0 oy
1,639 göst.
Diğer kategorisinde (7,654 puan) tarafından
Cok merak ettim 

66 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aşık oldummm beee ❣️❣️❣️❣️
(7,654 puan) tarafından
Olmadan olmaz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hayatta sevincimi neşemi paylaşacağım hayat arkadaşım canıma can  çoluğum la çocuğumla güzel bir aile olayım  huzurlu mutlu bir ömür geçirebileyim  diye çok şükür
(7,654 puan) tarafından
Cok şükür mutlulari gorebilmek
0 oy
tarafından
Poh vardı evlendik dermişim
(7,654 puan) tarafından
O da olacak
0 oy
tarafından
Valla bütün arkadaşlarım evlendi baktım millet çoluk çocuk sahibi oluyor ben hala orda indirim surda kampanya :D sonra eşim de böyle saçma sapan yaşadığm ilişkiler gibi değildi ulan normal hayatın akışına uygun olması gereken ilişki bu galiba diyip evlenmeye karar verdim iyi o ama iyi ki karar vermişim yani nasıl bir sevap islemissem eşim çıktı karşıma bin şükür 
(7,654 puan) tarafından
Allah razi olsun
0 oy
(565 puan) tarafından
Evde kalmıs demesinler diye sjsjsj 
(7,654 puan) tarafından
96 lisin daha:)
(565 puan) tarafından
Nereden bildin kız :)
(7,654 puan) tarafından
96 yaziyor
(565 puan) tarafından
Oyle de bizim burada 16 yasından evlenmeye baslıyolar ben gec bile kalmıstım
0 oy
(2,281 puan) tarafından
Rahat battı ondan gerçekten keşke ewleneseydim :/
(7,654 puan) tarafından
Bunu kalpten söylemiyorsun
0 oy
(7,029 puan) tarafından
Çünkü eşime güvendim onun her zaman arkamda olacağını hissettim. 
(7,654 puan) tarafından
Bunu hissettirmesi cok iyi
(7,029 puan) tarafından
Çok şükür yanılmadım.
(7,654 puan) tarafından
Daim olsun
(7,029 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun ❤
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Birbirimizi seviyorduk öncelikle sonrada birlikte bol bol gezmek için sorgusuz sualsiz  son olarak eşim artık yaşlanıyordu :D 
(7,654 puan) tarafından
Onlar kolay yaşlanmaz:)
(1,465 puan) tarafından
Hahaha oyleymis gerçekten beni bile götürür valla :D
0 oy
(689 puan) tarafından
Toplum baskisi anne baskisi ...

Annem babamin eziyetlerine katlaniyordu fiziksel ruhsal 

Eger sen evlenirsen babani bosayabilirim kiz cocugunu alip gidemem yanimda dedi sirf bu yuzden evlendim.

Ama annem yinede bosanamadi ailesi kabul etmiyor bakmayi oda bu yastan sonra calisamam diyor kalp hastasi vs..

