0 oy
235 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Sezaryenden sonra beden temizliğinizi ilk ne zaman nasıl yaptınız ben 12 gün oldu sezaryen olalı sezaryene girmeden bir akşam önce tüm beden halletmistim şuan epilasyon aletiyle tekrardan alicam inşallah cesaretim nedense pek yok gibi ama bakalım siz neler yaptınız nasıl yaptınız

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yaa acelen ne bekle biraz ben beklemiştim zaten hamileliğin son ayı hergun hastanede kontrol vardı bikmistim kıl tüh işlerinden baya bekledim doğumdan sonra ben bide bebekten nasıl fırsat buldum beee
tarafından
Kendimi rahatsız hissediyorum birde epilasyon aletine alışmıştım son ayımda eşim tras. Makinesi almıştı hep kalinlastirmis nasıl alicam Bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yorma kendini fazla canm yaparsn elbet
tarafından
Epilasyobla vallaha alıyordum alışmıştım ya artık şimdi denedim bile nasıl yaktı görmen lazım yada bölgesel uyuşturucu krem falan mı alıp sürsem de öyle alsam
tarafından
Cnm sen bnce başına dert arıyosun daha yeni amelliyst olmuşsun dikişin yeni zarar verceksn kendine
tarafından
Görmemesi için zaten bu postu açtım ya canım korkuyorum ama kendimi de halletmem lazim
tarafından
Canm bak sezeryan olmuşsun , ağda olmaz dedim epladyon olmaz diyorm uyuşturucu kremmi aldam diyosn başına bi iş getirceksin seni düşündüğümden söylüyorm yoksa sen daha iyisini bilirsn ne diyim
tarafından
Çok haklısın galiba bu sıra sağlıklı düşünemiyorum bacım kusura bakma :(
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Biraz bekleyebilirsin , toparlan , kendine gel herşeyi yaparsın 
tarafından
Bacım rahatsız oluyorum birde tras makinesiyle almıştım sonlara doğru hep kalinlastirmis nasıl alicam bilmiyorum tüy dökücü Krem alsam hepten mi kalinlastirir
(1,845 puan) tarafından
Tüy dökücü krem de iyi gelmiyor jilet gibi hemen hemen . Ağda yapsan şuan çok zorlanirsin .
tarafından
Ağda zaten yapamam çok can yakıyor aslında epilasyondan daha iyi ama yapamıyorum malesef ki
(1,845 puan) tarafından
Hangisi senin için rahatsız onu yap şimdi rahatsız okuyorsan jiletle al 2 haftaya kendini toparlayinca da epilasyon yaparsın
tarafından
Aman bir daha jilet asla vurmam gene büyük komusmayayim da kıl köklerini çok kalinlastirir jilet
(1,845 puan) tarafından
Evet jilet hiç iyi değil bende evlenmeden önce lazere gittim doğumdan sonra çıkıyor malaesef ki her şekilde zor tüyler , kıllar komple çözümü de yok ki
tarafından
Vallaha öyle ya kadın olmak o kadar zor ki bende istemiyorum jileti ki eşimde bunu dile getirdi istersen lazere falan git diye sert oluyor alınan yerler ister istemez onunda ilişki sırasında istememesi normal bence
(1,845 puan) tarafından
Lazere git o zaman mutlaka eşin de git demiş . Lazer kurtarıcı çıkıyor tabi ki doğumdan sonra ama yine rahat eskisi kadar hiç değil mutlaka git
tarafından
Etrafımda böyle bilindik bı yerde yokki off napcam bilmiyom ki ben açamam oramı falan da oda benim için ayrı sıkıntı napcam bilmiyom vallaha
(1,845 puan) tarafından
Ya niye çekiniyorsun ki en son genital e geçiyorlar ve 2 dakikada bitiyor endişe etme çok rahatlarsın
(52 puan) tarafından
Bende evlenmeden önce lazer epilasyona gittim düğünüm kısa zamanda oldu 20 seanstan 9 una girebildim başka şehire gittiğim için gidemedim %80 azaldı. Doğum yapalı 1 yıl 4 ay oldu ama hiç geri çıkmadı. Sizde nasıl oldu merak ettim bende daha çıkar mı acaba
