0 oy
869 göst.
Diğer kategorisinde (718 puan) tarafından
Kizlar Allah korusun oncelikle de muhabbet olsun vefat etse evleniemisinz ?

62 Cevaplar

0 oy
(879 puan) tarafından
Evlenmem evladimla eşimden kalan evde çalışarak geçinir giderim rabbim yasatmasin 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sütten agizim yandı bir daha yoğurt bile yemem bacım :D
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Hayır  evlenmem 
0 oy
tarafından
Ben evlenmem eşime de dedim eğer ki çocuklar büyümeden bir şey okur ben ölürüm falan sakin ha üvey anne getirme yavrularımızı büyüt başgöz et sonra ne halt edersen et dedim yemin ediyor evlenmem diye de işte ölmüş gitmişim başlamış sorgu sual aklıma o mu gelir rabbim evlatlarimin gününü gormeden almasın canımı 
0 oy
tarafından

Allah korusun bir erkek derdi daha cekemem:D

Eşimde sordu bu soruyu ben aynen bu cevabı verdim:D

0 oy
(27,357 puan) tarafından

Rabbim korusun gecinden versin başımdan eksik etmesin evlenmem.. Rabbim zor ve muhtaç duruma düşürmesin onsuz. Hayat düşünemiyorum

0 oy
(673 puan) tarafından
Onu bilemem. Ama.ben ölürsem evlen. Bu hayat yalnız geçmez diyorum eşime
0 oy
(762 puan) tarafından
Asla diyemem dunya halı ne olur bilemem ama evlenmem ben zaten çalışan biriyim kendime de kızıma sa bakarım 
0 oy
(121 puan) tarafından

Bir b.oktan çıkıp 2. B.oka asla girmem.

açık ve net :(

0 oy
(12,513 puan) tarafından
Allahım korusun basımızdan eksik etmesin onu..

Asla ve aslaaaa.. 
0 oy
(160 puan) tarafından
Ben evlenmem diyorum kendisinede senden önce ben ölürsem eğer evlenirsen hakkımı helal etmem diyorum 
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Allah korusun inşallah ama ben heralde sadce çocuklarım ile yaşamayı tercih ederim 
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Biz kadınlar evlenmeyiz ama adamlar cenaze namazımızda şapkasını düzeltirler hemen bakmaya başlarlar
0 oy
(503 puan) tarafından
Allah korusun büyük konuşmak gibi olmasın ama asla evlenmem. herşeyden önemlisi benim bir kız bebeğim var. bu devirde çocuklara kendi öz babaları bile tecavüz ediyor, o yüzden elin adamına güvenmem. 
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Evlenmem diyenin yüzde 60 kesin evlenirdi:))) yorumlar yikiliyo yalandan :)))))))
0 oy
tarafından
Evlenmem ben . Cocuklarimin basinda durum onlar bana yeter bidaha niye basimi belaya sokayimda evleneyim ama esimden memnunum cok şükür herkes onun gibi cikmayabilir
0 oy
tarafından
Evet ama çocuğum  yoksa  evlenirim tabiki 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Rabbim ne gösterir bilinmez cnm

Asla, asla deme demişler
0 oy
tarafından
Kocam şuan yaşıyor ama bir yararı yok ölse hiç üzülmem arayıp sormayan eşi ne yapacam
0 oy
(3,900 puan) tarafından
Rabbim eşimi başımdan eksik etmesin, evlenmem diyen çoğu kişi evlenir hayat nasıl geçicek çocukları büyüyüp evlenecekler anası babası rahmetli olcak tek başına mı ölüp gitcek oda hayat çok zor nasıl geçindirecek evini dul yaşamak çok mu kolay.

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 909 göst.
10 Mart 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
53 cevap 1,148 göst.
25 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Asel Linam (966 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 283 göst.
15 Haziran 2023 Aile kategorisinde Alyadua1 (92 puan) tarafından soruldu

381,092 soru

11,408,955 cevap