0 oy
881 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,505 puan) tarafından
Canlarim evlilik yildonumunuz yaklaşsa esinize soylemeden siz kendinize ne alinmasini istersiniz şoyle icten icten istediginiz bisey varmi mesela ve siz ona ne alirdiniz 

39 Cevaplar

0 oy
(1,539 puan) tarafından
Kahve makinası :):):) su karaca hatır plus olan varya ondan :):):) ay amin inşallah ondan alır ya seneye ama bu sene başımız kalabalık sıkıntı stres kutlayamamdik bile bı çiçekle geçti ama olsun düşünmüş o engamede almış sene inşallah :):):)
(1,505 puan) tarafından
Dusunmesi yeter tabiki kahve makinasi de aynn iyi fikir aslinda ama ben cezvede bir baska seviyorum gibi ya
(1,539 puan) tarafından
BuTürk kahvesi evet cezvede ama diğer kahveler özellikle filtre kahve hastasıyım her türlüsün çay içer gibi çok içerim kahveyi ben gün icide 5-6 bardagi geçer kahve içerim ben o yzuden bağımlı gibi birşeyim kahveye simdi emziriyorum icmiyorm yapıyorum ama bol sütlü yapıyorum yarım çay kaşığı kahve gerisi süt pek tadı çıkmıyor  bir bardak anca icebiliyorm şuan ihtiyacım yok ama olacak dedim eşime de seneye alırsın doğum günü anneler günü evlilik yıldönümü hangisinde olursa artık diye :):):)
-Reklam-
0 oy
(1,542 puan) tarafından
3 yil onumuz deki ay bu zamana kadar ne bir cafe ne restoran yil donumu icin vs bibyere gitmedik hediye zaten yok. Anca lafta olursa nice yillara o. Baget isterdim. 
(1,505 puan) tarafından
Bizde bu ayin 9 unda 3 e giriyoruz oyle böyle getirmisti iste biseyler bende suan baget cok istiyorum da dogum yapcam kasımda hayirlisyla ozmn alsin dedim simdi sıkısmayalim dedim bi yuzuk icin oda esim onlar guzel degil diyor alirsam altin bitane yaprak seklinde var onu alicakmis
(1,542 puan) tarafından
Baget lerin altinlari da oluyor. İntagramda var modeller yaptirabilirsiniz cok guzel
0 oy
tarafından
Yıldönümünde ben eşime çok istediği Ertuğrul yüzüğü vardı onu almıştım oda bana baget almıştı ikimizinde haberi yoktu ama ben çok istiyordum baget bir kere laf arasında söylemiştim 
(1,505 puan) tarafından
Bende baget cok istiyorum ama simdi alsin diye soylemedim cunku kasimda dogum yapcam ozaman bana hediye olarak yuzuk alacağını soyledi ama bagetmi alsam baska birtane yaprak seklinde begendigim var onumu alsam bilemedim
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Hiç bı ihityacim YK para harcamasını istemem genelde çiçek alır ve yemeğe giders
(1,505 puan) tarafından
Oda güzelmiş canm da bende cicegi gereksiz buluyorum ya aslinda seviyorum ama soluyor dokuluyor ondan sevmiyorum pek
(4,961 puan) tarafından
Bende çiçeğe verilen paraya acırım o yüzden saksı çiçeği al alcksan derim ahahhahab
0 oy
(3,480 puan) tarafından
Ben evlilik yıl dönümümde hamile olduğumu öğrenmiştim bana hiç Bi *** almadı üstelik kavga etti ağlattı beni kalkıp böyle Bi adama ne alabilirim ki
(1,505 puan) tarafından
Haklisin canm olsun uzulme ama tabiki herşey hediyede degildir
(3,480 puan) tarafından
Başı neyse sonu da o oluyo yine bi kavga yüzünden bebeğimi kaybettim öğrendiğim gün yüzüm gülmedi ki hayrını göremedim
0 oy
tarafından

Ben önceden gidiyorum beğeniyorum bişey alıyor sonra da o gün pasta alır kutlarız ben onun doğum gününde felan güzel anlamlı bı fotgraf li pasta alıyorum tatlı felan güzel masa hazırlarım internet. Ten de neye ihtiyacı varda siparis eder paketlerin genelde supriz olur çok şaşırır   :D güzel ya böyle 

