0 oy
1,554 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kızlar ben o kadar zorluk cekicem bana iftira atan , bizi ayırmaya çalışan kaynanamın gönlü olsun diye onun dediğini koyacakmisim  Allahım ya . 

image

50 Cevaplar

0 oy
(347 puan) tarafından
ay ne insanlar varya insan utanır bunu yazmaya çocuk benim seni bir boka sayıp danışmamısım daha neyin çabasında tribindesin  

bvyle insanlara anlamıyorum
tarafından
He ya bide sormadik yani ki ne koyalım diye kendi kendine gelin güvey oluyor
(347 puan) tarafından
boşwer kız türkçesi bozuk karıyı
tarafından
Ulan kocam yanımda olmasa sesli gulerdim xbxbzbzb
-Reklam-
0 oy
(65 puan) tarafından
Desene işte babaneye sorulmayacak anaya babaya sorulacak kimseyi ilgilendirmez diye :))))
tarafından
Aynen canım benim eşim de dedi ama yine laf söylüyor. Herşeyi bu karının laf sokmak ya .
(65 puan) tarafından
Bnm kaynana da aklı sıra laf sokuyor aman sallanıyorum 20 gün oldu arama sorma yok bn arayıp göstereceğim onu bekliyorlar kafaları farklı bunların işlerine gelince sağı bekliyorlar büyüklük tasliyorlar düğünümde hiçbir destekleri olmamış hiç bna büyük olmamkslar bn de şimdi onları saymıyorum hiç çok şükür evimiz barkimiz da uzak
tarafından
Ben bana yaptıklarına rağmen kaynananın annesi geldi diiye gittim gördüm ayıp olur kadına diye . Ama cidden değmez
(65 puan) tarafından
Bnde ***** gibi merhamet ediyorum sonra değmezmiş diyorum ah ah hep bu iyi niyetten zaten
tarafından
Aynen neyse rabbim biliyor
0 oy
(545 puan) tarafından
Oooo cevap super :) şunu da ekle o zaman ahirette bize sorulacak sen karışma diye :) demiş ya hani anne babaya sorulacak diye 
tarafından
Hahaha . Kadın cevap verse yazacam da dhshhsjs
(545 puan) tarafından
Bakalım ne cevap verecek yaz buraya :)
tarafından
Yazicam canım da hala bekliyorum hsnsnsn
0 oy
(1,251 puan) tarafından

Ne dedi peki kaynanan:D ben onu merak ettim

tarafından
Hayret ama şuanlik birşey yazmadı jsnznzn
0 oy
tarafından
Kızzz cevap verdi mi xdxsxsccsc
tarafından
Malesef bsnsnsns
0 oy
(7,203 puan) tarafından
İsmi ne olacak ki merak ettim
tarafından
Aras kartal ❤️
0 oy
tarafından

Kız benimkide öyleydi ya bir kap yemek getirmislugi yok kattığım isme taktı 2.5 yaşında kızım ismini bana inat doğru söylemiyor neymiş anlamı iyi değilmiş sanane sen ben doğum yapınca hastaneyi başıma yıkan kadın ne hakkın var söylemeye sırf ben bu ismi kattım diye söylemiyor ama bakıyor benim umrumda değil başka şeylere sarıyor kaç defa dedim adı benden soruluyor sana ne oluyor okadar beni seviyorsun ya hesaba çekilmemi istemiyorsun:D etrafımdakiler niye ismini doğru söylemiyor diyince aman boşver ayda yılda bir görüyor içinde kalmasın desin diyorum eltim kaynanama önümde dediki ya kadının umrumda değil bu kadar zorlama kendini:D  

tarafından
Aynı biz işte . Eşimde diyor engelle annesini engelledi o . Senin eşinden de Allah razı olsun ❤️
tarafından
Aminn amin canım kim isterki annesini engellesin konuşmasın ama gerçekten olmuyor annem yemin ediyor diyor psikloji bozok yoksa hangi anne böyle yapar
tarafından
Aynen öyle . Demekki eşinin annesiyle kaynanam aynı
tarafından
Kız bunlar kardeş olmasın:D
tarafından
Hahaha olada bilir dnjzjxxj
0 oy
(222 puan) tarafından

Bak beterin beteri var, arkadaşımın kayınvalidesi illa benim dediğim ismi koyacaksın çocuğa dedi, kız da kabul etti ama yanına kendi istediği bi ismi de ilave etmek istedi haliyle, kadın vay efendim tek benim dediğim adı nasıl koymazsın diye bayıldı :D

tarafından
Eşim bana diyor engelle gitsin de ben cevap bekliyorum ne diycek diye.  Arkadaşının işi zormuş . Ama ilk başta he demeyecekti.
(222 puan) tarafından
He demeseydi de bayılırdı
0 oy
(48,710 puan) tarafından
ne cevap verdi ☺️
tarafından
Hiçbirsey ndjxnxnxjx
(48,710 puan) tarafından
kalmis mal gibi ☺️
tarafından
Haha aynen yoksa durmaz o
0 oy
(12,859 puan) tarafından
O kayınvaldesine müsade etmiş mi çocukların ismini koyması için 
(12,859 puan) tarafından
Neymiş anlamları sor bakalım biliyor mu etrafa torunumun ismini ben koydum diye hava aticak ondan öyle diyor sana
tarafından
Aynen öyle . Herşeye karışıyor ya bu kadar olmaz ki
(12,859 puan) tarafından
İşleri bu çünkü başka işlerimi var tatlım
tarafından
Yok varsa yoksa gelini oğlu ne yapmış ne etmiş arabayı kaça almış kimi gezdirmis bunlar hep .
(12,859 puan) tarafından
Boşver sıkmaya değmez canını yavrum

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 942 göst.
20 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 618 göst.
8 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,495 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 696 göst.
31 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Miraeymen (573 puan) tarafından soruldu