0 oy
923 göst.
Diğer kategorisinde (2,364 puan) tarafından
Kizlar cocuk olmadan önce 44 kiloydum her giydigim yakisiyodu elbiseler falan giyiyodum ama hamileligimde cok kilo aldim bide sezeryan etkisinden heralde kaldi hep kilolarim suan 50 kiloyum bu aksam yemek yerken esim dediki artik bogazini tut oldun ingiltere buldok köpekleri gibi sarktin dedi cok zoruma gitti koca gun cocuklarla ugrasmaktan ev isi yapmaktan kendime bile firsat kalmiyorki bebegim diş cikartiyor zaten koca gun kucagimda of of

42 Cevaplar

0 oy
(1,134 puan) tarafından
Canim zaten 1.69 boy 50 kiloya manken gibisin 50'nin altina düşersen iyi durmaz hastalikli gibi durursun fazla zayiflik hos durmuyo esin senin özgüvenini kırarak kendini tatmin ediyo bu firsati verme ona belkide şaşırıyordur  benim hatun niye kilo  almiyo diye 
(2,364 puan) tarafından
Valla kizum o daha kilolu insan gormemis hani bazi insanlar fantazi olsun diye balik etli isterler ya tovbe ya aklima oyle geliyo
-Reklam-
0 oy
(10 puan) tarafından
1.69 boy ile 50 kgsun çocuklarla uğraşıyorum demişsin. Birden fazla doğum yapmışsın. Birsey sorcam eşiniz nerenin prensi ve ya nerenin Brad Pitt i de sizi beğenmiyor acaba ? Şuan gozumda fistik gibi bir kadın belirdi bu ölçüler ile . Uygun bir dil ile yaptığınin yanlış olduğunu seni kırdığını belirt. Ha yine anlamıyor ise. 

Bir daha ki sefere sizde onun kılından,tüyünden bir laf vurun. Sen evde su samuru gibi kasina kaşına kıl yumağı gibi geziyorsun ben birşey diyor muyum de birşey de sende onda begenmedigin ne varsa söyle. 
(2,364 puan) tarafından
Kiz bende ona defalarca dedim sen soylesin falan kabullenmiyo
(10 puan) tarafından
Boşver sen. Kilon boyun posun yerinde bence. Sen kendini nasıl mutlu hissediyorsan öyle ol ❤️ temiz bakımlı ol o da kendin için bak kendini iyi hissetmen için aynaya baktığında güçlü ve güzel bir kadın görmek için, önce insan kendini sevmeli begenmeli. Gerisi boş inan. Adriana Lima bile aldatıldı bu dünyada. Kocasına bak cingen gibiydi. Yani sen kendin için güzel ol iyi ol hoş ol kadın ol, erkek kıymetini biliyorsa her türlü bilir yoksa Adriana Lima kadar güzelde olsan sexy de olsan aldatilirsin bu tamamen karşı taraf ile alakali. Sıkma tatlı canını ❤️
(2,364 puan) tarafından
Yasemin Meryem artilayamadigim icin burdan artılarımı gonderiyorum +++++++++++++++++++++++++++++ (✷‿✷)(✷‿✷)(✷‿✷)

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 714 göst.
16 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 968 göst.
30 Ocak 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 911 göst.
5 Kasım 2019 Aile kategorisinde meraklı taze:) (822 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 312 göst.