0 oy
1,681 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben esimle ayrolmadan once 12 saat fabrikada calisiyordu 5 bine yakin aliyordu ama huzur olmadigi icin ve bi kac sebebten dolayi ayrildik

50 Cevaplar

0 oy
(404 puan) tarafından
Eşim malimusavir :) maaşını söylemek istemedim Allah herkesin kazancını bol hayirli bereketli kılsın 
-Reklam-
0 oy
tarafından
A 101 de kasiyer malesef çaliscak  yer değil de işte ekmek parasi
tarafından
Ben a101 de çalışıyordum 400-500 fazla veriyorlar onu da kasa açıdır deyip alıyorlar Allah eşine hayırlı bir iş versin inşallah
tarafından
Amin cnm..sorma valla ictigin suyu tuvalette kullandığın kağıdın bile parasını istiyolar..birde geçen mağazada birini çıkarmak istemişler .çıkmak istememiş tazminat vermemek için iftira atarız sivilin kirlenmesin demişler..
tarafından
Aynen çok kötü bir çalışma prensipleri var Allah eşine hayırlı kapılar açsın çok illallah ettim ben
tarafından
Amin cnm amin .
0 oy
(3,894 puan) tarafından
Kendi işini yapiyo kocam her ay degisiyo maaşı, giderler de var tabi. 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
      fabrıkada  calısıyodu yükleme ışi yapıyodu 3000 alıyodu ama sımdı askerde geldımı nolcek bakam
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Çinlilerle ait bir fabrikada makina operatör olarak calisiyor canim 8 saat çalışıyor extralar haric maaş 8 bucuk aliyor cok  şükür  geçiriyoruz 
0 oy
(7,045 puan) tarafından
Hasar danışmanı bir de ek iş olarak koltuk yıkıyor geçiniyoruz çok şükür. 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Eşim yeni muhasebe müdürü oldu da maaşı daha müdür olmadı totomuz toparlanacak o da olsa 
0 oy
tarafından

Makine mühendisi alıyor işte birseyler bize yetiyor:D

0 oy
(1,161 puan) tarafından
bir  laf vardir.  bir bayanin yasi bir erkeyinde  maayisi sorulmaz diye
0 oy
(118 puan) tarafından
Benim eşim ışık sistemleri gergi tavan falan yapıyo dekorasyon işleri haftada 3 bin falan alıyor 
0 oy
tarafından
Fabrikada güvenlik 5 bin alıyor şükür ayriyeten kendi işi var 
0 oy
(924 puan) tarafından
İmalat mühendisliği departmanı geçen sene terfi aldı 6 bin mesai olursa 7 yi buluyor yetiyormu hayır herşey ateş pahası ay sonu zor geliyor kredi ödüyoruz bu ay çocuklara kışlık aldık gelecek ay bana o şekilde sıraya koyduk tek seferde imkansız biri fedakarlık yapmak zorunda kalıyor:)
0 oy
(95 puan) tarafından
Dirseginde yirtilma oldugu icin calsmiyor ailesi biraz yardm ediyo oda yetmiyor rezil oldk daha kira elektrk su odeyemiyoruz halinize sukredn
0 oy
(3,908 puan) tarafından
Bankacı.... şuan  11 bin  sinavi var gecerse 14 e çıkacakmış.  Allah herkese hayırlı  kazanc versin bereket versin.
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Eşim  askeri  personel  maaşı bende  kalsın:)
tarafından
Tabi biz asker eşleri biliriz burda okuyanlar biliyor ama gel gör ki hiç de şaşırmıyorum vala yazık bizim gibi diyorum niyeyse okadar maaş alıyorlar ama gerçekten hiç yetmiyor ya vala niye yetmiyor bende anlamıyorum bir de dogudayız Mayıs'ta borcu bitirdik izne gittik araba bozuldu derken daha da sıkıştık borç varken hiç zor değildi vala
(5,949 puan) tarafından
Gerçekten yetmiyor  biz  batıdayız  2 yıl daha  sonra  doğu  hala  düğün  borcumuz  duruyor  bitmiyor  üstüne  ekleniyor  sürekli  birde  memlekete gittiğimizde  baya  harcama  oluyor gitmesende  olmuyor  hersey  cok  çok  pahallı  birde  bezi  mamasi  derken  elde  hiç bir şey kalmıyor  maalesef
tarafından
Doğu'da biraz daha rahatlarsıniz ya bizimde tayin var vala istemiyoruz düğün borcu Mayıs'ta bitti hep kredi çektik bari dedik uzatma verelim birikim yapalım seneye temmuzda tayinciyiz uzatma kabul olursa öbür seneye kalırız inşallah ya
0 oy
tarafından
Ne demişler erkeğin maaşı kadının yasi
0 oy
(5,385 puan) tarafından
Demir fabrikası 4 bin yakın alyro mesai falanda yaparsa 5 6 o civarlarında ama yetmiyor yemin ederim 1700 gdyor kırediye faturalar elektrk su bebek bezi mutfak masrafı derken elde avuçta kalmıyor birikim bile yapamıuorız düşün yani ekmek parası bile kalmıyor 
0 oy
tarafından
Müteahhit canim kayjnbabamla beraber calisiyorlar
0 oy
tarafından
Taksi hattımız var kendi çalışıyor 
0 oy
(675 puan) tarafından

Eşim polis maaşını tam olarak bilmiyorum ilgilenmiyorum hiç ne kadar olduğu :)

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 178 göst.
14 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 918 göst.
8 Şubat 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 97 göst.
3 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 346 göst.