2.sebeb ise esimi gordum cay içtik tanimaya calistim cok iyi niyetliydi buda kabul etmemde buyuk etkendi
(7,654 puan) tarafından
Sonu güzel olsun ins
(689 puan) tarafından
Cok sukur huzurluyum mutluyum bin sukurdiyelim hepimizin hayatinda oluyor tatsizliklar oluyor arada
0 oy
tarafından
Çok hoş sohbet birisi ve beni çok sevdi bende buna karşılık verdim iyiki de öğle yapmışım
(7,654 puan) tarafından
Allah bozmasin ins
tarafından
Sağolasın
0 oy
tarafından
Ailemin evi çok mutsuzdu yaşımda 26-27 arasiydi bu fırsatı da kacirirsam daha da evlenemem dedim. Tanımadan etmeden he dedim
(7,654 puan) tarafından
Evden kurtulus diye giden kimi tanidiysam.mutsuz dogdugun ev kaderindir mi acaba
tarafından
Ne biliyim ben
(7,654 puan) tarafından
Insallah hersey yoluna girer büyütmemek lazim
tarafından
Başka bi soru daha yazmışsın ya tek sorun eslerde mi diye oraya da yazmışım sorunları. Bu arada oğlum hiç düşkün değil bana. O bile sevmiyo şimdiden
(7,654 puan) tarafından
Karamsarsın yarına umutsuz olma sen ne kadar pozitif olursan evladin o kadar mutlu bir cocuk olur ve seni sever
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Bilmiyorum.. Ama yavrularıma baktıkça şükrediyorum ıyiki diyorum 
(7,654 puan) tarafından
Cocukken çocuk icin evlenirim diyordum zaten:)
0 oy
tarafından
Amcamın evinde babaannemin yanında kalıyordum annem evlenip gittiği için 15 yaşında idim 6 yıl kaldım onlarda mecburdum evlenmeye kendi evimde olsaydım belki evlenmezdim 
0 oy
tarafından
Babamdan kurtulmak için...
(7,654 puan) tarafından
Insallah hayırlı olmustur kurtulus kapın
tarafından
Çok şükür canım arada atışmalar tabi olur herkeste vardır ama eşimi çok seviyorum 4 yıl sevgiliydik zaten herşeye herkese rağmen geldi istedi beni annemden dedemden onlar verdi babam vermedi ama nedense evlenip gidince çok değişti şimdi çok sever hepimizi bir kizkardesimi 17 sinde evlendirdik kendide istedi zaten o kurtuldu çünkü ne zaman bir kavga çıkarsa ya annemizi dovmekle ya da ceyizimizi yakmakla tehdit ederdi hep ama şimdi bambaşka biri babalık yapıyor ne fayda edecekse artık işte eslerimize karşı iyi oluyoruz diyoruz babamız var arkamızda
(7,654 puan) tarafından
Iyi kötü baban tabi ki normal insan davranışları değil allah ıslah etsin diye dua edin insallah hatasını anlar
tarafından
İnşallah canım
0 oy
(350 puan) tarafından

Çok aşık oldum ❤️

Ruhumun eşini buldum neden evlenmeyeyim ki dedim. Ondan ayrı her an anlamsız geliyodu.

Asla evlenme düşüncem yok diye düşünürken tanıştığımızın 6.ayı evlenme teklifi geldi 8 ay olduğu gün sözlendik. Sonra da hemen evlendik pandemi bile dinlemedim. Kına gecem evde oldu, düğünüm 1 saat oldu. Hiç önemli değildi önemli olan kavuşmaktı bizim için gerisi teferruat. 10 ekimde tam bir yıl oldu. Ve ben bir an bile pişman olmadım evlendiğime. Geçen annem sordu hiç evlenmeseydim dedin mi diye hiç demedim :) çünkü her şeyim eşim benim. Allah onu başımdan eksik etmesin. 

(7,654 puan) tarafından
Allah ilk gün ki gibi her daim mutlu olsun sizleri
(350 puan) tarafından
Aminn hepimizi inşallah
0 oy
tarafından
Ne biliyim ya. Okudunuz uflediniz mi naptiniz bana ben evelendim hajsjsj :D
(1,862 puan) tarafından
Hajajajajaahahsg
0 oy
(763 puan) tarafından
Öyle çok aşık oldum ki.. Onsuz bi saniye bile geçirmek istemiyodum. Nefes alamıyodum sanki yanimda olmayinca. Baktik böyle olmayacak bizde evlendik:)
(7,654 puan) tarafından
Oksijen şart tabi
(763 puan) tarafından
Tabi ki:)
0 oy
(1,264 puan) tarafından
Salaklığıma denk geldi 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Sevdiğim adamla birlikte uyuyup, birlikte uyanmak için. Bekar mi kalsaydık:)
0 oy
tarafından

Bende bilmiyorum ki niye evlendim :D

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 334 göst.
11 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
74 cevap 633 göst.
1 gün önce Aile kategorisinde Huzur91 (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
82 cevap 852 göst.