0 oy
738 göst.
Aile kategorisinde (166 puan) tarafından

Keşke bir ablam, kız kardeşim olsaydı. Esimle bazen tartışıyoruz derdimi kimseye dökemiyorm. Annem bazen hissediyor soruyor üzülüyor sonra. Esimle sonra barışıyoruz aklı bizde kalsın istemiyorum tabi ama ciddi ciddi boşanma evresine geldiğimiz tartışmamız çok oldu. Hep Allah razı olsun sizler yardımcı oldunuz. Ama bir sıkıntıda fikir alacak içimi dökecek kardeşm olsaydı :( Az önce yine tartıştık sabahtan erken uyanmış hazırlık yapmış arkadaşları ile mangal yapıyor eğleniyor eve gelince çöp at diyince sen beni yormak. İçin yapıyorsun diyo. Çöpün içi leş kokuyor o

Gelince götürecem dedi şimdi de niye yoruyorsun dedi. Bana trip yaptı okuldan gelince seni yoracam yemek yaptiracam özellikle dedi koca evi temizledim ona yardm et demedm annem geldi temizledik ikimiz çalışıyoruz. Buna rağmen güya ben onu yoruyormusum. Okula o bırakıyordu artık bıraksın istemiyorum kalbim Cook kırıldı kendimi ifade ediyorm alaya alıyor dinlemiyor kendi kendine konuş dedi. Kısaca umurunda değil sözlerim. Kendimi çok kötü hissettim değersiz her şey. Balkona gidip agladm yalnız zaman geçirdm şimdi işimi hal. Ediyorum sizce nasıl tavır takinayim. Haklı da olsam kendini haklı çıkaracak bisey buluyor. Kötü bir insan değil ama bir şeyler lafını eder, ya da değersiz görür bazen sözlerim onun. İçin anlamsız hersey o bilir havasında. Değersiz görüyor hissettiriyor bana 

22 Cevaplar

0 oy
(1,240 puan) tarafından
Seni en iyi kardesi olan anlar inanki cnku o kdr cok sey paylasiyoz ki yani seni kinsmayn kizmayan beraber gülüp aglayacagn sunu soylesem bskasina dermi diye dusunmeyecegn tek kisi sirf bu yuzdn ogluma bi kardes bile yapabilirim 
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 844 göst.
15 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 139 göst.
8 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Nurtopum (632 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 202 göst.
9 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (262 puan) tarafından soruldu
0 oy