0 oy
524 göst.
Aile kategorisinde (83 puan) tarafından
İstanbul soğudu artık biz açtık ya sizler

40 Cevaplar

0 oy
(9 puan) tarafından
Merhabalar ben 12 gün sonra sezeryan olacağım maddi durumum yok bebeyim icin yardim eden olurmu acaba
-Reklam-
0 oy
(2,477 puan) tarafından
Daha açmadık dışarısı soğudu 2 gündür ama ev iyi. Ama çocuk olsa yakılabilirdi. 
0 oy
(10 puan) tarafından
Biz adanada yanıyoruz hâlâ hava sıcak yazlıklarla geziyoruz 
0 oy
tarafından
Gaz fiyatı almış başını gidiyo hiç hazır hissetmiyorum kendimi :D
0 oy
tarafından
Merkezı sıstem bızımkı. Şükür 2 gundur aksam 7 den snra acıyolar gunduz kapatıyolar bunada sukur smdılık. 15 gun snra acacaklarms tamamn 
0 oy
tarafından
Esim annem vs evde düşümuyolar ama ben buz gibi donuyorum:) ama regli oldum yeni ondan midir diye düşünüyorm ayaklarım bir gidiyor ellerim varmıyor daha erken diyeee :( cocuk vaar diyorum ay valla bilemedim napcam
0 oy
tarafından

İstanbul'dan selamlar 

Açtık bizde ev soğuk 
0 oy
(546 puan) tarafından
O kadar kışçıyımki aydinda hala serinlemek icin klima aciyorum
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Yok daha açmadim bu gidişle açmayı düşünüyorum çok soğudu havalar
0 oy
tarafından
Biz daha kısa kilolular ile geziyoruz burası da çok sıcak hala yanıyoruz akşam balkon da çay iciyoru okadar sıcak kii
0 oy
tarafından
İstanbuldayım ama evim Sobalı suan kurulu olsa yakacam ama yarın kurarız ancak halının altında ısıtıcı var şimdilik onunla idare ediyoruz 
0 oy
(545 puan) tarafından
İstanbul'dayım ama henüz açmadım ama bu ay bitmeden açacak gibi görünüyoruz :) 
0 oy
(1,621 puan) tarafından
2 haftadır akşamları yakıyorum var 8 aylık bebeğim var soğuk oluyor
0 oy
tarafından
Ben şuan askiliyla geziyorum kız soğuk değil bizim burada. Evime güneş de giriyor aslında ondan da olabilir 
0 oy
tarafından
Ben Ankaradayım dun aksam mecbur yaktık evim kuzey cephe cnku soğuk oluyor eşimle biz olsak sorun olmazsa 4 buçuk aylık oğlum var o yüzden dun aksam yakmaya basladik en düşük ayarda 
0 oy
tarafından
Yok daha başlamadık yakmaya geçen hafta bir gun yaktık oda İstanbuldan sivasa evimize geldik diye hemen kapattık 
0 oy
(16,141 puan) tarafından
Mardindeyim burasi gündüz hafif soğudu ama gece yorganla yattik resmen. Soba ile ısınıyoruz buyuk ihtimal ekimde sobayi kurariz
0 oy
(270 puan) tarafından
Biz açtık .  Yarın bebiş gelecek inşallah üşümesin yavrum dedim . Zaten bende üşüyorum hava birden soğudu. Bu sene kış  uzun olacakmış ve soğuk  
0 oy
(1,145 puan) tarafından
İki hafta oldu herhalde açtık kızım üşüyor tek olsam açmazdım

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 226 göst.
23 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Biriiii (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 175 göst.
15 Kasım 2023 Aile kategorisinde Kubra_87 (452 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 337 göst.
14 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Isteoylesine (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 315 göst.
31 Mart 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde hamislerdenbiri (121 puan) tarafından soruldu

381,840 soru

11,431,712 cevap

34,994 kullanıcı

...