tarafından
Vallaha ben hiç gitmedim bundan önce bilmiyorum o yüzden etrafımda gidenler var çeşitli yerlere ama geneli sonradan eski haline geliyor bıseh değişmiyor diyolrar o yüzden bilmiyorum. Bacak ve koltuk altın aynı şekil ama aşağısında ister istemez bı kalınlaşma olmuş. Afedersin ama Teharet alırken falan hissediyorum yani ister istemez
(1,845 puan) tarafından
Benim de 2 seansım kalmıştı ama hiç çıkmıyordu çıkan da dökülüyordu tek tük . Ama ben esmerim kıllarım , kökleri baya kalın ve siyah doğum yaptıktan sonra başladı yine çıkmaya eskisi kadar tabiki değil . Jiletle temizlememi önerdiler koku bir daha gelmesin diye o şekilde yapıyorum güçsüz zaten . Şuan da 2 ,3 seansa bile gitsem bitiş verirler ama eşim gitmemden pek yana değil o yüzden gidemiyorum yoksa giderdi direk bunlar
(1,845 puan) tarafından
Ozgiss en iyisini sen bilirsin ama gitmeyi dene etkili çünkü , kökleri ölüyor . Araştır iyi bı yer bul
(52 puan) tarafından
Ben çok beyaz tenliyim kalın ve siyahtı kıl köküm çok etki etti bana hiç artmadı aynı yaptırdığım son seanstan sonra gibiyim. Bütün 11 seansı bitirseydim 100%100 giderdi heralde
(1,845 puan) tarafından
Doğumdan sonra hiç çıkmadı mı sende ?
(52 puan) tarafından
Hayır hiç çıkmadı yaptırdığım gibi olan inceler duruyor çünkü 20 seanstan 11 ine gidemedim
(1,845 puan) tarafından
Çok iyi ya benim ki çıktı malesef ki .
(52 puan) tarafından
Ya kötü olmuş. Ben lazer yaptırırken konuşmuştum. En çok beyaz ten ve siyah kalın kıl kökünde etkili olur demiştiler doğumdan sonra çıkar mı demiştim hormon bozukluğu olan yada hormonlar la alakalı ilaç kullanımında çıkabilir dediler
0 oy
(192 puan) tarafından
Canım ben dogumuma iki gun kala komple agdaya gitmistim sezeryandan sonrada bir aya yakin anca cikmisti tüylerim o şekil almistim
tarafından
Bende hep epilasyon ile aldım her yerimi doğuma yakında tras makinesi ile aldım sonuç olarak ister istemez köklerde kalınlık oldu acaba diyorum tüy dökücü alsam da sonrasında hemen tekrar epilasyon aletine mi dönsem
0 oy
(192 puan) tarafından
Bide sezeryanda bikini bölgesine korkmana gerek yokki üst dikisi etkileyen bi durum degil 
tarafından
Ameliyat yerimden değil zaten kalınlaşmadan korkuyorum çok canım yanar diye
(192 puan) tarafından
Yok yok inan normalinde nasılsa bundada o şekil oluyor ama yinede çok tereddüd ediyorsan bikereye.mahsus başka şekil al gitsin sıkıntıya sokma kendini nolucak
tarafından
Pazartesi günü ben bı tüy dökücü Krem alayım hos onuda ne alicam ne iyidir Bilmiyorum
(192 puan) tarafından
Valla hić kullanmadim inan oyüzden bi öneri yapamam ama kullanan arkadaslar vardir yazarlar
tarafından
Anladım canım sagol

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 86 göst.
16 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ugurbicegim (307 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 332 göst.
14 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Dertlimomy (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 427 göst.
16 Ocak 2020 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 113 göst.
3 Ağustos 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde 04 (44 puan) tarafından soruldu

379,456 soru

11,359,070 cevap

34,835 kullanıcı