+1 oy
688 göst.
Diğer kategorisinde (3,011 puan) tarafından
Sanki utanıyor gibi demin bir arkadaşı sordu belli mi diye önce yok daha tam belli değil haftaya ogrenicez ama kıza benziyormuş dedi oysa ki 2 doktor da kız dedi neysi belli değil ben anlamıyorum insanın kızı olmasi kötü bisey mi hele ki diğer 2 evladımızı kaybettik bu ilk çocuğumuz cinsiyet benim için hiç önemi bisey değil yeter ki kucağımıza alalim 

Arkadasi da güldü hadi ya dedi sonra fark etmez ne olursa olsun dedi eşim de tabiki dedi 

Biliyorum eşim de seviyor kız bebekleri ama dış tepkilere karşı böyle çekingen ne zaman düzelecek bu zihniyetler allahim evlenmeden önce aklıma bile gelmezdi bu şekilde ayrımlarin yapıldığını 

30 Cevaplar

0 oy
tarafından
Diğer bebeklerinizi nasıl kaybettiniz, sorun neydi
-Reklam-
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Oglu olan herkes adam olmuyor malesef.erkek adamin oglu olurmusmus.kizi olan erkek adam degl ozman.kiz evlat candir.tadina bir varsin 2. Cocugu bile kiz ister.
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Belki de nazardan korkuyordur canım benimde 2 kaybım olsa fazla dillendirmem 
0 oy
(422 puan) tarafından
Babamın 3 kızı var. İyi ki 3 kızım var diyor. Kendimizi övmek için demiyorum ama 5 erkeğe taş çıkarırız. Bunu çevre de görüyor ve söylüyor. Yani hayırlı vefalı insan olsun. Cinsiyeti önemli degil. Şu kör zihniyet de yok olup gitsin inşallah
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Eşinin  zihniyeti  hayatta  değişmez  böyle  insalardan  nefret  ediyorum  bu cahillikten  başka  birşey  degil  
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Kız çocuğunun bulunduğu eve rahmetler iner, bereket gelir. O kadar müjde var ki kız çocuğu hakkında, bence eşin bir araştırsın ve laf söyleyenlere anlatsın bunu. 
0 oy
(4,192 puan) tarafından
Ayy neden böyle yapıyor ki evladın kızı erkeği mi olur hic benim eşim de aksine o kadar çok kız istiyor ki doktor ikili taramada erkek dedi iyice belli olsun hevesi kırılmasın diye söylemedim bekledim artık diğer kontrolde de doktor erkek deyince söyledim ona rağmen çok sevindi insallah diğeri kız olur dedi hatta ben üzülmedin dimi falan dedim saçmalama evlat bu kız da olsa erkek de bizim çocuğumuz sadece gönlümden kız çocuk geçiyordu dedi eşinde insallah aşar bu kafa yapısını 
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Allah im gun gectikce cahillikte artiyor galiba 
0 oy
tarafından
Erkek kız ne farkeder , sağlıklı olsunlarda yeter 

Allah bağışlasn şimdiden

İlgili sorular

+4 oy
29 cevap 674 göst.
0 oy
23 cevap 1,362 göst.