0 oy
1,250 göst.
Diğer kategorisinde (5,373 puan) tarafından

Bi arkadaş post açmış eşim tezgaha bebeğin bezini koymuş diye siz hiç yapmıyo musunuz bunu tek yapan ben miyim aklımda deli sorular :Dbuarada post sahibiyle alakalı bi durum yok merak ettim sadece dürüst olarak cevap verin hiç koymuyonuz mu yani :)

94 Cevaplar

+1 oy
tarafından

3 yaşında oğlum bir kere olsun koymadim midem almaz:D

(5,373 puan) tarafından
Maşallah valla :D
(4,760 puan) tarafından
Hayır hiç koymadım hahahahahah sadece bugün kızıma verdim banyoya götür diye götürmüş mutfak tezgahına bırakmış bu arada 2 buçuk yaşında hahahahahah
-Reklam-
0 oy
(120,738 puan) tarafından
asla koymam bezle mutfaga bile gitmem basligi degistir tubis
(5,373 puan) tarafından
Ne yazim kız kapanır mı :)
kapanabilir bebek bezi ve mutfak tezgahi yaz sjsjssj
haah bak oldu baslik ☺
(5,373 puan) tarafından
Aynen sevdoş saol :D
0 oy
(388 puan) tarafından
Hayir kesinlikle yapmam
(5,373 puan) tarafından
Hadi ya kız ben pis de değilimdir ne bilim :D
0 oy
tarafından

Posetleyip koyuyorum ben:ermm: 

