0 oy
414 göst.
Aile kategorisinde (14 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Abimin oğlunun adı Yusuf bende koymak istiyorum sorun olur mu siz olsaydınz koyar mıydınz 

27 Cevaplar

0 oy
(808 puan) tarafından
Hayır koymazdim 
-Reklam-
0 oy
(3,083 puan) tarafından
Ben koymazdim. Ama sen çok istiyorsan ablana da bu fikrinden bahset bence. Sonra kıskandı da aynı ismi koydu muhabbeti dönmesin. 
(14 puan) tarafından
Sordum çok mutlu oldu koyabilirsn dedi.
(3,083 puan) tarafından
O zaman koy canım.  Bizim bi komşu var anne kiz isimleri ikisinin de adı Emine.  İki kardeş kuzenimin ikisinin adi da Halil. Biri sadece Halil diğeri Halil İbrahim. Dedelerim ismi olduğu için böyle koymuşlardı.
0 oy
(113 puan) tarafından
Ben de koymazdim. Bir de isimlerin anlamlarina dikkat etmenizi oneririm. Bende yusuf ismine bayiliyorumfakat anlami aglayan inleyen olarak geciyo. Bu sadece bi oneri :)
0 oy
tarafından
Koymam ya sonucta 1 tane var
0 oy
(734 puan) tarafından
Benim kuzenlerim Muhammed,Muhammed Ali (2tane) , Ali(2tane) Ali Rıza, Furkan 2tane Hatice 2tane liste uzayıp gidiyor. :)) Ablana sor sakıncası yoksa koyabilirsin
0 oy
tarafından
Hahahha bak şimdi eşimin babasının adı Yusuf

Esimin kardeşinin yanı oğlumun amcasının adı

Yusuf islam 

Oğlumun adı Yusuf Turaç 

Kaynımın oğlunun adı Yusufhan

Sjsjsjsjjs
tarafından
Post sahını arkadas ben rabiaya dedım nıye bu ısrar dıye

rabıa maşallah valla Yusuf ısmıyle nam salmıssınız :D ıyı bundan sonra dogacK cocuklara ısım dusunme derdınız yok hazır alısmısken yusuf koyar oyle devam edersınız :D
tarafından
Özlem evet benımde cevremde 2 kısı var o sekılde baba ogul aynı isimde olan eski bir ınanıs var dogan cocuk ölunce bır sonrakı cocuga baba kendı ısmını koyarmış ölmesın dıye eskıden sanırım bu sebepten cok koyulırmus artık moda mı nedır hala yapanlar var :)
tarafından
Cok fazla yeter Yusuf kayınbabam kaynımın oglunun ismini koyarken demis onlar yusuf demiyor diye cocugada Yusufhan ismini mecburen diyeceksiniz der gibi koymus ssjjsjs
(14 puan) tarafından
:) bana dediniz sandım. Şimdiki isimler bana çok itici geliyo sırf farklı olsun diye millet değişik değişik isimler koyuyo koyanlara saygım sonsuz. Klasik isimleri daha çok seviyorum.zeynep Yusuf eymen eski ama eskimeyen isimler. Özellikle Yusuf ve Zeynep ismi çok güzel
tarafından
Zeynep küçük kızımın ismi
0 oy
tarafından
Benim eltimin oğlunun adı Hüseyin benim oğlumun adida Hüseyin 
(14 puan) tarafından
Sorun oldu mu
tarafından
Hayie canim ama benim koymam gerekiyordu
0 oy
tarafından
Ablan kabul ederse olabilir ben sorun etmezdim 
0 oy
(2,923 puan) tarafından
Ablamın kaynanasinin tarafından tam 4 tane aynı isim ERSAN GORUMCESI ELTISI ABLAM BIDE YEGENI AYNI ISMI KOYMUS 
0 oy
(2,570 puan) tarafından
Olabilir tabikide :))) herkesin Yusufu kendine :))
0 oy
(190 puan) tarafından
Bence koya bilirsin. Yusuf ismi çok güzel. Benim oğlumun adıda Yusuf safa. Yusuf lar çok güzel  olurlar. 
0 oy
tarafından
Ben koymazdm bilemedm cnm
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Olabilir tabi benim büyük kızımın ismi Zehra ablam doğum yaptı ve beni aradılar bizde Zehra ismini koymak istiyoruz nasıl olur senin için sorun olur mu diye bende tabi benim kızım bana senin kızın sana koyabilirsiniz dedim teşekkür etti çok mutlu oldular 

Şimdi büyük Zehra küçük Zehra diye çağırıyoruz
(14 puan) tarafından
Sorun olmadı değil mi
(2,291 puan) tarafından
Hayır neden sorun olsun ki kızlar da mutlu onlar için de sorun yok
(14 puan) tarafından
Anladım canm. Biraz çok taktım galiba
0 oy
(4,060 puan) tarafından
Bn olsam sorarım çünkü niye dersen ne tesadüftür ki görümce benim istedim ismi koydu kızına bir hafta önce doğdu kızı gitti koydu hemn ben koymadım gittim hiç alakasız isim koyduk 
(4,060 puan) tarafından
Görmezden geliyorum cnim benim hayatımda öyle biri yok artık istedini yapsın
(14 puan) tarafından
Aman bosver takma mesafe koy
(4,060 puan) tarafından
Mesafe koymasa kafa koycam yüzünün ortasına oyuzden benden ve ailemden uzak muska falanda ypmis buldum evimde buyuzden gözüme gözükmesin
(14 puan) tarafından
Ayy ben şok bu ne dengesizlik başımıza taş yağacak Ya bu millette ki kıskançlık ne ya
(4,060 puan) tarafından
Sorma vallahi cnm ismimiz bile aynı ya sorma ne biçim denk gldi böyle bilmem
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Olabilir benim eşimin ailesinde 4tane Abdullah var hepsi amca çocukları dedelerinin ismiymis 

Bizde de halamın kızıyla amcamın kızının işmi aynı Elif hep küçük elif buyuk elif derdik 

Ama ben aynı ismi koymazdim alternatif arardim
0 oy
tarafından
Konulur neden konulmasin canım siz istedikten sonra 
0 oy
(7,453 puan) tarafından
Herkesin evladı kendine koy bence içinde kalmasın . Bende kardesimin ismini koydum ona özel değil ama ismin atası çok yüce Bir insan olduğu icin koyduk
0 oy
(13,316 puan) tarafından
Muhtemelen baba ismi falan da koy deseler koymazsınız ne bu inat der koymazdım. Kuzenim Ali koydu diye ilave etmedik biz istediğimiz halde
0 oy
(495 puan) tarafından
Ben koymazdim koymam heralde sevmiyom ole
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ben olsam koymam ya 
(14 puan) tarafından
Niye canm ne sebepten mesela

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 133 göst.
9 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Eslemini (155 puan) tarafından soruldu