abim olmuş eltiminde ilk abisi var..  cevreme bakıncada heo zıt.. arkadaşları falan düşününce hep ilk karşı cins :D  
0 oy
(202 puan) tarafından

Eşim 2 erkek kardes bizim kızımız olcak bizde tutmadi :)

0 oy
(9,025 puan) tarafından
Evet bizdede tuttu aaaa:))
0 oy
(588 puan) tarafından
Kendi babamın kız, kardeşiminde kızı oldu. Kayın babamın erkek, eşimin abisinin erkek çocuğu oldu ama bizim ki kız.  Zaten yüzde elli yüzde elli bir ihtimal var :D
0 oy
(15,843 puan) tarafından

Bizde tutmadı eşimin babasinin ilk çocukları hatta ikinci üçüncü çocuklarıda erkek benim iki kızım oldu üçüncü erkek olduu:D:D

0 oy
tarafından
Kizz bizde de tersi mesela ablamlar teyzelerime çekmiş ilk kız sonra erkek ben anneme çekmişim ilk erkek ikinci kız bu böyle 

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 368 göst.
0 oy
56 cevap 961 göst.
0 oy
40 cevap 794 göst.
0 oy
67 cevap 1,725 göst.

385,020 soru

11,515,299 cevap

35,174 kullanıcı