+1 oy
616 göst.
Aile kategorisinde (75 puan) tarafından
Hani kayınvalideler kendi çocukları ile konuşurken Tamam anneciğim Annem Kızım böyle konuşuyorlar ya ama kendi gelinlerine gelince de işte isimle hitap ediyorlar isimde Bir şey söylüyorlar ama milleti yanındayken kızım diyorlar ama hep Normal şartlarda arasam bir şey olsa isimle söylüyorlar Ne bileyim kırılmıyor da değilim

31 Cevaplar

0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bnmki oyle degil ya
-Reklam-
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Benim ki bana da annem kızım yavrum der seninki demiyor demek ki
0 oy
tarafından
sıfır beklenti sonsuz mutluluk canım. kaynana milletinden bişey beklemeyin. üzülürsünüz. ayy normalde uzak olsunlar da hiç bişey istemem şahsen 
0 oy
tarafından
Hepsi aynı değil valla benimki normal zamandada hep kızım der, çok nadirdir ismimle çağırması, hatta telefonunada Melis kızım diye kaydetmiş 
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Bence kaynana ne kadar iyi olursa olsun gelinini kızı gibi görmez gelinde aynı şekilde kaynanasını öz annesi gibi sevmez o yüzden çok takılma bu duruma 
0 oy
tarafından
Walla benim annemin.telefonunda gelinimiz canım kızım diye kayıtlı gerisini.sen düşün artik. Bizimde tam tersi beni gözden çıkardı kadın geline yaranmak adına :))
0 oy
(1,687 puan) tarafından
Kaynana adı üstüne bende kaynanamı aradım akşam misafiri vardı bana canım benim dedi şoktayım jsjsjs
0 oy
(516 puan) tarafından
Sende annene dedigjn gibi annecim falan diyormusun kayinvalidene canim oyle düşün olmuyor ne yaparsak yapalim ne onlar oz kizlari gibi gorur nede biz analarimjz gibi bu gerçek degismez
0 oy
(48,961 puan) tarafından
sende oyle yap onun gibi davran 
0 oy
(12,512 puan) tarafından
Yani kaynanam la aramızda hiç bir problem yok gayet iyi anlaşırız ama oda bana kızım demez akraba olduğumuz için bende ona anne demem yenge derim şahsen benim zoruma gitmiyor kızım dememesi ben nasıl ki her ne kadar çok seviyorum olsamda kaynanamı annem gibi olamaz biz de onların kızı gibi olamayız 

İlgili sorular

+1 oy
18 cevap 367 göst.
17 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Annesiseverkizini (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 91 göst.
4 gün önce Aile kategorisinde Alyakus (2,386 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 73 göst.
15 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esra129 (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 183 göst.
21 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,460 puan) tarafından soruldu

384,860 soru

11,511,717 cevap

35,174 kullanıcı

...