0 oy
1,045 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,718 puan) tarafından
Ya evden dışarı pek çıkmıyorum anneme kaynanama giderim genelde çevremde çoğu aşılandı eşim 1 doz annem babam kaynanam kayın babam 2 doz aşı oldu kardeşim 1 doz diğeri 2 doz oldu yani bilmiyorum han etkisinide bilmiyorum faydasını da 

Hiç hastaneye gidip test falan vermedim çok şükür karantinaya da girmedim temaslı olarak var mı benim gibi hala bekleyenn 

46 Cevaplar

0 oy
tarafından

Aşı karşıtıydım özellikle hamileyken ama daha önce koronayi geçirdim babam 20 gün yoğun bakımda yattı dedem rahmetli oldu Çok ağır geçirdik anlayacağın antikor olduğu için bana aşı yapmamışlardi ama şu an hamileyim 5 aylık eğer ki korona olursak hamile olduğumuz için hiçbir ilacı da kullanamıyoruz kan pıhtılaşması yaşayıp yüksek ateşten bebeğimi kaybedeceğimi aşı olmaya karar verdim yarın gidip olacağım hatta inşallah kötü bir şey yaşamam

(1,718 puan) tarafından
İnşallah birşey olmaz canım
tarafından
İnşallah ama yüreğim hiç aşı olmaktan taraf değil annem babam kız kardeşim hemşire olduğu için sürekli baskı yapıyorlar aşı olmam için ben ilçede oturduğum için merkeze git gel yapmak zorundayım doktora u yüzden aşı oldu kaparsın coronayı ağır atlatırsın hamilelere ölüyor diyorlar televizyonda da haberlere göre göre artık bunalıma girdim İnşallah bebeğime bir şey olmaz sende kesin aile baskısı yüzünden olmak istiyorsun dur ama için olmak istemiyordur çünkü ben hiç yürekten olmayacağım bu Aşıyı gerekli olduğu için olacağım
(1,718 puan) tarafından
Yaptırmak istiyorum aslında ama kararsızım da
tarafından
Aynı ben de senin gibiyim ben de Allahım hayırlısı olsun dedim yarın olacağım inşallah bakalım ne olacak gelecek hafta da detaylı ultrasonun var
-Reklam-
0 oy
(178 puan) tarafından
Ben eşim ailelerimiz asi olduk.  Herkesin kendi kararı saygım var ama 2 gün önce 38 yaşında sağlıklı bir abimizi covitten kaybettik ve şuan arkdaşım hastanede yatıyor ikisi de asisiz. Teyzemin oğlu asılı şuan grip gibi atlatıyor. Ben aşının faydası olduğunu bu olaylardan daha iyi anladım.
(1,718 puan) tarafından
Evet böyle şeylerde duyuyorm vala bilmiyom yaa bakalım yaptıracağım ama işte
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Ahaha aynı ben kız bekliyom eşim dün 2. Dozu oldu annem kayınvalidem oldu bi onlara giderim ama ben emziriyom ya bilmiyom pek sıcak bakamadım emzirirken olmaya bi şey olmaz olmas ben  olurum kesin yan etki çıkar öyle bi şans var bende bi oğlumda korkuyom okula gidiyo o kapmazsa okuldan bişi olmaz 
(1,718 puan) tarafından
Emzirirken sütü kesilen olmuş canım vala insan napcan i bilmiyor
(1,621 puan) tarafından
Evet ya yorumlarda gördüm onu olmam bide alerjik benimki sütüm kesilirse mama da içmez :(
0 oy
(9,625 puan) tarafından
Bende hala aşı olmadım çok şükür evde kimse korona da olmadı ama eşim 2 doz aşı oldu bende hala bekliyorum bakalım hayırlısı hakkımızda 
(9,625 puan) tarafından
Benim eşimde olmiyicakti ama şu testi zorunlu tuttular ya sırf onu olmamak için aşıyı oldu çalıştığı için sürekli o çubuğu ağzıma burnuma sokturamam dedi ☺☺☺
(1,718 puan) tarafından
Ahahaah :)) bizimkide is yeri götürdü yaptırdı yani yoksa bizimki de daha olmaz beklerdi
(9,625 puan) tarafından
Aynen bizimki de bekliyicekti :)) ama nasip kısmet vuruldu iste 2 dozu bakalım bize sıra gelene kadar neler değişir
(1,718 puan) tarafından
Soranlara türk aşısı bekliyorum diyorum ;)))
(9,625 puan) tarafından
Tesadüfe bak bende öyle diyorum ☺☺☺☺☺

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 449 göst.
31 Mart 2024 Diğer kategorisinde Nihal.34 (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 102 göst.
0 oy
10 cevap 503 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Prenseees Annesi (155 puan) tarafından soruldu
0 oy