(1,505 puan) tarafından
Aynn en guzeli mutlulugunuz daim olsun insallah canm
tarafından
İnşallah
0 oy
tarafından
1 yıllıl evliyim doğumgünüm 9.ayımıza dek gelmişti unutmuştu çok tavır yaptıgım için evlilik yıldönümümüzü unutmıcam demişti unutmadı götürdü altın küpe aldı aksamda nice yıllarımız olsun dedik bitti eşime göre özel gün yok içinden geldiği gün özel anlarımız var 
(1,505 puan) tarafından
Tabi herzaman hediyelesmek guzeldir ama ozel gunlerde alinmasi veya unutulmamasi daha guzel bizim icin onemli olan zaten pahali olup olmamasi degil ucuz seylerle bile mutlu olan insanlariz aslinda
tarafından
Evet almasalarda olur hatırlasınlar yeter önemli olan o gün bizi değerli hissettirmeleri unutmadıklarını göstererek ama işte ruhlarında var odunlul
0 oy
(1,673 puan) tarafından
Manevi değeri olan birşey olsun yeter ya. Böyle maddi bir beklentim yok 
(1,505 puan) tarafından
Aynn vala bilinsin dusunulsun oda yeter
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Çok önemseyen bri değiliz denk gelirse alırız denk gelmezse almayız onn sarılıp kutlaması ble yetr bna 
(1,505 puan) tarafından
Aynn gercekten bizde oyleyiz alsa aliriz almassa sikinti yapmam zaten kasimda kizimiz geliyor en guzel hediyemiz o olur
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Kutlamayız ama hediye alırız birbirimize mesela bu yıl ben eşime annesinin mezar toprağından tesbih yaptırdım

Oda bana istediğim akıllı saati aldı 
(1,505 puan) tarafından
Ne ince dusunmussun:(cok sevinmistir
(3,823 puan) tarafından
Aynen çok sevindi çok hoşuna gitti
0 oy
(1,101 puan) tarafından

İkimizde unutmayız kutlarız ama hediye bende almam oda almaz cocugun kumbarasına atıyoruz cocuga yatırım :D

(1,505 puan) tarafından
En guzeli canm en guzel yatırım olur
(1,101 puan) tarafından
Öyle en azından biraz birikim olur okul masrafı çıkar en azından öyle düşündük
0 oy
tarafından
Bizimde 27 ekimde aklımda hicbisey yok o hediyesini alırda ben ne alacam ona bilmiyoreeeee
(1,505 puan) tarafından
Vala bizim de 9 ekim oda alir ama ben de ne alacagimi bilmiyorum
tarafından
Bisey bulursan bana da söyle bende aynısını alım fikir olsun :)))))
0 oy
(13,148 puan) tarafından
Hediye almayı hiç sevmiyorum güzel mi beğenecek mi stres oluyorum evlilik biraz daha eskisin ibana para atacağım kendi hediyeni kendin al diye o da hiç hediye konusunda beni mutlu edemedi almış olmak için alınmış güzel ama bana hitap etmeyen hediyeler çoğu 
(11,299 puan) tarafından
Eski post
0 oy
(888 puan) tarafından
Evlilik yıl dönümü nu hic önemsemem ama doğum günümde beni mutlu etmesine bayılırım 
(11,299 puan) tarafından
Eski post
0 oy
(202 puan) tarafından
Ahhhhh ehliyet istiyorum bacım ehliyeeeet :D ama bütçemizi aşıyor malesef. Çok şükür hiçbir yıldönümümüzü boş geçirtmedi bana. Bende ona ne alırdım şöyle güzel bir param olsa en iyisinden gitar alırdım ama malesef 
(11,299 puan) tarafından
Eski post
0 oy
(2,052 puan) tarafından
Bugün evlilik yildönünümüz hatirlamadi bile :((

Bir gul alsa 2 güzel kelime söylese bana yeterdi 

O hatırlayıp birsey almayınca bende almadim
0 oy
(2,405 puan) tarafından

Beş gün sonra ve adam içerde koronaaaaaaa:O

Normalde alır ama bu defa sanmıyorum iyi olsun bişey istemiyorum 

0 oy
(12,668 puan) tarafından
Yildonumu doğum günu tüm özel günlerde gid5bızım kuyumcudan bi şey beğeniyorum benimki uğrayınca direk onu gösterırler jdjsndjf
0 oy
(2,705 puan) tarafından

Valla gidip gidip cıceksrpetınden hazr sevgılı kutularndan alr yıldım ev kutu doldu:)süreklıde soylerım bunlara apra verenr kadr evımın eksıgını bana hedıye olarak al daha cok mutlu olrm dıyr mutfak robotlarm yok eksık olanı alabılır:)bır ay sonra kızımın dogumgunu ve bızımde evlılık yıldönumumuz ben ona babası kucıkyaşta vefat etmiş ve kızımın bebeklık ılk kestıgımz sacı duruyor ıkısınden ıstegramda kolye anahtarlık tesbıh vs yapılıyo onu yaptıtmayı düşünüyorum.o daha düşünmedine emınım ama mesela alyansmız yok bıze alyans alabılır

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 124 göst.
+1 oy
13 cevap 322 göst.
0 oy
5 cevap 194 göst.
15 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Keremalimm (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 408 göst.

380,255 soru

11,384,888 cevap