0 oy
521 göst.
Diğer kategorisinde (1,947 puan) tarafından
Kesinlikle ayırt etmem kiz erkek farketmez sağlıklı ve hayırlı olsun ilk önce.Suan 15 aylık oğlum var beni kum torbası gibi kullanıyor arabalarla felan oynuyoruz kiz evlat nasil olur acaba nasil hissedilir ya suan tam anlatamadım ama kendimi siz anlamışsınızdır inşallah kizlar

29 Cevaplar

0 oy
(348 puan) tarafından
Benim de kızım öyle kum torbası niyetine kullanıyor:)
(1,947 puan) tarafından
Genetikleri bole :)
(348 puan) tarafından
Galiba::))(
-Reklam-
0 oy
tarafından

2 oğlum var kızım yok:D

(1,947 puan) tarafından
Bakalım oğlum büyüsün biraz bizde 2.cocugu istiyoruz o nasıl olur bilemem:)
0 oy
(3,794 puan) tarafından
9 yaşında büyük kızım.  Oturup sohbet ediyoruz süs pus bakim konuları her konuda.  Büyük oğlum 4 olucak bilmiyorum büyüdükçe iletisimiz ne olur büyüdükçe tecrübe ediyo insan.  
0 oy
tarafından

Bnmde kızım var 9 aylık beni dövüyo :) 

tarafından
Isırsin seni ohhh ☺️
tarafından
Dişi olsa valla ısırır ama dişş yok :)
0 oy
(2,013 puan) tarafından
Öyle bal ki bir kısım var aşığız birbirimize o benim can yoldaşım hayat arkadaşım şimdiden ayrım olmaz tabiki ikiside canının cani evlat ama kız çocuğu başka bir duygu ya babasına nazlari ayrı bana ayrı biri hana bişi desin sesini yükseltin hemen bağırır onlara babası şakadan bana vurur GB yapıyor hemen beni korumaya geçiyor Rabbim esirgesin evlatlarımızı 
(1,947 puan) tarafından
Amin maşallah:)
(2,013 puan) tarafından
13 aylık kızım bu arada
(2,013 puan) tarafından
İnşallah kızımda tadarsin canım bende Allah nasip ederse erkek bebiş istiyorum
0 oy
tarafından
3. Kızım geliyor oğlum yok 
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Benim kizda ayni erkek fatma gibi hic kiz hareketleri yok :D oglum daha kucuk bekleyip gorecez onu da 
0 oy
(299 puan) tarafından
kız çocukları daha akıllı ve sakin olur. Erkek bebekler daha hareketli olurlar. bende şuan oğlum var ama birde kızım olmasını isterim
(1,947 puan) tarafından
Şuan oğlum acayip bana düşkün bana sarılmadan uyumuyor esim bağırır gibi yapınca eşime vuruyor :)ve acayip hareketli
0 oy
tarafından
12 yasinda bir kizim var, evet zor ergenlik ama yoldasim sirdasim herseyim benim. Birlikte gezeriz film izleriz guleriz bana el ayak evde. Allahin hediyesi bana... 

6 aylik da bir oglum var su an onun icin memeden ibaretim bakalim buyuyunce nasil olacak iliskimiz cok merak ediyorum :))
0 oy
(1,292 puan) tarafından
İki oğlum var 8 haftalık hamileyim üstümde tepiniyorlar bakalım bu ne olacak hayırlı evlat olur inşallah  kızları bende çok merak ediyorum 
0 oy
(942 puan) tarafından
Canim.bazi kizlar var  oglan cocugunun yapmadigi yaramazligi  yapio bazi erkek cocuklari var  uslu kiz olcakmis yanlis olmus derler bizde:) demem o ki helsinin huyu suyu farkli:)
0 oy
(1,772 puan) tarafından

Benim kızım da 13 aylık o da göbeğimi kum torbası diye kullanıyor psikoloji kalmadı bende valla zayıflamam lazım :D

0 oy
(2,593 puan) tarafından

benimde 16 aylık bir oğlum var arabalarla oynuyoruz arabalara resmen aşık hayvanları çok seviyor mutfağı yemekle uğraşmayı çok sever tezgaha yaklaştığımda hemen kucağıma yada taburesine binmek istiyor ocakta ki yemeği karıştırmak istiyor tencere tavayla oynuyor iki tane kız yeğenim var büyüğü 6 yaşında süslü biraz eşiminde yeğeni kız oda öyle cilveli süslü her şarkıda oynar :) 

0 oy
(4,698 puan) tarafından
Oğlumu çok seviyorum iyiki var. Benim taklitimi yapar çoğunlukla, bana bağımlı gün içinde uyumadığı sürece pijamamı tutar, oyun oynarken birden gelip sarılır çok eğleniyoruz oğlumla, babayı sever ama kucağına gitmez kendini sevdirmez, bir ses duysa gözleri fıldır fıldır döner, dışarı çıkacağımız zaman hemen montunu getirir yere oturur, bizim evde şiddet yok ama vurmayı öğrendi nasıl öğrendi bilmiyorum yemeğini kaşık sız çatalsız yemez 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Sana şöyle diyim kızlar söz dinler anneyi korur oglanlar siddet duskunu kime gucu yetse ona kotu davranir.
(1,947 puan) tarafından
Babasından korkuyor bana Allah ne verdiyse :)Ama bana düşkündür
0 oy
(7,096 puan) tarafından

İkisindende var bende kızımla bebek uyutuyoruz yemek hazırlıyoruz oyun olarak :D

Oglusumla da top oynuyoruz araba sürüyoruz:D

0 oy
tarafından
İki kızım var canım. İkiside hareketli elleri ayaklari durmaz 
0 oy
(4,466 puan) tarafından
Yavrum kızda olsa oğlan da olsa anne misin kum torbası da oluyom tırmanma rampasi da bizim kız babasını da beni de tırmanma duvarı gibi kullanıyor devamlı tepemizde Allah'tan hamileyim diye artık bana.tirmanmiyo fazla:)
0 oy
tarafından

Kızıım çok nazik bilmiyrom nasıl anlatsam onu bütün bebeler merhametli dir tabi kzıım çok yardım sever yardım eder yapar :) bi tane oğlum oldu nasıl olur bilemem ama sanki kızımı doğurmuşum pipisini görmesem dicem kızımdır oğlan gözü ile bakmıyorum hiç :D büyürse artık alışıcm

0 oy
tarafından
Üç kızım var en büyüğü ağaç tepelerinden toplarım erkeklerle kavga eder kiz arkadaşı yok tu bu seneye kadar hep erkekti arkadaşları yavaş geliyordu kızlar çünkü bebklerleri oyuncakalri hiç sağlam değildir hepsini kırdı ama ortanca öyle değil ama sakin bakalım üçüncü nasıl olcak 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 279 göst.
0 oy
25 cevap 664 göst.
22 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Sedaaylin (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 809 göst.
18 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 360 göst.
12 Kasım 2020 Aile kategorisinde Gulum-kirac.7373 (20 puan) tarafından soruldu