(5,373 puan) tarafından
Kız benim de balkonda çöp zaten kokuyo diye evin içinde bile tutmam şimdi pis mişim gbi hissettim kendimi ama ne biliyim çişli bezi bazen koyuyom tezgaha yalan yok sonuçta kapalı bez dış tarafı değiyo tezgaha :D
0 oy
(14,166 puan) tarafından
Bezi değiştikten sonra elimi yikamadan bir şeye bile sürmem iy kaldı ki bez 
(5,373 puan) tarafından
Ayy ne biliyim kız ben çişliyi koyarım bazen dışı değiyo sonuçta çiş değmiyoya :) benim eltim halıya atıyomuş hepsini kaynım diyodu ev mayın tarlası gibi nereye ayağımı atsam bez var o geldi aklıma :D
(14,166 puan) tarafından
Ay iğrenç çöpe atmak çok mu zor
0 oy
(15,864 puan) tarafından
Bizimki görmez almaz eline vermem ki tezgaha koysun versemde sorar nereye atıyım diye banyoda copumuz var oraya atılır bizde
(5,373 puan) tarafından
Benim de dışta çöpüm yoksa kaka kokuyo zaten de çişli bezi koyarım bazen yalan yok
0 oy
(3,822 puan) tarafından
Yok kız bez çöpü tuvalette durur oraya atarız hep hele eşim o konuda bende titiz 
(5,373 puan) tarafından
Benim de dışta çöp çünkü koku oluyo ama çişli bezi koyuyom bazen ben :)
0 oy
tarafından
Ne alaka kız bebek bezi pislik sonuçta neden tezgaha konsun benim balkonum mutfaktan girişli direk balkona götürüp ayrıca çöp poşetine koyarım bildiğin WC çöpü sonuçta
(5,373 puan) tarafından
Benim de balkonda çöp kokmasın diye ama ne bilim bazen tezgaha koyarım yani çişli olanı sonra atarım
0 oy
(1,578 puan) tarafından
Hayır asla koymadım bende. Yatak odasında masanın üzerine falan koyarim ama mutfak tezgahına asla koymam
(5,373 puan) tarafından
Ben de bi sorun var :D
0 oy
(716 puan) tarafından
Asla yapmam bazen masanin ustune corap koyuyorlar cildiriyorum kaldı ki bez tezgahin ustune konulcak
(5,373 puan) tarafından
Ne bilim ya :D
0 oy
tarafından
1 sefer koydum ama cisliydi yani shsjsjsj 
(5,373 puan) tarafından
Ben de kakayı koymam zaten de:)
tarafından
Ön  balkonumda çöp kovası var bebek bezleri için benimde, ama dalgınlık yani koymustum cisliyi, kakaliyi atarım hemen :)
0 oy
(2,597 puan) tarafından
asla koymam bezi mutfak çöpüne de atmam banyoda ayrı bir çöp kovası var ona atarım 
(5,373 puan) tarafından
Benim de dışta çöp ama bazen çişliyi koyarım ne bilim
(2,597 puan) tarafından
çok sağlıklı bişey değil canım yani biliçli mi koyarsın ya da hani çöpe giderken bir anda bişey olur direk olduğu yere bırakırsın gibi mi
0 oy
tarafından
2 çocuğum var 3.ye hamileyim daha asla bezlerini bırakmadım birakmam.. bende eşim de asla bırakmayız cocuklarimin bezleri için balkona ayrı bir çöp kocası alırım bezlerini oraya atarım bende eşimde yani asla değiştirirken bile hemen gidip çöpe atar elimi  yıkar gelirim 
(5,373 puan) tarafından
Ben çişliyi koyarım bazen ne bilim normalde benüm de dışta çöp canm yoksa koku oluyo zaten
0 oy
(13,316 puan) tarafından
Gerçekten hiç tezgaha bez koymadım denk gelmedi ama mutfak masasına koyduğum olmuş olabilir annem servis sehpalarına bile koydurmuyor oysaki hemen çöpe atan bir insanım 
(5,373 puan) tarafından
Ya ne bileyim ben çişliyi koyarım bazen :)
(13,316 puan) tarafından
Denk geliyordur. Yolunun üzeridir.
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Hicbir zaman koymadim aninda atarim cunku oglum mamayla besleniyor ve coke pis kokuyor salonda bile tutmam hemen ilk isim onu atmak olur
(5,373 puan) tarafından
Çişi diyom kız kakayı zaten bende koymam dıştaki çöpe atıyom hatta kokuyo diye
(1,763 puan) tarafından
Yok onuda koymam aninda atarim banyoya bile koymuyorum balkona ayri cop kovasi koydum mutfak copuyoe birlesmesin diye sonucta oraya nimette giriyor yemekte dokuyoruz gila o yuzden atmam
0 oy
(4,271 puan) tarafından
Daha bebeğim doğmadı ama ne annemde ne ablalarımda gördüm böyle bir şey daha neler bez mutfaga bile girmemeli kaldı ki yemek yapılan mutfak tezgahı değiştikten sonra elini yıkamayan insan bile itici geliyor bence 
(5,373 puan) tarafından
Valla ne bilim ben çok kişide gördüm ya
0 oy
(4,588 puan) tarafından
Tezgahı nerde buluyon bacım mutfakta mi değiştiriyon yoksam şehir turuna mi cikiyon bezle hiç koymadım koymam da insanın kafası karışır o an bişi olur koyulur yani insanlık hali kazayla insan ölüyor da tezgaha bez koymuşun nolmus ama yani olmasa iyi tabi :)
(5,373 puan) tarafından
Kız bezini alfım diyelim mutfağa atmaya gidiyon  o an bşy oluyo tezgaha bırakırım kakayu bırakmam zaten de:)
(4,588 puan) tarafından
Anladım canım benim kova banyo da o yüzden dedim neden mutfakta acep:))
0 oy
(13,836 puan) tarafından
Bez postei oturma odasının balkonunda hemen orada poşete koyarım:)
(5,373 puan) tarafından
İyiymiş senin :D
0 oy
(156 puan) tarafından

O tezgahın oraya bez nasil gidcek ya cop kovamin yanida onun kovasi var cocuk bezi takildimi donunu cekmeden bezi atar elimi yikarim oyle giyilir o don gece bile olsa knu yapan bence hayatan yorulup yıkılmış bence:D

(5,373 puan) tarafından
Benim eltim hepsini halıya atıyo :D
(156 puan) tarafından
Eltini topluca alkisliyorum ondanki rahatlıktan Allahım icime ver ölürüm ya ben :D
(5,373 puan) tarafından
Kaynım diyo ev mayın tarlası gibi nereye ayağımı atsam bez var :D
(156 puan) tarafından
Benim koca olacak ben yapcm carpar o beze beni::D
0 oy
(12,277 puan) tarafından
Asla koymadım koymadım oğlum bir kere mutfak çopune atmaya kakkti  kıyametleri kopardı mmmm bokun mutfak tezgahında ne işi var
(5,373 puan) tarafından
Ahahha :D kız kakayı koymam da çişi koyuyom ben bazen :D

İlgili sorular

+1 oy
18 cevap 432 göst.
14 Nisan 2024 Diğer kategorisinde BetulOpoz (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 679 göst.
31 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Tuba☀️ (5,373 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 248 göst.
7 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu