+4 oy
1,667 göst.
Diğer kategorisinde (752 puan) tarafından

image

merhaba kızlar uzun zamandan sonra yine biz geldik telefonum bozuktu hesap silindi falan bı turlu yükleyemedim programı anca yükledim. Mizgin yine yattı hastanede kızlar enfeksiyonu yükseldi her zaman ki gibi 13 gün kaldı dün çıkardık . Kız iyice değişti artık resmen bana yapışık kimseye gitmiyor herkesten korkuyor ve çocuklardan ve bebeklerden aşırı korkuyor çıkardıkları en küçük sese bile sürekli ağlıyor .bu yüzden de çocuk gelişime götürdüm ve bu çocuklar yanliziğî sever dedi bu bı surec ve ara ara olur böyle dedi bı diğer ihtimalde onları kıskanıyor yaptıklarını yapamıyor ve tepkisini ağlayarak da gösterebilir dedi . Çünkü 5 yaş ve üstü cocukalrla bı araya geldiğinde sıkıntı yok ama küçükler le asla yan yana bile olmak istemiyor . Artık kisme bana gelemiyor ben bir yere gidemiyorum gittiğm yerler çocuklu çünkü aile olsun arkadaş olsun falan artık parka bile gitmiyor çocuk sesi geldiği için ağlıyor kızlar  Zor dönemden geçiyoruz ama bilmiyorum öyle görünce de ben dayanamıyorum . Bı şekilde devam ediyoruz onun dışında 29 aylık ve hala yürüyemiyor malesef konuşmaktır kelime falan söyleyemiyor. Sürekli oyun oynuyoruz onunla hep aktivite yapıyoruz hep farklı ortamlara koymaya çalışıyorum uzak kalmasın diye ama çok huzursuz oluyor.

imagebize attığınız mesajlar için çok çok teşekkür ediyorum kızlar sizin için burayı silemiyorum bizde son durumlar böyle .

25 Cevaplar

0 oy
(13,103 puan) tarafından
Allah şifa versin canım. Yine haberdar edin olur mu ☺️❣️
tarafından
Aşko bu eski post, düzenleme de yapılmamış
(13,103 puan) tarafından
He biliyom canım görürse yazsın diye yazdım ☺️
tarafından
Ayy pardon, canlandırdın bir anda postu :)
(13,103 puan) tarafından
Ahaha arada aklıma gelenler oluyor :D
-Reklam-
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Kurban olurum onu yaradana ben Rabbim acil şifalarını versin canım mizginim benim
0 oy
tarafından

Masâllah cnm    ben senin bu kızına ayrı bir aşığım   

Cok geçmiş olsun  rabbim sifa versin inşallah

0 oy
(38 puan) tarafından

Rabbim şafi ismiyle şifa versin inşaAllah <3size da güç kuvvet versin sabrını daim etsin maşAllah size çok güzel bir annesiniz<3

0 oy
tarafından

Ay ben yerimmm aman hatirliyorum canim seni. Bende 2aya kadar yoktum burda. 

Gun gelicek ennn guzelinden bi post acicaksin. Senin anneligine sual olunmaz, ne guzel yaratmiş Yaradan sizi Rabbim korusun. Yuriyecekte, konusacakta, kosacakta hepsi olucakk<3

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 1,597 göst.
4 Haziran 2020 Aile kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (752 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,127 göst.
19 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (752 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 483 göst.
6 Aralık 2019 Aile kategorisinde Guzel kizim (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 524 göst.